1. Hondenuitlaatservice
  2. Krimpen aan den IJssel

Hondenuitlaatservice, Krimpen aan den IJssel

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
IremI

1. Irem

1.8 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Dog mum missing her pups, ready to love yours! 🐾

Laatst actief: 2 dagen geleden
IremI

1. Irem

Nieuwe oppas
Dog mum missing her pups, ready to love yours! 🐾1.8 km
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
ZoiZ

2. Zoi

5.4 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Animal lover, sensitive, can't wait meeting your pets

Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
ZoiZ

2. Zoi

Nieuwe oppas
Animal lover, sensitive, can't wait meeting your pets5.4 km
Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
MichelleM

3. Michelle

5.8 km
vanaf
€ 15
/wandeling
11 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Met liefde en ervaring zorg ik voor jouw huisdier. 🐾

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
MichelleM

3. Michelle

Met liefde en ervaring zorg ik voor jouw huisdier. 🐾5.8 km
(11 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Michelle was heel prettig in de omgang en hield zich goed aan de gemaakte afspraken. "
MaeskeM
Beoordeling door Maeske
vanaf
€ 15
/wandeling
FranciscaF

4. Francisca

5.5 km
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas

Your dog’s new best friend in Rotterdam!

Laatst actief: vandaag
FranciscaF

4. Francisca

Nieuwe oppas
Your dog’s new best friend in Rotterdam!5.5 km
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 15
/wandeling
AshaA

5. Asha

0.1 km
vanaf
€ 20
/wandeling
9 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Huisjeplantjebeestje

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
AshaA

5. Asha

Huisjeplantjebeestje0.1 km
(9 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Bodi is heel blij om Asha te zien als ze komt! Dit was de eerste week en is ons heel goed bevallen. Als we weer een hondenuitlaatservice nodig hebben dan komen we zeker terug bij Asha, heel fijn! "
LennekeL
Beoordeling door Lenneke
vanaf
€ 20
/wandeling
DaniëlleD

6. Daniëlle

4.4 km
vanaf
€ 10
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Lieve enthousiaste oppas voor hond of kat, erg flexibel😊

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
DaniëlleD

6. Daniëlle

Lieve enthousiaste oppas voor hond of kat, erg flexibel😊4.4 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
"Zowel ik als mijn hond Mielu vinden Danielle erg fijn als oppas! Zij communiceert duidelijk, is flexibel, en kon goed met mijn huisdieren omgaan. Al met al een hele positieve ervaring."
JamieJ
Beoordeling door Jamie
vanaf
€ 10
/wandeling
NancyN

7. Nancy

5.7 km
vanaf
€ 10
/wandeling
1 beoordeling

Liefdevolle Betrouwbare oppas en huisbezoeken

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
NancyN

7. Nancy

Liefdevolle Betrouwbare oppas en huisbezoeken5.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Wij zijn heel blij dat we Nancy hebben gevonden. Ze is inmiddels al een paar keer bij ons geweest en je merkt meteen dat ze echt gek is op dieren. Nancy is lief, betrouwbaar, zorgzaam en betrokken. Het geeft ons een gerust gevoel. We zijn heel blij dat Nancy bij ons wil komen en raden haar zeker aan! ❤️"
SamirahS
Beoordeling door Samirah
vanaf
€ 10
/wandeling
BrunoB

8. Bruno

2.1 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Vriendelijke en betrouwbare honden- en kattenoppas.

Laatst actief: 9 dagen geleden
BrunoB

8. Bruno

Nieuwe oppas
Vriendelijke en betrouwbare honden- en kattenoppas. 2.1 km
Laatst actief: 9 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
AlexandraA

9. Alexandra

5.8 km
vanaf
€ 12
/wandeling
1 beoordeling

🐶 Loving Care for Every Paw, Tail, and Whisker

Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
AlexandraA

9. Alexandra

🐶 Loving Care for Every Paw, Tail, and Whisker5.8 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"Alexandra was lovely with Pupsy! She was attentive, caring, and made us feel completely at ease. Pupsy was clearly comfortable with her, and we’d happily book her again."
AdinaA
Beoordeling door Adina
vanaf
€ 12
/wandeling
KataK

10. Kata

2.4 km
vanaf
€ 12
/wandeling
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Dog walking with experience in shelter

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
KataK

10. Kata

Dog walking with experience in shelter2.4 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Kata is really great with my big Bernese Mountain dog! She knows training techniques for dogs and is great in communication 🐶"
MidoriM
Beoordeling door Midori
vanaf
€ 12
/wandeling
AlejandraA

11. Alejandra

5.6 km
vanaf
€ 15
/wandeling
12 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Loving, Playful and Responsible Pet Care

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
AlejandraA

11. Alejandra

Loving, Playful and Responsible Pet Care5.6 km
(12 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Alejandra is a wonderful dog walker and a truly kind person. My dog Betty isn’t the easiest - she can be a bit reactive, but Alejandra handles her with patience, confidence, and care. Even more importantly, it looks like Betty genuinely loves her, which says everything. I feel completely at ease knowing Betty is in such good hands. I would absolutely recommend Alejandra to anyone looking for a dog walker!"
AnnaA
Beoordeling door Anna
vanaf
€ 15
/wandeling
SteveS

12. Steve

1.7 km
vanaf
€ 15
/wandeling
8 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Kat en hond 'opa' (oppas)

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 kat
SteveS

12. Steve

Kat en hond 'opa' (oppas)1.7 km
(8 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 kat
"Extremely happy with Steve. Friendly, trustworthy, reliable, a true animal lover. "
JanetJ
Beoordeling door Janet
vanaf
€ 15
/wandeling
LizahnL

13. Lizahn

3.3 km
vanaf
€ 10
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Your Trusted Pet Care Companion

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
LizahnL

13. Lizahn

Your Trusted Pet Care Companion 3.3 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
LinéL

14. Liné

4 km
vanaf
€ 14
/wandeling
8 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Friendly Pet-Sitter: Keeping your furry family happy

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
LinéL

14. Liné

Friendly Pet-Sitter: Keeping your furry family happy4 km
(8 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 14
/wandeling
MarcelM

15. Marcel

4 km
vanaf
€ 14
/wandeling
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Reliable and punctual, will treat your pets as my own.

Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen enkele uren
MarcelM

15. Marcel

Reliable and punctual, will treat your pets as my own.4 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 14
/wandeling
ElizavetaE

16. Elizaveta

0.3 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Lieve katten- en hondenoppas in Krimpen aan den IJssel

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
ElizavetaE

16. Elizaveta

Nieuwe oppas
Lieve katten- en hondenoppas in Krimpen aan den IJssel0.3 km
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 10
/wandeling
JoryaJ

17. Jorya

0.5 km
vanaf
€ 20
/wandeling

Dierenliefhebber die met liefde op je vriendje past

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
JoryaJ

17. Jorya

Dierenliefhebber die met liefde op je vriendje past0.5 km
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 20
/wandeling
DianaD

18. Diana

5.8 km
vanaf
€ 15
/wandeling
2 beoordelingen

Kattenoppas met diabeteservaring & hondenliefde

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
DianaD

18. Diana

Kattenoppas met diabeteservaring & hondenliefde5.8 km
(2 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 15
/wandeling
ValeriaV

19. Valeria

6 km
vanaf
€ 16
/wandeling
2 beoordelingen

Dierenliefhebber biedt oppas en wandelingen!

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
ValeriaV

19. Valeria

Dierenliefhebber biedt oppas en wandelingen!6 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
vanaf
€ 16
/wandeling
Younan and TioY

20. Younan and Tio

4.6 km
vanaf
€ 10
/wandeling
6 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Liefdevolle hondenoppas voor jouw hond!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Younan and TioY

20. Younan and Tio

Liefdevolle hondenoppas voor jouw hond!4.6 km
(6 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling

Waarom hondenuitlaatservice?

Soms kan het hartstikke druk zijn en misschien vind je niet altijd de tijd om je hond lang uit te laten. Gelukkig is het met Pawshake heel makkelijk om snel contact te leggen zoeken met dierenvrienden in Krimpen aan den IJssel. Er is altijd wel iemand die klaarstaat om je te helpen.

Al onze hondenuitlaters zijn door ons handmatig beoordeeld. Elke reservering voor hondenuitlaatservice is inclusief De Pawshake Garantie, zodat je zonder zorgen je hond aan de oppas kunt toevertrouwen. De hondenoppassen komen gewoon uit de buurt van Krimpen aan den IJssel, en op de profielen van de oppassen vind je reviews van andere hondenbaasjes.

Als een hondenoppas je hond overdag komt uitlaten dan zorgt dat voor een prettige onderbreking van de dag voor je hond. Sommige oppassers laten een paar honden tegelijk uit, wat leuk is voor je hond als hij van speelmaatjes houdt. Goed voor de socialisatie! Maar als je hond liever alleen met een oppas wandelt dan kan dat natuurlijk ook. In Krimpen aan den IJssel vind je ook oppassers die alleen met jouw hond komen wandelen. Elke oppasdienst is precies gericht op de behoefte van jouw hond - of het nu gaat om een kleine ronde in de buurt of een lange wandeling met veel activiteit, onze Pawshake oppassers maken het jouw hond graag naar de zin.

Baasjes boeken bij Pawshake een persoonlijke hondenuitlaatservice in Krimpen aan den IJssel. Meer dan 4015 hondeneigenaars in Krimpen aan den IJssel hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.96/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express