1. Dagopvang voor honden
  2. Zevenhuizen

Dagopvang hond, Zevenhuizen

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
YaelY

1. Yael

6.6 km
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling

Leuk oppasadres in Gouderak

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
YaelY

1. Yael

Leuk oppasadres in Gouderak6.6 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
RickR

2. Rick

13 km
vanaf
€ 25
/dag

Hondenoppas in Rotterdam. Je hond wil nooit meer terug😉

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
RickR

2. Rick

Hondenoppas in Rotterdam. Je hond wil nooit meer terug😉13 km
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 25
/dag
JaneJ

3. Jane

11.5 km
vanaf
€ 30
/dag

🐶Caring, Attentive Dog lover-Treating dog like family!

Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
JaneJ

3. Jane

🐶Caring, Attentive Dog lover-Treating dog like family!11.5 km
Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 30
/dag
PolinaP

4. Polina

10.5 km
vanaf
€ 38
/dag

Care with Love for your 4 legged friends

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 13 dagen geleden
PolinaP

4. Polina

Care with Love for your 4 legged friends10.5 km
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 13 dagen geleden
vanaf
€ 38
/dag
SteffiS

5. Steffi

11 km
vanaf
€ 15
/dag
2 beoordelingen

Liefdevolle hondenoppas met wandeldrang!

Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
SteffiS

5. Steffi

Liefdevolle hondenoppas met wandeldrang! 11 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 15
/dag
ZeynepZ

6. Zeynep

11.6 km
vanaf
€ 30
/dag
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced Pet Parent Offering Loving Care for Cats & Dogs

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Toy Poodle Enzo
ZeynepZ

6. Zeynep

Experienced Pet Parent Offering Loving Care for Cats & Dogs11.6 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Toy Poodle Enzo
vanaf
€ 30
/dag
AinhoaA

7. Ainhoa

9.5 km
vanaf
€ 25
/dag

Jouw hond is in goede pooten!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Maltezer Maya
AinhoaA

7. Ainhoa

Jouw hond is in goede pooten!9.5 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Maltezer Maya
vanaf
€ 25
/dag
CherieC

8. Cherie

12.1 km
vanaf
€ 30
/dag
2 beoordelingen

A Few Pictures To Describe Me

CherieC

8. Cherie

A Few Pictures To Describe Me 12.1 km
(2 beoordelingen)
vanaf
€ 30
/dag
IrinaI

9. Irina

11.9 km
vanaf
€ 40
/dag

My heart reserved strictly for pets 🐱🐶🐭🐦

IrinaI

9. Irina

My heart reserved strictly for pets 🐱🐶🐭🐦11.9 km
vanaf
€ 40
/dag
VanishaV

10. Vanisha

12 km
vanaf
€ 30
/dag

Wandelingen met WalkswithVani

Antwoordt meestal binnen een dag
VanishaV

10. Vanisha

Wandelingen met WalkswithVani12 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/dag
MaitaM

11. Maita

12.7 km
vanaf
€ 30
/dag
1 beoordeling

Your dog’s new bestie- caring, active and loving!

Antwoordt meestal binnen een dag
MaitaM

11. Maita

Your dog’s new bestie- caring, active and loving! 12.7 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/dag
JackJ

12. Jack

10.6 km
vanaf
€ 40
/dag
5 beoordelingen

experience petsitter that absolutely love pets

Antwoordt meestal binnen een dag
JackJ

12. Jack

experience petsitter that absolutely love pets10.6 km
(5 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/dag
SophieS

13. Sophie

11.6 km
vanaf
€ 30
/dag
1 beoordeling

Animal lover with a big heart and helping hand

Antwoordt meestal binnen een dag
SophieS

13. Sophie

Animal lover with a big heart and helping hand 11.6 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/dag
LynhL

14. Lynh

4.4 km
vanaf
€ 50
/dag

Zorgzame dierenvriend met liefde voor dieren

LynhL

14. Lynh

Zorgzame dierenvriend met liefde voor dieren4.4 km
vanaf
€ 50
/dag
JorindeJ

15. Jorinde

12.9 km
vanaf
€ 18
/dag
1 beoordeling

Friend in Rotterdam! 🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
JorindeJ

15. Jorinde

Friend in Rotterdam! 🐾12.9 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 18
/dag
JelskeJ

16. Jelske

8.8 km
vanaf
€ 35
/dag

Liefdevolle Kat en Hond oppas in Berkel en Rodenrijs

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
JelskeJ

16. Jelske

Liefdevolle Kat en Hond oppas in Berkel en Rodenrijs 8.8 km
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 35
/dag
EmilioE

17. Emilio

12.7 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

We will treat your dog to a happy stay🐶

Antwoordt meestal binnen een dag
EmilioE

17. Emilio

We will treat your dog to a happy stay🐶12.7 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/dag
DefneD

18. Defne

12 km
vanaf
€ 40
/dag

26 years mum of 13 years old cat, ready to care for more

DefneD

18. Defne

26 years mum of 13 years old cat, ready to care for more12 km
vanaf
€ 40
/dag
SophieS

19. Sophie

11.1 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Sophie uit Rotterdam - liefdevolle oppas ❤️

Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een dag
SophieS

19. Sophie

Sophie uit Rotterdam - liefdevolle oppas ❤️11.1 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/dag
EleonoraE

20. Eleonora

12.7 km
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling

Experienced dogsitter, keeping tails wagging guaranteed!

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 13 dagen geleden
EleonoraE

20. Eleonora

Experienced dogsitter, keeping tails wagging guaranteed! 12.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 13 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag