1. Hondenuitlaatservice
  2. Haren

Hondenuitlaatservice, Haren

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
MartineM

1. Martine

5.9 km
vanaf
€ 15
/wandeling
5 beoordelingen

Kattenoppas Centrum Groningen

Woont samen met 3 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
MartineM

1. Martine

Kattenoppas Centrum Groningen5.9 km
(5 beoordelingen)
Woont samen met 3 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 15
/wandeling
CarlottaC

2. Carlotta

5.7 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Your dogs new friend, long and fun walks

CarlottaC

2. Carlotta

Your dogs new friend, long and fun walks5.7 km
vanaf
€ 10
/wandeling
SarahS

3. Sarah

5.9 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Irish student looking spend time with Pets while abroad!

SarahS

3. Sarah

Irish student looking spend time with Pets while abroad!5.9 km
vanaf
€ 10
/wandeling
EkaterinaE

4. Ekaterina

5.6 km
vanaf
€ 15
/wandeling

Loving & Trustworthy Pet Sitter Who Cares Like You Do!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met French Bulldog Jasper
EkaterinaE

4. Ekaterina

Loving & Trustworthy Pet Sitter Who Cares Like You Do!5.6 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met French Bulldog Jasper
vanaf
€ 15
/wandeling
VictoriaV

5. Victoria

4.6 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Betrouwbare oppas voor honden en katten aan huis

VictoriaV

5. Victoria

Betrouwbare oppas voor honden en katten aan huis4.6 km
vanaf
€ 10
/wandeling
AlessiaA

6. Alessia

5.7 km
vanaf
€ 15
/wandeling
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Animal Lover for your pets!

AlessiaA

6. Alessia

Animal Lover for your pets!5.7 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
vanaf
€ 15
/wandeling
MicaelaM

7. Micaela

6 km
vanaf
€ 18
/wandeling

Passionate Vet, Loving Pet Sitter in Dublin

Antwoordt meestal binnen een dag
MicaelaM

7. Micaela

Passionate Vet, Loving Pet Sitter in Dublin6 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 18
/wandeling
ThijsT

8. Thijs

5.7 km
vanaf
€ 12
/wandeling

Dierenvriend opzoek naar dierenvriendjes

ThijsT

8. Thijs

Dierenvriend opzoek naar dierenvriendjes5.7 km
vanaf
€ 12
/wandeling
HannahH

9. Hannah

5.5 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Zimbabwean animal lover who enjoys the outdoors!

HannahH

9. Hannah

Zimbabwean animal lover who enjoys the outdoors! 5.5 km
vanaf
€ 10
/wandeling
SamS

10. Sam

5.9 km
vanaf
€ 15
/wandeling

Studente die houdt van dieren!

SamS

10. Sam

Studente die houdt van dieren!5.9 km
vanaf
€ 15
/wandeling
RoosR

11. Roos

5.4 km
vanaf
€ 8
/wandeling

Heel veel dierenknuffels en kusjes gegarandeerd! :)

RoosR

11. Roos

Heel veel dierenknuffels en kusjes gegarandeerd! :)5.4 km
vanaf
€ 8
/wandeling
EllaE

12. Ella

5.9 km
vanaf
€ 7
/wandeling

Animal lover - spending time with dogs is so therapeutic!

EllaE

12. Ella

Animal lover - spending time with dogs is so therapeutic! 5.9 km
vanaf
€ 7
/wandeling
EvaE

13. Eva

5.7 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Studentendierenoppas

Antwoordt meestal binnen enkele uren
EvaE

13. Eva

Studentendierenoppas5.7 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 10
/wandeling