1. Dagopvang voor honden
  2. Zaanstad

Dagopvang hond, Zaanstad

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
FiekeF

1. Fieke

7.4 km
vanaf
€ 20
/dag
Nieuwe oppas

Gezellig gezin, een warme logeerplek voor je hond!

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
FiekeF

1. Fieke

Nieuwe oppas
Gezellig gezin, een warme logeerplek voor je hond! 7.4 km
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
NeleN

2. Nele

10.9 km
vanaf
€ 30
/dag
Nieuwe oppas

Experienced and caring dog sitter in Amsterdam

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
NeleN

2. Nele

Nieuwe oppas
Experienced and caring dog sitter in Amsterdam10.9 km
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
AnitaA

3. Anita

10.5 km
vanaf
€ 28
/dag
65 beoordelingen
29
terugkerende gasten

Dog Lover From Finland

Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
AnitaA

3. Anita

Dog Lover From Finland10.5 km
(65 beoordelingen)
29 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Anita is an amazing dog sitter! Our dog Otis had a fantastic time and I’ve received plenty of updates and pictures! I truly recommend! "
AgataA
Beoordeling door Agata
vanaf
€ 28
/dag
Shivara & BeritS

4. Shivara & Berit

4.9 km
vanaf
€ 20
/dag
Nieuwe oppas
2 beoordelingen

Your dog's second home: Experienced Home-Based Dog Sitters

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Shivara & BeritS

4. Shivara & Berit

Nieuwe oppas
Your dog's second home: Experienced Home-Based Dog Sitters4.9 km
(2 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
LucyL

5. Lucy

4.3 km
vanaf
€ 30
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Dog lover living in Zaandam!

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
LucyL

5. Lucy

Dog lover living in Zaandam!4.3 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Lucy and Julian are amazing, great vibes, and you can see how the love dogs. Rexje really enjoyed his stay with them and I could see that hé was so comfortable with them and really take care of. They keep me updated with pictures. Couldn’t wish for a better petsitter and I can only recommend them! "
LydiaL
Beoordeling door Lydia
vanaf
€ 30
/dag
LisaL

6. Lisa

10.6 km
vanaf
€ 40
/dag
14 beoordelingen
7
terugkerende gasten

Happy Days Pet Care

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
LisaL

6. Lisa

Happy Days Pet Care10.6 km
(14 beoordelingen)
7 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
"We are super happy with Lisa's daycare service. She was responsive in planning the stay and very attentive and patient with our pup, Charlie. We are looking forward to booking her again. "
MaranonM
Beoordeling door Maranon
vanaf
€ 40
/dag
KritikaK

7. Kritika

10.8 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Caring WFH dog sitter. Experienced with dogs from puppyhood

Laatst actief: 4 dagen geleden
KritikaK

7. Kritika

Caring WFH dog sitter. Experienced with dogs from puppyhood10.8 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Kritika took a great care and was sending constant updates. Would recommend!"
TonyT
Beoordeling door Tony
vanaf
€ 15
/dag
DianaD

8. Diana

5.9 km
vanaf
€ 25
/dag
18 beoordelingen
7
terugkerende gasten

Energetic human pup eager to take good care of your pets!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
DianaD

8. Diana

Energetic human pup eager to take good care of your pets!5.9 km
(18 beoordelingen)
7 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
"Diana lovely as always, easy communication and great care, Sherlock does really love to stay with her! 💗 thanks again Diana! "
AnaA
Beoordeling door Ana
vanaf
€ 25
/dag
TayfunT

9. Tayfun

3.9 km
vanaf
€ 30
/dag
12 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Experienced Dog Lover

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
TayfunT

9. Tayfun

Experienced Dog Lover 3.9 km
(12 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
"Tayfun has taken care of my dog Tita for three months, and I couldn’t be more grateful. From the very beginning, he showed great professionalism, kindness, and attention. He regularly sent me photos and updates, and it was always clear that Tita was happy, relaxed, and well looked after. He’s a trustworthy, responsible person with a special empathy for animals. Knowing that Tita was in such good hands gave me complete peace of mind throughout this time. I’ll definitely keep trusting him in the future. Highly recommended! 🐾"
IsraI
Beoordeling door Isra
vanaf
€ 30
/dag
EmmaE

10. Emma

11 km
vanaf
€ 20
/dag
6 beoordelingen

Experienced, reliable and playful dog sitter/walker

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
EmmaE

10. Emma

Experienced, reliable and playful dog sitter/walker11 km
(6 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"My Boxer Mazzel already enjoyed a few days with Emma at her apartment, and a few more in the planning. Great daycare, communication spot on and some lovely updates during the day. "
GijsG
Beoordeling door Gijs
vanaf
€ 20
/dag
NienkeN

11. Nienke

11.1 km
vanaf
€ 20
/dag
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Dog-loving NDSM sitter

Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
NienkeN

11. Nienke

Dog-loving NDSM sitter11.1 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Nienke took care of our Vizsla, Lumi, for a whole day, and we couldn't have been happier with the experience! A week beforehand, she took the time to meet Lumi and go for a short walk together, as well as introduce her to her home. It was an immediate click. On the day itself, Lumi happily went with Nienke and came back in a great mood, which says a lot. Nienke has a wonderful, natural way of interacting with dogs, and she also sent us a few pictures during the day, which is always so reassuring and appreciated as a dog owner. Thank you, Nienke, for taking such good care of Lumi! We would definitely recommend you as a dog sitter and will happily leave Lumi with you again."
BarbaraB
Beoordeling door Barbara
vanaf
€ 20
/dag
MaríaM

12. María

11.1 km
vanaf
€ 30
/dag
7 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Can’t wait to meet your furry baby 🤩!

Antwoordt meestal binnen enkele uren
MaríaM

12. María

Can’t wait to meet your furry baby 🤩!11.1 km
(7 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Luna had a great time with Maria, came home to a happy & healthy dog and a clean home :)"
KevinK
Beoordeling door Kevin
vanaf
€ 30
/dag
KrisztinaK

13. Krisztina

4.5 km
vanaf
€ 25
/dag
2 beoordelingen

Nature walks or cozy indoor stays - I can do both;)

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
KrisztinaK

13. Krisztina

Nature walks or cozy indoor stays - I can do both;)4.5 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
"My dog Maisie had an amazing day with Krisztina. She made my little doggie feel like home and send me pictures and updates during the day. I definitely recommend her services. "
NicolasN
Beoordeling door Nicolas
vanaf
€ 25
/dag
KamilėK

14. Kamilė

11 km - Amsterdam
vanaf
€ 25
/dag
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Meeting your pet’s needs with empathy and warmth

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
KamilėK

14. Kamilė

Meeting your pet’s needs with empathy and warmth11 km - Amsterdam
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 25
/dag
DaphneD

15. Daphne

10.4 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Experienced Petsitter looking for Occasionally needed Help

Antwoordt meestal binnen enkele uren
DaphneD

15. Daphne

Experienced Petsitter looking for Occasionally needed Help10.4 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Daphne took excellent care of my Ivy. She ensured that Ivy settled in well and had everything she needed. She frequently sent me photos and brief updates. A definite highlight for Ivy was the fun and games at the dog beach. Ivy is already looking forward to her next visit with Daphne."
DikyD
Beoordeling door Diky
vanaf
€ 20
/dag
NaysaN

16. Naysa

9.6 km
vanaf
€ 32
/dag
181 beoordelingen
52
terugkerende gasten

Lovely Pet sitter in Amsterdam New West

Antwoordt meestal binnen een dag
NaysaN

16. Naysa

Lovely Pet sitter in Amsterdam New West9.6 km
(181 beoordelingen)
52 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
"Happy to have found Naysa as our new sitter for Milo. He had his first try out day care day and she clearly takes good care of the pets. Good communication. Provides a lot of relief so we can enjoy our holiday properly. Thanks Naysa! "
Steph & SanderS
Beoordeling door Steph & Sander
vanaf
€ 32
/dag
EvaE

17. Eva

10.5 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Animal lover with a lot of experience

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
EvaE

17. Eva

Animal lover with a lot of experience 10.5 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
HannahH

18. Hannah

11 km
vanaf
€ 10
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Katten- en hondenliefhebber in bos en lommer

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
HannahH

18. Hannah

Katten- en hondenliefhebber in bos en lommer 11 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Great experience, Hannah is a lovely person, and my dog was very comfortable at her home."
KatK
Beoordeling door Kat
vanaf
€ 10
/dag
Ilya and MayaI

19. Ilya and Maya

10.4 km
vanaf
€ 35
/dag
19 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Dog Sitter in a Village – Where Comfort Meets Adventure!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Ilya and MayaI

19. Ilya and Maya

Dog Sitter in a Village – Where Comfort Meets Adventure!10.4 km
(19 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
"Teddy had a great time at Ilya and Maya’s! She’ll be back ❤️"
MarshaM
Beoordeling door Marsha
vanaf
€ 35
/dag
MaximeM

20. Maxime

6.3 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

Ervaren hondenvriend & hardloopmaatje in Zaandam"

Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
MaximeM

20. Maxime

Ervaren hondenvriend & hardloopmaatje in Zaandam"6.3 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
"Maxime heeft een dagje op onze doodle gepast, nou die had het helemaal naar z’n zin! Je ziet echt dat Maxime een honden liefhebber is, en ze stuurt ook fotootjes door. "
LidwienL
Beoordeling door Lidwien
vanaf
€ 15
/dag