1. Hondenuitlaatservice
  2. Krimpen aan den IJssel

Hondenuitlaatservice, Krimpen aan den IJssel

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
ZoiZ

1. Zoi

5 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Animal lover, sensitive, can't wait meeting your pets

Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
ZoiZ

1. Zoi

Nieuwe oppas
Animal lover, sensitive, can't wait meeting your pets5 km
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
FranciscaF

2. Francisca

5.6 km
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas

Your dog’s new best friend in Rotterdam!

Laatst actief: gisteren
FranciscaF

2. Francisca

Nieuwe oppas
Your dog’s new best friend in Rotterdam!5.6 km
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 15
/wandeling
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
BrunoB

3. Bruno

2.4 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Vriendelijke en betrouwbare honden- en kattenoppas.

Laatst actief: gisteren
BrunoB

3. Bruno

Nieuwe oppas
Vriendelijke en betrouwbare honden- en kattenoppas. 2.4 km
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 10
/wandeling
MichelleM

4. Michelle

5 km - Rotterdam
vanaf
€ 15
/wandeling
11 beoordelingen
7
terugkerende gasten

Met liefde en ervaring zorg ik voor jouw huisdier. 🐾

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
MichelleM

4. Michelle

Met liefde en ervaring zorg ik voor jouw huisdier. 🐾5 km - Rotterdam
(11 beoordelingen)
7 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
"Michelle was heel prettig in de omgang en hield zich goed aan de gemaakte afspraken. "
MaeskeM
Beoordeling door Maeske
vanaf
€ 15
/wandeling
ElizavetaE

5. Elizaveta

0.6 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Lieve katten- en hondenoppas in Krimpen aan den IJssel

Laatst actief: gisteren
ElizavetaE

5. Elizaveta

Nieuwe oppas
Lieve katten- en hondenoppas in Krimpen aan den IJssel0.6 km
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 10
/wandeling
AshaA

6. Asha

0.9 km
vanaf
€ 20
/wandeling
9 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Huisjeplantjebeestje

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
AshaA

6. Asha

Huisjeplantjebeestje0.9 km
(9 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Bodi is heel blij om Asha te zien als ze komt! Dit was de eerste week en is ons heel goed bevallen. Als we weer een hondenuitlaatservice nodig hebben dan komen we zeker terug bij Asha, heel fijn! "
LennekeL
Beoordeling door Lenneke
vanaf
€ 20
/wandeling
DaniëlleD

7. Daniëlle

4.4 km
vanaf
€ 10
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Lieve enthousiaste oppas voor hond of kat, erg flexibel😊

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
DaniëlleD

7. Daniëlle

Lieve enthousiaste oppas voor hond of kat, erg flexibel😊4.4 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Zowel ik als mijn hond Mielu vinden Danielle erg fijn als oppas! Zij communiceert duidelijk, is flexibel, en kon goed met mijn huisdieren omgaan. Al met al een hele positieve ervaring."
JamieJ
Beoordeling door Jamie
vanaf
€ 10
/wandeling
JoryaJ

8. Jorya

1.2 km
vanaf
€ 20
/wandeling
Nieuwe oppas

Dierenliefhebber die met liefde op je vriendje past

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
JoryaJ

8. Jorya

Nieuwe oppas
Dierenliefhebber die met liefde op je vriendje past1.2 km
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 20
/wandeling
FedericaF

9. Federica

3.8 km
vanaf
€ 15
/wandeling
1 beoordeling

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
FedericaF

9. Federica

3.8 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 15
/wandeling
AnastasiiaA

10. Anastasiia

5.3 km
vanaf
€ 15
/wandeling
3 beoordelingen

Here to turn pet care into tail-wagging adventure

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
AnastasiiaA

10. Anastasiia

Here to turn pet care into tail-wagging adventure5.3 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 15
/wandeling
DianaD

11. Diana

5.8 km
vanaf
€ 15
/wandeling
2 beoordelingen

Kattenoppas met diabeteservaring & hondenliefde

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
DianaD

11. Diana

Kattenoppas met diabeteservaring & hondenliefde5.8 km
(2 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
DaraD

12. Dara

5.6 km
vanaf
€ 9
/wandeling

My service provides safety and satisfaction of your pet!

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
DaraD

12. Dara

My service provides safety and satisfaction of your pet!5.6 km
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 9
/wandeling
AnA

13. An

5.1 km - Rotterdam
vanaf
€ 9
/wandeling
1 beoordeling

A snuggly, trustworthy buddy for your furry friends

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
AnA

13. An

A snuggly, trustworthy buddy for your furry friends5.1 km - Rotterdam
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 9
/wandeling
jillJ

14. jill

3.6 km
vanaf
€ 10
/wandeling

vooral gezelligheid bieden voor uw beestje

Laatst actief: 10 dagen geleden
jillJ

14. jill

vooral gezelligheid bieden voor uw beestje3.6 km
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
FernandaF

15. Fernanda

1.8 km
vanaf
€ 10
/wandeling
1 beoordeling

A veterinarian who truly loves caring for animals ❤️

Antwoordt meestal binnen een dag
FernandaF

15. Fernanda

A veterinarian who truly loves caring for animals ❤️1.8 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 10
/wandeling
FrederiqueF

16. Frederique

2.6 km
vanaf
€ 13
/wandeling
1 beoordeling

Betrouwbare en enthousiaste oppas voor honden én katten

FrederiqueF

16. Frederique

Betrouwbare en enthousiaste oppas voor honden én katten2.6 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 13
/wandeling
AnneA

17. Anne

3.4 km
vanaf
€ 12
/wandeling

ervaren en enthousiaste paraveterinair

Woont samen met 1 hond, 3 katten
Woont samen met Amerikaanse Stafford Bubbels
AnneA

17. Anne

ervaren en enthousiaste paraveterinair3.4 km
Woont samen met 1 hond, 3 katten
Woont samen met Amerikaanse Stafford Bubbels
vanaf
€ 12
/wandeling
NolaN

18. Nola

5.8 km
vanaf
€ 20
/wandeling

🧡dieren, wandelt graag met honden! Ervaring met training.

NolaN

18. Nola

🧡dieren, wandelt graag met honden! Ervaring met training. 5.8 km
vanaf
€ 20
/wandeling
AracelyA

19. Aracely

4.8 km
vanaf
€ 10
/wandeling
2 beoordelingen

Friendly and experienced animal lover ready to help

Antwoordt meestal binnen een dag
AracelyA

19. Aracely

Friendly and experienced animal lover ready to help4.8 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 10
/wandeling
Anne MarijeA

20. Anne Marije

4.1 km - Rotterdam
vanaf
€ 12
/wandeling

Jouw dier, mijn zorg.

Anne MarijeA

20. Anne Marije

Jouw dier, mijn zorg.4.1 km - Rotterdam
vanaf
€ 12
/wandeling

Waarom hondenuitlaatservice?

Soms kan het hartstikke druk zijn en misschien vind je niet altijd de tijd om je hond lang uit te laten. Gelukkig is het met Pawshake heel makkelijk om snel contact te leggen zoeken met dierenvrienden in Krimpen aan den IJssel. Er is altijd wel iemand die klaarstaat om je te helpen.

Al onze hondenuitlaters zijn door ons handmatig beoordeeld. Elke reservering voor hondenuitlaatservice is inclusief De Pawshake Garantie, zodat je zonder zorgen je hond aan de oppas kunt toevertrouwen. De hondenoppassen komen gewoon uit de buurt van Krimpen aan den IJssel, en op de profielen van de oppassen vind je reviews van andere hondenbaasjes.

Als een hondenoppas je hond overdag komt uitlaten dan zorgt dat voor een prettige onderbreking van de dag voor je hond. Sommige oppassers laten een paar honden tegelijk uit, wat leuk is voor je hond als hij van speelmaatjes houdt. Goed voor de socialisatie! Maar als je hond liever alleen met een oppas wandelt dan kan dat natuurlijk ook. In Krimpen aan den IJssel vind je ook oppassers die alleen met jouw hond komen wandelen. Elke oppasdienst is precies gericht op de behoefte van jouw hond - of het nu gaat om een kleine ronde in de buurt of een lange wandeling met veel activiteit, onze Pawshake oppassers maken het jouw hond graag naar de zin.

Baasjes boeken bij Pawshake een persoonlijke hondenuitlaatservice in Krimpen aan den IJssel. Meer dan 3885 hondeneigenaars in Krimpen aan den IJssel hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.96/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express