1. Hondenuitlaatservice
  2. Groningen

Hondenuitlaatservice, Groningen

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
LubaL

1. Luba

3.6 km
vanaf
€ 12
/wandeling
Nieuwe oppas

Animal lover with experience🐾

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
LubaL

1. Luba

Nieuwe oppas
Animal lover with experience🐾3.6 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 12
/wandeling
MariaM

2. Maria

3.5 km
vanaf
€ 10
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
MariaM

2. Maria

3.5 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
" Vriendelijk en correct leuk met dieren "
IngeI
Beoordeling door Inge
vanaf
€ 10
/wandeling
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
AurelijaA

3. Aurelija

4.3 km
vanaf
€ 12
/wandeling
Nieuwe oppas

Need a vacation? I'm here!

Laatst actief: gisteren
AurelijaA

3. Aurelija

Nieuwe oppas
Need a vacation? I'm here!4.3 km
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 12
/wandeling
LeviL

4. Levi

5.1 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Lifelong dog-dude, student & proud Billy the sausage-dog fan

Laatst actief: 10 dagen geleden
LeviL

4. Levi

Nieuwe oppas
Lifelong dog-dude, student & proud Billy the sausage-dog fan5.1 km
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
DiegoD

5. Diego

4.4 km
vanaf
€ 9
/wandeling
Nieuwe oppas

Enthusiastic cat lover

Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
DiegoD

5. Diego

Nieuwe oppas
Enthusiastic cat lover4.4 km
Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 9
/wandeling
JuliaJ

6. Julia

3.8 km
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas

Animal lover who treats your pet like family!

Laatst actief: 4 dagen geleden
JuliaJ

6. Julia

Nieuwe oppas
Animal lover who treats your pet like family! 3.8 km
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
Roy en AmberR

7. Roy en Amber

5.1 km
vanaf
€ 13
/wandeling
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Roy en AmberR

7. Roy en Amber

5.1 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
"Super bedankt voor jullie hulp! 🤩 geweldig "
IngeI
Beoordeling door Inge
vanaf
€ 13
/wandeling
Marija&VincentM

8. Marija&Vincent

3.7 km
vanaf
€ 20
/wandeling
25 beoordelingen
15
terugkerende gasten

Dog Sitting, Training & Transport

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Marija&VincentM

8. Marija&Vincent

Dog Sitting, Training & Transport3.7 km
(25 beoordelingen)
15 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 20
/wandeling
GiuliaG

9. Giulia

4.4 km - Groningen
vanaf
€ 10
/wandeling
1 beoordeling
2
terugkerende gasten

Enjoy your free time: your dog is living their best life

Antwoordt meestal binnen enkele uren
GiuliaG

9. Giulia

Enjoy your free time: your dog is living their best life4.4 km - Groningen
(1 beoordeling)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Great communication and very reliable. Filos really likes her. Highly recommended!"
KimberleyK
Beoordeling door Kimberley
vanaf
€ 10
/wandeling
LuisL

10. Luis

2.7 km
vanaf
€ 20
/wandeling
33 beoordelingen
12
terugkerende gasten

The Biologist Care

Antwoordt meestal binnen enkele uren
LuisL

10. Luis

The Biologist Care2.7 km
(33 beoordelingen)
12 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Luis is very experienced with a variety of dogs and he can read their behavior very well. Due to his calm nature even our anxious dog trusted him very fast. We recommend him 100%"
JustineJ
Beoordeling door Justine
vanaf
€ 20
/wandeling
SaraS

11. Sara

4.6 km
vanaf
€ 8
/wandeling
4 beoordelingen

Loving & Responsible Pet Sitter with a Big Heart for Animals

Antwoordt meestal binnen een dag
SaraS

11. Sara

Loving & Responsible Pet Sitter with a Big Heart for Animals4.6 km
(4 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
"Our dog Rocky loves Sara! "
KimK
Beoordeling door Kim
vanaf
€ 8
/wandeling
GijsG

12. Gijs

4.6 km - Groningen
vanaf
€ 13
/wandeling
2 beoordelingen

Gijs de Vries, de studenten dierenvriend uit de buurt.

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
GijsG

12. Gijs

Gijs de Vries, de studenten dierenvriend uit de buurt.4.6 km - Groningen
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
"Gijs was great! My dog is almost 17 and requires a lot of special attention. Gijs was able to handle everything without me having to give it a second thought. He was also very accommodating to shifts in my schedule. Would use again 10/10."
DavidD
Beoordeling door David
vanaf
€ 13
/wandeling
MariekeM

13. Marieke

4.6 km
vanaf
€ 13
/wandeling

Een echte dierenvriend met ervaring en erg flexibel!

Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
MariekeM

13. Marieke

Een echte dierenvriend met ervaring en erg flexibel!4.6 km
Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 13
/wandeling
Nil EymenN

14. Nil Eymen

3.9 km
vanaf
€ 11
/wandeling
Nieuwe oppas
1 beoordeling

a Human Friend for Your Fur Friends

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Nil EymenN

14. Nil Eymen

Nieuwe oppas
a Human Friend for Your Fur Friends3.9 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
vanaf
€ 11
/wandeling
MatildeM

15. Matilde

3 km
vanaf
€ 8
/wandeling

Making tails wag, one walk at a time🐾🤎

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
MatildeM

15. Matilde

Making tails wag, one walk at a time🐾🤎3 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 8
/wandeling
VeraV

16. Vera

3.3 km
vanaf
€ 10
/wandeling
5 beoordelingen

Caring petsitter: aiming for comfort for animal and owner!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
VeraV

16. Vera

Caring petsitter: aiming for comfort for animal and owner!3.3 km
(5 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
YuY

17. Yu

4.9 km
vanaf
€ 10
/wandeling
1 beoordeling

A reliable pet sitter

Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
YuY

17. Yu

A reliable pet sitter4.9 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
NienkeN

18. Nienke

3.2 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Betrouwbare en liefdevolle zorg voor honden en katten

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 2 katten
NienkeN

18. Nienke

Betrouwbare en liefdevolle zorg voor honden en katten3.2 km
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 10
/wandeling
SophieS

19. Sophie

4.7 km
vanaf
€ 15
/wandeling
1 beoordeling

Oppas voor al je dieren!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
SophieS

19. Sophie

Oppas voor al je dieren! 4.7 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
ChristyC

20. Christy

3 km
vanaf
€ 10
/wandeling
2 beoordelingen

Betrouwbare oppas met veel liefde voor dieren

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
ChristyC

20. Christy

Betrouwbare oppas met veel liefde voor dieren3 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 10
/wandeling

Waarom hondenuitlaatservice?

Soms kan het hartstikke druk zijn en misschien vind je niet altijd de tijd om je hond lang uit te laten. Gelukkig is het met Pawshake heel makkelijk om snel contact te leggen zoeken met dierenvrienden in Groningen. Er is altijd wel iemand die klaarstaat om je te helpen.

Al onze hondenuitlaters zijn door ons handmatig beoordeeld. Elke reservering voor hondenuitlaatservice is inclusief De Pawshake Garantie, zodat je zonder zorgen je hond aan de oppas kunt toevertrouwen. De hondenoppassen komen gewoon uit de buurt van Groningen, en op de profielen van de oppassen vind je reviews van andere hondenbaasjes.

Als een hondenoppas je hond overdag komt uitlaten dan zorgt dat voor een prettige onderbreking van de dag voor je hond. Sommige oppassers laten een paar honden tegelijk uit, wat leuk is voor je hond als hij van speelmaatjes houdt. Goed voor de socialisatie! Maar als je hond liever alleen met een oppas wandelt dan kan dat natuurlijk ook. In Groningen vind je ook oppassers die alleen met jouw hond komen wandelen. Elke oppasdienst is precies gericht op de behoefte van jouw hond - of het nu gaat om een kleine ronde in de buurt of een lange wandeling met veel activiteit, onze Pawshake oppassers maken het jouw hond graag naar de zin.

Baasjes boeken bij Pawshake een persoonlijke hondenuitlaatservice in Groningen. Meer dan 406 hondeneigenaars in Groningen hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.96/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express