1. Dagopvang voor honden
  2. Zoelmond

Dagopvang hond, Zoelmond

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
MónicaM

1. Mónica

4.6 km
vanaf
€ 30
/dag

Moni Pet Lover

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
MónicaM

1. Mónica

Moni Pet Lover 4.6 km
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 30
/dag
SofiiaS

2. Sofiia

18.8 km
vanaf
€ 38
/dag
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

🐾Qualified dog sitter with 5 years of experience🐾

Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
SofiiaS

2. Sofiia

🐾Qualified dog sitter with 5 years of experience🐾18.8 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
"Sofiia and her partner took great care of our dog. He had a lovely time with their friendly Golden Retriever. They went on a nice walk, and I received beautiful photos and videos along the way. Thank you for being flexible and accepting a last-minute request. Highly recommended!"
CarlaC
Beoordeling door Carla
vanaf
€ 38
/dag
DemiD

3. Demi

19.9 km
vanaf
€ 36
/dag
22 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Furry companion wanted!

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
DemiD

3. Demi

Furry companion wanted!19.9 km
(22 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Demi and Pedro were friendly, communicative, and great with our dog Yvo. They took him on a lovely city walk, and he really enjoyed it. Definitely recommended!"
CarlaC
Beoordeling door Carla
vanaf
€ 36
/dag
EvrydikiE

4. Evrydiki

18.1 km
vanaf
€ 25
/dag

🐾Experienced cat and dog petsitter 🐾

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
EvrydikiE

4. Evrydiki

🐾Experienced cat and dog petsitter 🐾18.1 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
JoanneJ

5. Joanne

12.5 km
vanaf
€ 30
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Betrouwbare oppas die extreem gek is op dieren! :)

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen enkele uren
JoanneJ

5. Joanne

Betrouwbare oppas die extreem gek is op dieren! :)12.5 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 30
/dag
OzlemO

6. Ozlem

18.5 km - Kerkdriel
vanaf
€ 25
/dag

I am happy to see our loyal friends

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
OzlemO

6. Ozlem

I am happy to see our loyal friends 18.5 km - Kerkdriel
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/dag
AndreeaA

7. Andreea

16.7 km
vanaf
€ 30
/dag

Experienced Dog Sitter and Dog Mom

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
AndreeaA

7. Andreea

Experienced Dog Sitter and Dog Mom16.7 km
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
RoosjeR

8. Roosje

10.5 km
vanaf
€ 28
/dag
1 beoordeling

Betrouwbare hondenliefhebber en dierenvriend in Doorn

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
RoosjeR

8. Roosje

Betrouwbare hondenliefhebber en dierenvriend in Doorn10.5 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 28
/dag
InanaI

9. Inana

18.7 km
vanaf
€ 35
/dag
13 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Pawsitively Pet Care

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
InanaI

9. Inana

Pawsitively Pet Care18.7 km
(13 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 35
/dag
LauraL

10. Laura

16 km
vanaf
€ 15
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Lieve zorgzame oppas biedt ruimte aan lieve oppashond

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
LauraL

10. Laura

Lieve zorgzame oppas biedt ruimte aan lieve oppashond16 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
"Laura heeft nu meermaals op Sellie gepast. Samen met Bohdi haar hond krijgt Sellie dan een fijne wandeling en de nodige aandacht. Laura is flexibel en komt afspraken na. Echt een aanrader voor als je je hondje aan iemand wilt toevertrouwen. "
LindaL
Beoordeling door Linda
vanaf
€ 15
/dag
AlexandraA

11. Alexandra

15.9 km
vanaf
€ 25
/dag
4 beoordelingen

Betrouwbare dierenvrienden in de buurt 🐾

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
AlexandraA

11. Alexandra

Betrouwbare dierenvrienden in de buurt 🐾15.9 km
(4 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"My dog Ari spent the afternoon with Simon and Alexandra and I think all of them enjoyed it! I mainly corresponded with Simon and that was all very clear. They also offered flexibility in time and activity. We'd love to come back again."
FayeF
Beoordeling door Faye
vanaf
€ 25
/dag
TatianaT

12. Tatiana

19.9 km
vanaf
€ 40
/dag
23 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Your pet’s second home — full of love & fun 🐾❤️

Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
TatianaT

12. Tatiana

Your pet’s second home — full of love & fun 🐾❤️19.9 km
(23 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"My dog Aya is a bit insecure and Tatiana did great with her and made her feel comfortable. We are neighbors and since her stay, Aya keeps going to their door and wanting to go in which to me is a sign that she had a great time. "
BorianaB
Beoordeling door Boriana
vanaf
€ 40
/dag
MarthaM

13. Martha

18.2 km
vanaf
€ 40
/dag
3 beoordelingen

So excited to meet some of my new best friends

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
MarthaM

13. Martha

So excited to meet some of my new best friends 18.2 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Martha is great with the huskies and the huskies adore her! Greats walks for the huskies, enthusiastic and open positive communication! If I have to describe with one word, that word will be "Perfect"!"
PatrickP
Beoordeling door Patrick
vanaf
€ 40
/dag
IpekI

14. Ipek

19.1 km
vanaf
€ 25
/dag
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

I want to be your dog/cat’s next best friend

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
IpekI

14. Ipek

I want to be your dog/cat’s next best friend19.1 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Mijn hond Kalo heeft het ontzettend naar zijn zin gehad bij Ipek! Hij heeft een kleine gebruiksaanwijzing, maar ik heb geen zorgen gehad en hem met een gerust hart een volle dag bij haar achtergelaten. Ipek communiceert vriendelijk, duidelijk en snel, zowel voorafgaand aan de afspraak als tijdens het oppassen. Ze was flexibel betreft tijd om hem weer op te halen en ze heeft me gedurende de dag op de hoogte gehouden met foto's en video's. Als ik weer oppas nodig heb, zal ik zeker als eerst informeren of Ipek beschikbaar is :)"
ChantalC
Beoordeling door Chantal
vanaf
€ 25
/dag
Naomi NoorN

15. Naomi Noor

4.6 km
vanaf
€ 30
/dag
8 beoordelingen

Loving pet care: Peace of mind while you are away.

Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
Naomi NoorN

15. Naomi Noor

Loving pet care: Peace of mind while you are away.4.6 km
(8 beoordelingen)
Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Naomi took good care of my dog Ari for the day. We will definitely return when back in the area :)"
FayeF
Beoordeling door Faye
vanaf
€ 30
/dag
MayurM

16. Mayur

19.4 km - Utrecht
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling

An animal lover. PETA member.

Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een dag
MayurM

16. Mayur

An animal lover. PETA member.19.4 km - Utrecht
(1 beoordeling)
Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een dag
"Mayur took great care of our two dachshunds. He was very professional, friendly & caring. Our dogs clearly had a great time at his place. Thank you Mayur for taking care of our kids, and thank you for being flexible and making our day worry-free."
Christiaan & HannesC
Beoordeling door Christiaan & Hannes
vanaf
€ 25
/dag
ElineE

17. Eline

18.2 km - Zeist
vanaf
€ 30
/dag
7 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Betrouwbare en liefdevolle zorg voor elke dier

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
ElineE

17. Eline

Betrouwbare en liefdevolle zorg voor elke dier18.2 km - Zeist
(7 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 30
/dag
NourcheneN

18. Nourchene

17.6 km
vanaf
€ 40
/dag

A dog lover and mom of my cute Tibetan spaniel

Laatst actief: vandaag
Woont samen met 1 hond
NourcheneN

18. Nourchene

A dog lover and mom of my cute Tibetan spaniel17.6 km
Laatst actief: vandaag
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 40
/dag
Berat CansuB

19. Berat Cansu

18.1 km
vanaf
€ 20
/dag
35 beoordelingen
9
terugkerende gasten

Pet Care

Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
Berat CansuB

19. Berat Cansu

Pet Care18.1 km
(35 beoordelingen)
9 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 20
/dag
CathyC

20. Cathy

4.9 km
vanaf
€ 30
/dag
6 beoordelingen

Een tweede thuis voor je hond in een rustige woonomgeving

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
CathyC

20. Cathy

Een tweede thuis voor je hond in een rustige woonomgeving4.9 km
(6 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 30
/dag