1. Hondenuitlaatservice
  2. Duivendrecht

Hondenuitlaatservice, Duivendrecht

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
AlikiA

1. Aliki

1.4 km
vanaf
€ 15
/wandeling

Stay with us and Join our loving family 🥰🐶🐾

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
AlikiA

1. Aliki

Stay with us and Join our loving family 🥰🐶🐾1.4 km
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
EllenE

2. Ellen

0.8 km
vanaf
€ 10
/wandeling
2 beoordelingen

I have light allergy to cats, but still love them

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
EllenE

2. Ellen

I have light allergy to cats, but still love them0.8 km
(2 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
AsliA

3. Asli

0.9 km
vanaf
€ 15
/wandeling

Delighted to walk your pets!

Laatst actief: 4 dagen geleden
AsliA

3. Asli

Delighted to walk your pets!0.9 km
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
JoepJ

4. Joep

1.1 km
vanaf
€ 12
/wandeling
1 beoordeling

giving all my atentions to your pets!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
JoepJ

4. Joep

giving all my atentions to your pets!1.1 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 12
/wandeling
MuriloM

5. Murilo

1.3 km
vanaf
€ 15
/wandeling
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

A couple that knows what your pet needs!

Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
MuriloM

5. Murilo

A couple that knows what your pet needs!1.3 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
vanaf
€ 15
/wandeling
EmmaE

6. Emma

2.4 km
vanaf
€ 13
/wandeling
10 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Dog Lover Ready To Lend A Hand

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
EmmaE

6. Emma

Dog Lover Ready To Lend A Hand2.4 km
(10 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 13
/wandeling
RenanR

7. Renan

1.9 km
vanaf
€ 20
/wandeling
3 beoordelingen

Your Furry Friend’s Fav Gateway: Safe, fun & Full of Love

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
RenanR

7. Renan

Your Furry Friend’s Fav Gateway: Safe, fun & Full of Love1.9 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 20
/wandeling
AnneA

8. Anne

1.9 km
vanaf
€ 14
/wandeling
8 beoordelingen
1
terugkerende gast

Purrrfect sitter - forever cat and dogs kinda girl NL/ENG

Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
AnneA

8. Anne

Purrrfect sitter - forever cat and dogs kinda girl NL/ENG1.9 km
(8 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
vanaf
€ 14
/wandeling
KyaK

9. Kya

2.2 km - Amsterdam
vanaf
€ 10
/wandeling

Looking forward to meet your pet(s) 🐶🐰🐱

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
KyaK

9. Kya

Looking forward to meet your pet(s) 🐶🐰🐱2.2 km - Amsterdam
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 10
/wandeling
AnaA

10. Ana

0.9 km
vanaf
€ 18
/wandeling
1
terugkerende gast

Walks, Wags & Warm Hearts

Laatst actief: 14 dagen geleden
AnaA

10. Ana

Walks, Wags & Warm Hearts0.9 km
1 terugkerende gast
Laatst actief: 14 dagen geleden
vanaf
€ 18
/wandeling
ChintyaC

11. Chintya

2.1 km
vanaf
€ 12
/wandeling
1 beoordeling

Joyful Walks for Your Furry Friend in the Hood

Antwoordt meestal binnen een uur
ChintyaC

11. Chintya

Joyful Walks for Your Furry Friend in the Hood2.1 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 12
/wandeling
PoliP

12. Poli

2 km
vanaf
€ 25
/wandeling
4 beoordelingen
3
terugkerende gasten

We know your pet means everything—ask us anything!

Antwoordt meestal binnen een dag
PoliP

12. Poli

We know your pet means everything—ask us anything!2 km
(4 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/wandeling
LingyaoL

13. Lingyao

1.1 km
vanaf
€ 20
/wandeling
1 beoordeling

Experienced and friendly in Diemen Zuid

Woont samen met 1 kat
LingyaoL

13. Lingyao

Experienced and friendly in Diemen Zuid1.1 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 20
/wandeling
GianpaoloG

14. Gianpaolo

1 km
vanaf
€ 15
/wandeling

Pawfect Pet Care from a Real Dog Lover 🐶

Antwoordt meestal binnen een uur
GianpaoloG

14. Gianpaolo

Pawfect Pet Care from a Real Dog Lover 🐶1 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 15
/wandeling
tugceT

15. tugce

1.6 km - Amsterdam
vanaf
€ 20
/wandeling

Loving & Trusteorthy Pet Sitter - Just like home🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
tugceT

15. tugce

Loving & Trusteorthy Pet Sitter - Just like home🐾1.6 km - Amsterdam
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/wandeling
MaaikeM

16. Maaike

2.4 km
vanaf
€ 15
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Flexibele & betrouwbare oppas beschikbaar! KLMstess 🐶💙

Antwoordt meestal binnen een dag
MaaikeM

16. Maaike

Flexibele & betrouwbare oppas beschikbaar! KLMstess 🐶💙2.4 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/wandeling
DeanD

17. Dean

1.8 km
vanaf
€ 15
/wandeling

Your pets' best neighbor in Amsterdam

Antwoordt meestal binnen een dag
DeanD

17. Dean

Your pets' best neighbor in Amsterdam1.8 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/wandeling
ZenobiaZ

18. Zenobia

2.1 km
vanaf
€ 13
/wandeling

Loving & Reliable Pet Care 🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
ZenobiaZ

18. Zenobia

Loving & Reliable Pet Care 🐾2.1 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 13
/wandeling
MadisonM

19. Madison

1.1 km
vanaf
€ 25
/wandeling

Trusted dog walker & sitter with 10+ years of experience

Antwoordt meestal binnen een dag
MadisonM

19. Madison

Trusted dog walker & sitter with 10+ years of experience1.1 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/wandeling
AnnaA

20. Anna

1.6 km
vanaf
€ 15
/wandeling
3 beoordelingen

Happy Walks For Your Dogs

AnnaA

20. Anna

Happy Walks For Your Dogs1.6 km
(3 beoordelingen)
vanaf
€ 15
/wandeling