1. Hondenuitlaatservice
  2. Almere

Hondenuitlaatservice, Almere

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
DaphneD

1. Daphne

1.1 km
vanaf
€ 20
/wandeling
3 beoordelingen

Liefdevolle en betrouwbare oppas

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
DaphneD

1. Daphne

Liefdevolle en betrouwbare oppas1.1 km
(3 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
"Very happy with Daphne, easy communication and shares pictures"
JorgeJ
Beoordeling door Jorge
vanaf
€ 20
/wandeling
KseniaK

2. Ksenia

0.6 km
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas
1 beoordeling

Caring & reliable pet sitter in Almere 🐾

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
KseniaK

2. Ksenia

Nieuwe oppas
Caring & reliable pet sitter in Almere 🐾0.6 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
DanielaD

3. Daniela

1.4 km
vanaf
€ 18
/wandeling
25 beoordelingen
11
terugkerende gasten

Furry Friendly Flevoland Pet Care

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
DanielaD

3. Daniela

Furry Friendly Flevoland Pet Care1.4 km
(25 beoordelingen)
11 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"I am super happy with Daniela's help! She is reliable, very clear in communication and taking very good care of my dog keeping me up to date with the photos. This was second time I asked Daniela for help and I am sure will do it again in the future. "
GosiaG
Beoordeling door Gosia
vanaf
€ 18
/wandeling
RonaldoR

4. Ronaldo

0.2 km
vanaf
€ 20
/wandeling
1 beoordeling

Loving & Dedicated Pet Sitter

Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een dag
RonaldoR

4. Ronaldo

Loving & Dedicated Pet Sitter0.2 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/wandeling
AnoukA

5. Anouk

0.5 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Betrouwbare dierenoppas in Almere

Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 3 katten
AnoukA

5. Anouk

Betrouwbare dierenoppas in Almere0.5 km
Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 3 katten
vanaf
€ 10
/wandeling
AmberA

6. Amber

5.8 km
vanaf
€ 20
/wandeling

A Loving Home Away From Home for Your Pet

AmberA

6. Amber

A Loving Home Away From Home for Your Pet5.8 km
vanaf
€ 20
/wandeling
EvaE

7. Eva

0.3 km
vanaf
€ 17,5
/wandeling
18 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Fun buddy voor( harige) viervoeters

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
EvaE

7. Eva

Fun buddy voor( harige) viervoeters 0.3 km
(18 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
"Eva is a great Petsitter! She was able to help us in a very difficult moment for our family "
CarolinaC
Beoordeling door Carolina
vanaf
€ 17,5
/wandeling
CharlotteC

8. Charlotte

5.2 km
vanaf
€ 17
/wandeling
2 beoordelingen

Liefdevolle en rustige oppas aan het bos

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
CharlotteC

8. Charlotte

Liefdevolle en rustige oppas aan het bos5.2 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
"Wij zochten voor zondag 13 september iemand die onze Rosie (mix Cocker Spaniel/Beagle, iets meer dan 2 jaar oud) rond het middaguur wilde uitlaten, even met haar wilde spelen en haar even gezelschap wilde houden. Wij kwamen terecht bij Charlotte. Na een allereerste, hele leuke kennismaking met Charlotte en haar partner Ashley (ook Rosie vond die ontmoeting én de korte wandeling heel gezellig!) waren we al snel overtuigd dat Rosie bij hen in vertrouwde handen zou zijn. Zo gezegd, zo gedaan. Charlotte en Ashley hebben op genoemde zondag een flinke wandeling met Rosie gemaakt en haar lekker laten rennen en spelen. Beiden stuurden ons ook twee leuke foto's. Toen we weer thuis kwamen, troffen we Rosie heel rustig en tevreden aan in haar bench. Alles dus helemaal tip-top in orde. Vooral ook de communicatie met Charlotte verliep moeiteloos... ook onze instructies over hoe om te gaan met Rosie werden vlekkeloos 'opgevolgd'. Niets dan lof voor Charlotte en Ashley. Een 10 met een griffel. Een volgende keer gaan we graag weer met hen in zee. Bedankt, Jos en Lilly Rosier... en uiteraard een pootje van Rosie!"
JosJ
Beoordeling door Jos
vanaf
€ 17
/wandeling
WendyW

9. Wendy

3.6 km
vanaf
€ 15
/wandeling
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Lieve betrouwbare oppas voor uw huisdier

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
WendyW

9. Wendy

Lieve betrouwbare oppas voor uw huisdier3.6 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Toby and Lia were really happy with Wendy"
JorgeJ
Beoordeling door Jorge
vanaf
€ 15
/wandeling
MRM

10. MR

0.7 km
vanaf
€ 15
/wandeling
1
terugkerende gast

Little Haven

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 2 honden
MRM

10. MR

Little Haven0.7 km
1 terugkerende gast
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 2 honden
vanaf
€ 15
/wandeling
JuliaJ

11. Julia

2 km
vanaf
€ 8
/wandeling
6 beoordelingen

Your Dog’s Home-Away-From-Home: Adventures for Your Pup

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
JuliaJ

11. Julia

Your Dog’s Home-Away-From-Home: Adventures for Your Pup2 km
(6 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 8
/wandeling
AimeeA

12. Aimee

4.8 km
vanaf
€ 30
/wandeling
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Professional Pet Lover

Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
AimeeA

12. Aimee

Professional Pet Lover4.8 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 30
/wandeling
MeimeiM

13. Meimei

3.4 km
vanaf
€ 20
/wandeling

From My Childhood Dog to Yours

Antwoordt meestal binnen een uur
MeimeiM

13. Meimei

From My Childhood Dog to Yours3.4 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 20
/wandeling
BaykalB

14. Baykal

1.3 km
vanaf
€ 20
/wandeling
5 beoordelingen

Dog Care Comfort and Peace of Mind While You’re Away

Antwoordt meestal binnen een dag
BaykalB

14. Baykal

Dog Care Comfort and Peace of Mind While You’re Away1.3 km
(5 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/wandeling

Waarom hondenuitlaatservice?

Soms kan het hartstikke druk zijn en misschien vind je niet altijd de tijd om je hond lang uit te laten. Gelukkig is het met Pawshake heel makkelijk om snel contact te leggen zoeken met dierenvrienden in Almere. Er is altijd wel iemand die klaarstaat om je te helpen.

Al onze hondenuitlaters zijn door ons handmatig beoordeeld. Elke reservering voor hondenuitlaatservice is inclusief De Pawshake Garantie, zodat je zonder zorgen je hond aan de oppas kunt toevertrouwen. De hondenoppassen komen gewoon uit de buurt van Almere, en op de profielen van de oppassen vind je reviews van andere hondenbaasjes.

Als een hondenoppas je hond overdag komt uitlaten dan zorgt dat voor een prettige onderbreking van de dag voor je hond. Sommige oppassers laten een paar honden tegelijk uit, wat leuk is voor je hond als hij van speelmaatjes houdt. Goed voor de socialisatie! Maar als je hond liever alleen met een oppas wandelt dan kan dat natuurlijk ook. In Almere vind je ook oppassers die alleen met jouw hond komen wandelen. Elke oppasdienst is precies gericht op de behoefte van jouw hond - of het nu gaat om een kleine ronde in de buurt of een lange wandeling met veel activiteit, onze Pawshake oppassers maken het jouw hond graag naar de zin.

Baasjes boeken bij Pawshake een persoonlijke hondenuitlaatservice in Almere. Meer dan 6138 hondeneigenaars in Almere hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.97/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express