1. Hondenuitlaatservice
  2. Hoogvliet Rotterdam

Hondenuitlaatservice, Hoogvliet Rotterdam

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
AlexandraA

1. Alexandra

5.1 km
vanaf
€ 10
/wandeling
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Animal Lover Experienced Pet Care

Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
AlexandraA

1. Alexandra

Animal Lover Experienced Pet Care5.1 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
"Alexandra is ontzettend lief vriendelijk en bereid om van alles extra te doen. dat kan ik niet zeggen voor andere aanbieders via deze app. "
steynS
Beoordeling door steyn
vanaf
€ 10
/wandeling
AshA

2. Ash

2 km
vanaf
€ 13
/wandeling
3 beoordelingen

Dierenliefhebber met een leven vol ervaring

Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 3 honden
AshA

2. Ash

Dierenliefhebber met een leven vol ervaring2 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 3 honden
"Mijn hond Daisy is een hond die niet goed gaat op vreemde mensen. Ash nam de tijd om kennis te maken en bouwde het contact langzaam op. Ontzettend blij met deze uitlaatservice. "
FemkeF
Beoordeling door Femke
vanaf
€ 13
/wandeling
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
EsabelE

3. Esabel

4.8 km
vanaf
€ 18
/wandeling
3 beoordelingen

Pets are family

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
EsabelE

3. Esabel

Pets are family4.8 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
"Esabel helped us out with walking Swift while I was away for work. From the moment our dog Swift met Esabel he was very at ease and comfortable. Esabel herself was extremely nice, friendly, and very diligent and punctual. Swift always enjoyed walking with her and we would certainly ask Esabel to help us again. Thanks Esabel!"
ThomasT
Beoordeling door Thomas
vanaf
€ 18
/wandeling
Teodora CeciliaT

4. Teodora Cecilia

5.3 km
vanaf
€ 12
/wandeling
12 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Cuddles, walks and zero worries. Caring and reliable!

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
Teodora CeciliaT

4. Teodora Cecilia

Cuddles, walks and zero worries. Caring and reliable! 5.3 km
(12 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
"Always on time, friendly, and reliable. My dog is always excited to see her, which says it all. I recommend her! ❤️"
GeorgianaG
Beoordeling door Georgiana
vanaf
€ 12
/wandeling
HongmingH

5. Hongming

5.7 km
vanaf
€ 15
/wandeling

Experienced cat lover who can help when you don't have time

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
HongmingH

5. Hongming

Experienced cat lover who can help when you don't have time5.7 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
DmytroD

6. Dmytro

5.7 km
vanaf
€ 10
/wandeling
1 beoordeling

Lifelong Animal Lover & Reliable Pet Sitter

Antwoordt meestal binnen een uur
DmytroD

6. Dmytro

Lifelong Animal Lover & Reliable Pet Sitter5.7 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 10
/wandeling
BrittB

7. Britt

4.6 km
vanaf
€ 20
/wandeling

Zorgt voor jouw kat/hond ✦ Heeft zelf katten & adoptiehond

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
BrittB

7. Britt

Zorgt voor jouw kat/hond ✦ Heeft zelf katten & adoptiehond4.6 km
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 20
/wandeling
CheilaC

8. Cheila

5.2 km
vanaf
€ 15
/wandeling

Treating every pet as if they were my own.

Woont samen met 2 honden
Woont samen met Unknow Ace
CheilaC

8. Cheila

Treating every pet as if they were my own. 5.2 km
Woont samen met 2 honden
Woont samen met Unknow Ace
vanaf
€ 15
/wandeling
AhmedA

9. Ahmed

4.8 km
vanaf
€ 13
/wandeling

Betrouwbare dierenliefhebber met oog voor elk dier 🌟

Woont samen met 2 katten
AhmedA

9. Ahmed

Betrouwbare dierenliefhebber met oog voor elk dier 🌟4.8 km
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 13
/wandeling
LotteL

10. Lotte

5 km
vanaf
€ 10
/wandeling

hondenliefhebber biedt fijne uitlaatservice in Schiedam aan

LotteL

10. Lotte

hondenliefhebber biedt fijne uitlaatservice in Schiedam aan5 km
vanaf
€ 10
/wandeling
AnoukA

11. Anouk

5.6 km
vanaf
€ 10
/wandeling
5 beoordelingen

Jouw huisdier in goede en liefdevolle handen

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
AnoukA

11. Anouk

Jouw huisdier in goede en liefdevolle handen5.6 km
(5 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
"Super communicatie & komt afspraken na. "
WahyuniW
Beoordeling door Wahyuni
vanaf
€ 10
/wandeling
RoméR

12. Romé

0.4 km
vanaf
€ 12
/wandeling
2 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Ervaren, liefdevol en zorgzaam voor uw dier

Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
RoméR

12. Romé

Ervaren, liefdevol en zorgzaam voor uw dier0.4 km
(2 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
"Lieve meid die afspraken nakomt. Super fijn! "
NathalieN
Beoordeling door Nathalie
vanaf
€ 12
/wandeling
MonikaM

13. Monika

0.8 km
vanaf
€ 15
/wandeling

Betrouwbare dierenoppas aan huis gezocht? Al gevonden!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
MonikaM

13. Monika

Betrouwbare dierenoppas aan huis gezocht? Al gevonden!0.8 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
KirstenK

14. Kirsten

5.5 km
vanaf
€ 19
/wandeling
2 beoordelingen

Ik ben dol op honden! ❤️🐕🐾

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
KirstenK

14. Kirsten

Ik ben dol op honden! ❤️🐕🐾5.5 km
(2 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
"goede communicatie, goede wandeling gemaakt, echt top!"
Sanne ClaudineS
Beoordeling door Sanne Claudine
vanaf
€ 19
/wandeling
StéfanieS

15. Stéfanie

3.3 km
vanaf
€ 14
/wandeling
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

ook met slecht weer kan je mij boeken :)

Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
StéfanieS

15. Stéfanie

ook met slecht weer kan je mij boeken :)3.3 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 14
/wandeling
NoahN

16. Noah

6 km
vanaf
€ 8
/wandeling
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Geduldige en rustige oppasser voor jou huisdier!

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
NoahN

16. Noah

Geduldige en rustige oppasser voor jou huisdier!6 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
"Erg tevreden over Noah! Onze hond voelde zich gelijk op haar gemak bij Noah. We kregen updates tijdens de wandeling en Noah kwam de afspraken goed na! Zeker aan te raden"
LotteL
Beoordeling door Lotte
vanaf
€ 8
/wandeling
MarianneM

17. Marianne

4.5 km
vanaf
€ 20
/wandeling
24 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Dierenartsassistente met een liefde voor oppassen!

Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 2 katten
MarianneM

17. Marianne

Dierenartsassistente met een liefde voor oppassen!4.5 km
(24 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 2 katten
"Marianne took very good care of our 2 dogs and had a very good communication and feedback about how everything went 😉"
JoãoJ
Beoordeling door João
vanaf
€ 20
/wandeling
JamieJ

18. Jamie

2.1 km
vanaf
€ 13
/wandeling
2 beoordelingen

Graag omringd met dieren <3

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
JamieJ

18. Jamie

Graag omringd met dieren <32.1 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 13
/wandeling
JuliaJ

19. Julia

1.5 km
vanaf
€ 20
/wandeling
2 beoordelingen

Liefdevolle hondenoppas biedt een gezellig plekje!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
JuliaJ

19. Julia

Liefdevolle hondenoppas biedt een gezellig plekje!1.5 km
(2 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 20
/wandeling
ArchanaA

20. Archana

4.1 km
vanaf
€ 10
/wandeling
2 beoordelingen

A true animal lover

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
ArchanaA

20. Archana

A true animal lover 4.1 km
(2 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 10
/wandeling

Waarom hondenuitlaatservice?

Soms kan het hartstikke druk zijn en misschien vind je niet altijd de tijd om je hond lang uit te laten. Gelukkig is het met Pawshake heel makkelijk om snel contact te leggen zoeken met dierenvrienden in Hoogvliet Rotterdam. Er is altijd wel iemand die klaarstaat om je te helpen.

Al onze hondenuitlaters zijn door ons handmatig beoordeeld. Elke reservering voor hondenuitlaatservice is inclusief De Pawshake Garantie, zodat je zonder zorgen je hond aan de oppas kunt toevertrouwen. De hondenoppassen komen gewoon uit de buurt van Hoogvliet Rotterdam, en op de profielen van de oppassen vind je reviews van andere hondenbaasjes.

Als een hondenoppas je hond overdag komt uitlaten dan zorgt dat voor een prettige onderbreking van de dag voor je hond. Sommige oppassers laten een paar honden tegelijk uit, wat leuk is voor je hond als hij van speelmaatjes houdt. Goed voor de socialisatie! Maar als je hond liever alleen met een oppas wandelt dan kan dat natuurlijk ook. In Hoogvliet Rotterdam vind je ook oppassers die alleen met jouw hond komen wandelen. Elke oppasdienst is precies gericht op de behoefte van jouw hond - of het nu gaat om een kleine ronde in de buurt of een lange wandeling met veel activiteit, onze Pawshake oppassers maken het jouw hond graag naar de zin.

Baasjes boeken bij Pawshake een persoonlijke hondenuitlaatservice in Hoogvliet Rotterdam. Meer dan 3472 hondeneigenaars in Hoogvliet Rotterdam hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.97/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express