1. Hondenuitlaatservice
  2. Groningen

Hondenuitlaatservice, Groningen

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
VarjaV

1. Varja

1.1 km
vanaf
€ 13
/wandeling
3 beoordelingen

Oppasser & wandel buddy voor uw hond in Groningen! ❤️

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
VarjaV

1. Varja

Oppasser & wandel buddy voor uw hond in Groningen! ❤️1.1 km
(3 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
"Varja is een geweldige hondebaas. Ze behandelde onze hond als haar eigen. Ze doet echt leuke digen met ze, (een mooie wandeling) en neemt er echt de tijd voor. Wij waren supee tevreden. "
KirstenK
Beoordeling door Kirsten
vanaf
€ 13
/wandeling
MatzeM

2. Matze

1.1 km
vanaf
€ 15
/wandeling
1 beoordeling

Student Teacher that Loves Animals :)

MatzeM

2. Matze

Student Teacher that Loves Animals :)1.1 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 15
/wandeling
MatyasM

3. Matyas

1.2 km
vanaf
€ 15
/wandeling

Reliable Pet Sitting Services You Can Trust

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
MatyasM

3. Matyas

Reliable Pet Sitting Services You Can Trust1.2 km
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 15
/wandeling
MatiasM

4. Matias

1 km
vanaf
€ 10
/wandeling
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Reliable Sitter, Full-Time Care & a Loving Home❤️

Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
MatiasM

4. Matias

Reliable Sitter, Full-Time Care & a Loving Home❤️1 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
xiaoyueX

5. xiaoyue

0.9 km
vanaf
€ 11
/wandeling
21 beoordelingen
7
terugkerende gasten

love furry ball!experienced help dogs and take care of cats

Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
xiaoyueX

5. xiaoyue

love furry ball!experienced help dogs and take care of cats0.9 km
(21 beoordelingen)
7 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 11
/wandeling
TheresaT

6. Theresa

1.5 km - Groningen
vanaf
€ 12
/wandeling
1 beoordeling

Busy day? let me care of your furry friend for you :)

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
TheresaT

6. Theresa

Busy day? let me care of your furry friend for you :)1.5 km - Groningen
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 12
/wandeling
JeanneJ

7. Jeanne

1.2 km
vanaf
€ 10
/wandeling
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Gentle & Flexible Pet Care with Lots of Love and Patience

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
JeanneJ

7. Jeanne

Gentle & Flexible Pet Care with Lots of Love and Patience1.2 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 10
/wandeling
sujuS

8. suju

0.7 km
vanaf
€ 13
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Loving Pet Sitter | Trusted Care for Your Furry Family!🐾

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
sujuS

8. suju

Loving Pet Sitter | Trusted Care for Your Furry Family!🐾0.7 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 13
/wandeling
DanaD

9. Dana

0.6 km - Groningen
vanaf
€ 9
/wandeling
1 beoordeling

Excited to walk, play and cuddle with your furry friend 🐾

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
DanaD

9. Dana

Excited to walk, play and cuddle with your furry friend 🐾0.6 km - Groningen
(1 beoordeling)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 9
/wandeling
EmilyE

10. Emily

1 km
vanaf
€ 10
/wandeling
7 beoordelingen

pet lover who will give animals all her love and attention!

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
EmilyE

10. Emily

pet lover who will give animals all her love and attention!1 km
(7 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
SerenaS

11. Serena

2 km
vanaf
€ 15
/wandeling
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Uw hond in goede handen: Wandelen en oppassen met zorg

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
SerenaS

11. Serena

Uw hond in goede handen: Wandelen en oppassen met zorg2 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
KaylaK

12. Kayla

1.2 km
vanaf
€ 9
/wandeling
12 beoordelingen
4
terugkerende gasten

I'm a very big pet lover!

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
KaylaK

12. Kayla

I'm a very big pet lover! 1.2 km
(12 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 9
/wandeling
JessieJ

13. Jessie

0.8 km
vanaf
€ 15
/wandeling
20 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Pet sitter to take care of your fur babies

Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
JessieJ

13. Jessie

Pet sitter to take care of your fur babies 0.8 km
(20 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
RebeccaR

14. Rebecca

1 km
vanaf
€ 10
/wandeling
3 beoordelingen

Comfort, care and cuddles in Groningen

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
RebeccaR

14. Rebecca

Comfort, care and cuddles in Groningen1 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
NikkiN

15. Nikki

2 km
vanaf
€ 15
/wandeling
15 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Your Friendly neighborhood Dog Or Cat Sitter!

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
NikkiN

15. Nikki

Your Friendly neighborhood Dog Or Cat Sitter!2 km
(15 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/wandeling
YaraY

16. Yara

1.4 km
vanaf
€ 10
/wandeling
1
terugkerende gast

enthousiaste dierenoppas, voor wandelingen en spelen!

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
YaraY

16. Yara

enthousiaste dierenoppas, voor wandelingen en spelen!1.4 km
1 terugkerende gast
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 10
/wandeling
AnnaA

17. Anna

1.4 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Dog loving student offers reliable care, walks and training.

Laatst actief: 8 dagen geleden
AnnaA

17. Anna

Dog loving student offers reliable care, walks and training.1.4 km
Laatst actief: 8 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
CynthiaC

18. Cynthia

0.5 km
vanaf
€ 15
/wandeling
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Trusted Pet Sitting with Love & Care!

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
CynthiaC

18. Cynthia

Trusted Pet Sitting with Love & Care!0.5 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
LucyL

19. Lucy

0.8 km
vanaf
€ 20
/wandeling
1 beoordeling

Tail-Wagging Care! Decades of Experience, Lifetimes of Love

Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
LucyL

19. Lucy

Tail-Wagging Care! Decades of Experience, Lifetimes of Love0.8 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/wandeling
DefneD

20. Defne

0.7 km
vanaf
€ 13
/wandeling
1 beoordeling

Reliable and caring pet sitter!

DefneD

20. Defne

Reliable and caring pet sitter!0.7 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 13
/wandeling