1. Hondenuitlaatservice
  2. Capelle aan den IJssel

Hondenuitlaatservice, Capelle aan den IJssel

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
AnastasiiaA

1. Anastasiia

3.1 km
vanaf
€ 15
/wandeling
3 beoordelingen

Here to turn pet care into tail-wagging adventure

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
AnastasiiaA

1. Anastasiia

Here to turn pet care into tail-wagging adventure3.1 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 15
/wandeling
ZehraZ

2. Zehra

6 km
vanaf
€ 10
/wandeling
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Liefdevolle en betrouwbare dierenoppas met aandacht en rust

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
ZehraZ

2. Zehra

Liefdevolle en betrouwbare dierenoppas met aandacht en rust6 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
DianaD

3. Diana

3.8 km
vanaf
€ 15
/wandeling
2 beoordelingen

Kattenoppas met diabeteservaring & hondenliefde

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
DianaD

3. Diana

Kattenoppas met diabeteservaring & hondenliefde3.8 km
(2 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
DaraD

4. Dara

3.8 km
vanaf
€ 9
/wandeling

My service provides safety and satisfaction of your pet!

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
DaraD

4. Dara

My service provides safety and satisfaction of your pet!3.8 km
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 9
/wandeling
AnA

5. An

3.6 km - Rotterdam
vanaf
€ 9
/wandeling
1 beoordeling

A snuggly, trustworthy buddy for your furry friends

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
AnA

5. An

A snuggly, trustworthy buddy for your furry friends3.6 km - Rotterdam
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 9
/wandeling
MadisonM

6. Madison

5.2 km
vanaf
€ 12
/wandeling

Caring Dog & Cat Sitter, Walks, Drop-ins & House Sitting

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
MadisonM

6. Madison

Caring Dog & Cat Sitter, Walks, Drop-ins & House Sitting5.2 km
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 12
/wandeling
jillJ

7. jill

2.6 km
vanaf
€ 10
/wandeling

vooral gezelligheid bieden voor uw beestje

Laatst actief: 10 dagen geleden
jillJ

7. jill

vooral gezelligheid bieden voor uw beestje2.6 km
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
SanderS

8. Sander

5.7 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Persoonlijke aandacht en de beste zorg voor jouw kat!

Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
SanderS

8. Sander

Persoonlijke aandacht en de beste zorg voor jouw kat!5.7 km
Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 10
/wandeling
FernandaF

9. Fernanda

0.7 km
vanaf
€ 10
/wandeling
1 beoordeling

A veterinarian who truly loves caring for animals ❤️

Antwoordt meestal binnen een dag
FernandaF

9. Fernanda

A veterinarian who truly loves caring for animals ❤️0.7 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 10
/wandeling
AsliA

10. Asli

5.8 km
vanaf
€ 13
/wandeling

Your furry friend’s caring companion 🐾✨

Antwoordt meestal binnen een uur
AsliA

10. Asli

Your furry friend’s caring companion 🐾✨5.8 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 13
/wandeling
FrederiqueF

11. Frederique

4.3 km
vanaf
€ 13
/wandeling
1 beoordeling

Betrouwbare en enthousiaste oppas voor honden én katten

FrederiqueF

11. Frederique

Betrouwbare en enthousiaste oppas voor honden én katten4.3 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 13
/wandeling
ZoëZ

12. Zoë

5.4 km
vanaf
€ 14
/wandeling

Reliable caring sitter, loves long walks and all pets

ZoëZ

12. Zoë

Reliable caring sitter, loves long walks and all pets5.4 km
vanaf
€ 14
/wandeling
AnneA

13. Anne

5.5 km
vanaf
€ 12
/wandeling

ervaren en enthousiaste paraveterinair

Woont samen met 1 hond, 3 katten
Woont samen met Amerikaanse Stafford Bubbels
AnneA

13. Anne

ervaren en enthousiaste paraveterinair5.5 km
Woont samen met 1 hond, 3 katten
Woont samen met Amerikaanse Stafford Bubbels
vanaf
€ 12
/wandeling
Isa MaschaI

14. Isa Mascha

4.7 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Liefdevolle en betrouwbare dierenoppas met ervaring

Isa MaschaI

14. Isa Mascha

Liefdevolle en betrouwbare dierenoppas met ervaring4.7 km
vanaf
€ 10
/wandeling
NolaN

15. Nola

5.9 km
vanaf
€ 20
/wandeling

🧡dieren, wandelt graag met honden! Ervaring met training.

NolaN

15. Nola

🧡dieren, wandelt graag met honden! Ervaring met training. 5.9 km
vanaf
€ 20
/wandeling
SanneS

16. Sanne

5.9 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Enthousiaste en energieke dierenvriend met uitlaatervaring

SanneS

16. Sanne

Enthousiaste en energieke dierenvriend met uitlaatervaring 5.9 km
vanaf
€ 10
/wandeling
AracelyA

17. Aracely

2.6 km
vanaf
€ 10
/wandeling
2 beoordelingen

Friendly and experienced animal lover ready to help

Antwoordt meestal binnen een dag
AracelyA

17. Aracely

Friendly and experienced animal lover ready to help2.6 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 10
/wandeling
Anne MarijeA

18. Anne Marije

1.8 km - Rotterdam
vanaf
€ 12
/wandeling

Jouw dier, mijn zorg.

Anne MarijeA

18. Anne Marije

Jouw dier, mijn zorg.1.8 km - Rotterdam
vanaf
€ 12
/wandeling
IsisI

19. Isis

5.8 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Hallo, ik ben isis en ik zal goed voor uw dieren zorgen!

IsisI

19. Isis

Hallo, ik ben isis en ik zal goed voor uw dieren zorgen!5.8 km
vanaf
€ 10
/wandeling
AlexandraA

20. Alexandra

3.9 km
vanaf
€ 12
/wandeling
1 beoordeling

🐶 Loving Care for Every Paw, Tail, and Whisker

AlexandraA

20. Alexandra

🐶 Loving Care for Every Paw, Tail, and Whisker3.9 km
(1 beoordeling)
"Alexandra was lovely with Pupsy! She was attentive, caring, and made us feel completely at ease. Pupsy was clearly comfortable with her, and we’d happily book her again."
AdinaA
Beoordeling door Adina
vanaf
€ 12
/wandeling