1. Hondenuitlaatservice
  2. Duivendrecht

Hondenuitlaatservice, Duivendrecht

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
TanviT

1. Tanvi

2.2 km - Amsterdam
vanaf
€ 13,5
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Friendly and caring dog lover in Oost!

Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst gecontacteerd: vandaag
TanviT

1. Tanvi

Friendly and caring dog lover in Oost!2.2 km - Amsterdam
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 13,5
/wandeling
JoseJ

2. Jose

1.6 km
vanaf
€ 15
/wandeling
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Pootjes & Pret oppas of uitlaatdienst

Laatst actief: gisteren
JoseJ

2. Jose

Pootjes & Pret oppas of uitlaatdienst1.6 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 15
/wandeling
SofiaS

3. Sofia

1.4 km
vanaf
€ 10
/wandeling
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Let me keep your pet company with lots of care and love:)

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
SofiaS

3. Sofia

Let me keep your pet company with lots of care and love:) 1.4 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 10
/wandeling
AmaliaA

4. Amalia

0.9 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Because life is simply better with dogs!

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
AmaliaA

4. Amalia

Because life is simply better with dogs!0.9 km
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 10
/wandeling
LeaL

5. Lea

2.4 km - Amsterdam
vanaf
€ 9
/wandeling
1 beoordeling

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
LeaL

5. Lea

2.4 km - Amsterdam
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 9
/wandeling
IvanaI

6. Ivana

1.1 km
vanaf
€ 20
/wandeling

Holiday plans? I'm your dog's bestie! Amsterdam/Diemen

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
IvanaI

6. Ivana

Holiday plans? I'm your dog's bestie! Amsterdam/Diemen1.1 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 20
/wandeling
EleonoraE

7. Eleonora

1.6 km
vanaf
€ 20
/wandeling
Nieuwe oppas

Missing having a dog around, happy to care for yours!

Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
EleonoraE

7. Eleonora

Nieuwe oppas
Missing having a dog around, happy to care for yours!1.6 km
Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 20
/wandeling
MelinaM

8. Melina

2.1 km
vanaf
€ 8
/wandeling

Your dog’s new favourite walking buddy in Amsterdam

Laatst actief: 12 dagen geleden
MelinaM

8. Melina

Your dog’s new favourite walking buddy in Amsterdam2.1 km
Laatst actief: 12 dagen geleden
vanaf
€ 8
/wandeling
AgnesA

9. Agnes

1.5 km
vanaf
€ 12
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Cavapoo Macchi
AgnesA

9. Agnes

1.5 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Cavapoo Macchi
vanaf
€ 12
/wandeling
AryaniA

10. Aryani

2 km
vanaf
€ 15
/wandeling

I'll make sure your pets barely notice that you're gone!

AryaniA

10. Aryani

I'll make sure your pets barely notice that you're gone!2 km
vanaf
€ 15
/wandeling
ChelseaC

11. Chelsea

1.4 km
vanaf
€ 18
/wandeling
1 beoordeling

Reliable and experienced dog- and catsitter in Amsterdam

ChelseaC

11. Chelsea

Reliable and experienced dog- and catsitter in Amsterdam 1.4 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 18
/wandeling
ShawnS

12. Shawn

0.3 km
vanaf
€ 10
/wandeling
1 beoordeling

“A trusted friend for your dog while you’re away

ShawnS

12. Shawn

“A trusted friend for your dog while you’re away0.3 km
(1 beoordeling)
"Hello, Shaw did a great job walking our dog for few days. He is reliable and cosciensious. "
MartaM
Beoordeling door Marta
vanaf
€ 10
/wandeling
AnneloesA

13. Anneloes

1.9 km
vanaf
€ 20
/wandeling
164 beoordelingen
63
terugkerende gasten

Loes Past Op

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: gisteren
AnneloesA

13. Anneloes

Loes Past Op1.9 km
(164 beoordelingen)
63 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: gisteren
vanaf
€ 20
/wandeling
ChloeC

14. Chloe

2.1 km - Amsterdam
vanaf
€ 10
/wandeling
1 beoordeling
3
terugkerende gasten

Warm and loving pet-sitter🐶🐱

Antwoordt meestal binnen een uur
ChloeC

14. Chloe

Warm and loving pet-sitter🐶🐱2.1 km - Amsterdam
(1 beoordeling)
3 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 10
/wandeling
ElinaE

15. Elina

1.7 km
vanaf
€ 15
/wandeling
8 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Your dog’s new best friend in Amsterdam/Diemen🐶❤️

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
ElinaE

15. Elina

Your dog’s new best friend in Amsterdam/Diemen🐶❤️1.7 km
(8 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
"Elina takes great care of Pepe on the walks, communicates well and is very reliable. In short, I am very satisfied :)"
DonaldD
Beoordeling door Donald
vanaf
€ 15
/wandeling
MargotM

16. Margot

1.7 km
vanaf
€ 10
/wandeling
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Enthusiastic Dog Walker & Cat sitter in Oost 🐈🐶🐾

Antwoordt meestal binnen enkele uren
MargotM

16. Margot

Enthusiastic Dog Walker & Cat sitter in Oost 🐈🐶🐾1.7 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Margot was really good with Tembo! She sent me regular updates, a map of the walk they did together and kept him ready with food and water for when I got back home. She even cleaned my hall as my dog still does excitement pee sometimes. If you need a dog walker, I would totally recommend Margot! "
JizJ
Beoordeling door Jiz
vanaf
€ 10
/wandeling
VeronicaV

17. Veronica

1.8 km
vanaf
€ 15
/wandeling
19 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Caring our fluffy friends with ❤️

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
VeronicaV

17. Veronica

Caring our fluffy friends with ❤️ 1.8 km
(19 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
"Veronica did a great job walking our dog in the afternoons, would definitely recommend!"
ClaireC
Beoordeling door Claire
vanaf
€ 15
/wandeling
KimK

18. Kim

2.4 km
vanaf
€ 15
/wandeling
1 beoordeling

Loving Dog Sitter Ready for Walks, cuddles & belly rubs

Antwoordt meestal binnen een dag
KimK

18. Kim

Loving Dog Sitter Ready for Walks, cuddles & belly rubs2.4 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
"Kim was a lifesaver and helped me with a lunch walkie when I needed it the most! She is very kind with Tembo and knows how to care for him. I can recommend her for anyone who needs a supporting hand in their busy work life 🙌🏼"
JizJ
Beoordeling door Jiz
vanaf
€ 15
/wandeling
RohanR

19. Rohan

2.1 km
vanaf
€ 7
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Your furry paws alternative human

Antwoordt meestal binnen een dag
RohanR

19. Rohan

Your furry paws alternative human2.1 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
"Rohan did two walks with our dogs. Everything -from communication to the walks itself- went smooth. Can definitely recommend. "
JoeriJ
Beoordeling door Joeri
vanaf
€ 7
/wandeling
MaelysM

20. Maelys

1.5 km
vanaf
€ 15
/wandeling
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Here to make sure your pet get a paw- some time !

Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
MaelysM

20. Maelys

Here to make sure your pet get a paw- some time ! 1.5 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
"Maelys did a great job-she was communicative, patient, and sent pictures of my dog having a great time. I booked fairly last minute with her and her response time was great. My dog seemed to have had a really great experience and I will definitely book with her in the future!"
PatrickP
Beoordeling door Patrick
vanaf
€ 15
/wandeling