1. Hondenuitlaatservice
  2. Groningen

Hondenuitlaatservice, Groningen

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
SamyS

1. Samy

1.1 km
vanaf
€ 15
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced and loving pet sitter

Antwoordt meestal binnen een dag
SamyS

1. Samy

Experienced and loving pet sitter 1.1 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/wandeling
MilenaM

2. Milena

2.2 km
vanaf
€ 15
/wandeling

Your Pet’s New Best Friend 🐾❤️

MilenaM

2. Milena

Your Pet’s New Best Friend 🐾❤️2.2 km
vanaf
€ 15
/wandeling
KajaK

3. Kaja

1.8 km
vanaf
€ 10
/wandeling

I love all pets and can’t wait to spend time with them!

KajaK

3. Kaja

I love all pets and can’t wait to spend time with them! 1.8 km
vanaf
€ 10
/wandeling
HanH

4. Han

0.6 km
vanaf
€ 15
/wandeling

🐾 🇰🇷Friendly & Caring Pet Sitter Who You Can Trust

HanH

4. Han

🐾 🇰🇷Friendly & Caring Pet Sitter Who You Can Trust0.6 km
vanaf
€ 15
/wandeling
RileyR

5. Riley

1.2 km
vanaf
€ 12
/wandeling
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Trusted Pet Care with Over a Decade of Hands-On Experience

RileyR

5. Riley

Trusted Pet Care with Over a Decade of Hands-On Experience1.2 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
vanaf
€ 12
/wandeling
MirunaM

6. Miruna

1.1 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Pet nanny - ready to make you feel at ease when away

MirunaM

6. Miruna

Pet nanny - ready to make you feel at ease when away1.1 km
vanaf
€ 10
/wandeling
MilaM

7. Mila

1.4 km
vanaf
€ 8
/wandeling

Speelse en zorgzame oppas voor honden van alle leeftijden

Antwoordt meestal binnen enkele uren
MilaM

7. Mila

Speelse en zorgzame oppas voor honden van alle leeftijden1.4 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 8
/wandeling
Nicoleta CristinaN

8. Nicoleta Cristina

2.1 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Trustworthy And Reliable Pet Sitter - Anyday At Anytime

Antwoordt meestal binnen een uur
Nicoleta CristinaN

8. Nicoleta Cristina

Trustworthy And Reliable Pet Sitter - Anyday At Anytime2.1 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 10
/wandeling
AmaliaA

9. Amalia

0.6 km
vanaf
€ 8
/wandeling

Student and animal lover who loves caring for pets

Woont samen met 1 kat
AmaliaA

9. Amalia

Student and animal lover who loves caring for pets0.6 km
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 8
/wandeling
Bella AnnaB

10. Bella Anna

1.4 km
vanaf
€ 15
/wandeling

Reliable Home Sitter: Treating Your Pets Like My Own Family

Bella AnnaB

10. Bella Anna

Reliable Home Sitter: Treating Your Pets Like My Own Family1.4 km
vanaf
€ 15
/wandeling
NikkiN

11. Nikki

0.2 km
vanaf
€ 8
/wandeling
1 beoordeling

Grootste dierenliefhebber🐾

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Rood-Wit Ierse setter Lotte
NikkiN

11. Nikki

Grootste dierenliefhebber🐾0.2 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Rood-Wit Ierse setter Lotte
vanaf
€ 8
/wandeling
JayaJ

12. Jaya

1 km
vanaf
€ 8
/wandeling

Your dog's new best buddy! Experienced dog walker.

Antwoordt meestal binnen een dag
JayaJ

12. Jaya

Your dog's new best buddy! Experienced dog walker.1 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 8
/wandeling
AretiA

13. Areti

1.2 km
vanaf
€ 15
/wandeling
6 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Hey there! I I'd love to take care of your loved ones!

Antwoordt meestal binnen een uur
AretiA

13. Areti

Hey there! I I'd love to take care of your loved ones!1.2 km
(6 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 15
/wandeling
MercyM

14. Mercy

0.1 km
vanaf
€ 20
/wandeling

Your favorite House sitter/ pet sitter ❤️

Antwoordt meestal binnen een dag
MercyM

14. Mercy

Your favorite House sitter/ pet sitter ❤️0.1 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/wandeling
EmilieE

15. Emilie

1.1 km
vanaf
€ 13
/wandeling

Because your pets deserve the best care and the most love!

Antwoordt meestal binnen een dag
EmilieE

15. Emilie

Because your pets deserve the best care and the most love!1.1 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 13
/wandeling
JuriJ

16. Juri

2.1 km
vanaf
€ 9
/wandeling

Student oppas voor huisdieren

JuriJ

16. Juri

Student oppas voor huisdieren 2.1 km
vanaf
€ 9
/wandeling
JoanneJ

17. Joanne

0.6 km
vanaf
€ 8
/wandeling

Deze dierenvriend laat graag uw leuke 4voeter uit!

Antwoordt meestal binnen een uur
JoanneJ

17. Joanne

Deze dierenvriend laat graag uw leuke 4voeter uit! 0.6 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 8
/wandeling
MartineM

18. Martine

0.3 km
vanaf
€ 15
/wandeling
5 beoordelingen

Kattenoppas Centrum Groningen

Woont samen met 3 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
MartineM

18. Martine

Kattenoppas Centrum Groningen0.3 km
(5 beoordelingen)
Woont samen met 3 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 15
/wandeling
PeterP

19. Peter

1.3 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Hi Ik ben Peter! Ik ben dol op grote honden van alle rassen!

PeterP

19. Peter

Hi Ik ben Peter! Ik ben dol op grote honden van alle rassen!1.3 km
vanaf
€ 10
/wandeling
YilingY

20. Yiling

2.1 km
vanaf
€ 14
/wandeling
1 beoordeling

Cats, Dogs, Cuddles — I’ve Got It Covered!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met toy poodle Sanbai
YilingY

20. Yiling

Cats, Dogs, Cuddles — I’ve Got It Covered!2.1 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met toy poodle Sanbai
vanaf
€ 14
/wandeling