1. Dagopvang voor honden
  2. Wilnis

Dagopvang hond, Wilnis

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
Kirsten & BramK

1. Kirsten & Bram

11.7 km
vanaf
€ 20
/dag

Liefdevol stel dat zorgt alsof het onze eigen dieren zijn

Laatst actief: 2 dagen geleden
Kirsten & BramK

1. Kirsten & Bram

Liefdevol stel dat zorgt alsof het onze eigen dieren zijn11.7 km
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
ZebZ

2. Zeb

13.7 km
vanaf
€ 25
/dag
2 beoordelingen

Jouw hond, mijn prioriteit – ervaren oppas met eigen hond

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
ZebZ

2. Zeb

Jouw hond, mijn prioriteit – ervaren oppas met eigen hond 13.7 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 25
/dag
IvanaI

3. Ivana

14.7 km
vanaf
€ 42
/dag

Holiday plans? I'm your dog's bestie! Amsterdam/Diemen

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
IvanaI

3. Ivana

Holiday plans? I'm your dog's bestie! Amsterdam/Diemen14.7 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 42
/dag
SelinaS

4. Selina

12.6 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

Loving long walks in nature (Gaasperplas), family of 4

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
SelinaS

4. Selina

Loving long walks in nature (Gaasperplas), family of 412.6 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
VincentV

5. Vincent

2 km
vanaf
€ 15
/dag

Zonder zorgen is jouw huisdier in goede handen bij mij!

Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
VincentV

5. Vincent

Zonder zorgen is jouw huisdier in goede handen bij mij! 2 km
Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/dag
MarvinM

6. Marvin

13.1 km
vanaf
€ 50
/dag

Dierenvriend in hart en nieren

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 14 dagen geleden
MarvinM

6. Marvin

Dierenvriend in hart en nieren13.1 km
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 14 dagen geleden
vanaf
€ 50
/dag
mehakM

7. mehak

11.1 km
vanaf
€ 35
/dag
1 beoordeling

Your Neighbourhood dog sitter

Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
mehakM

7. mehak

Your Neighbourhood dog sitter 11.1 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/dag
ChelseaC

8. Chelsea

14.2 km
vanaf
€ 35
/dag
1 beoordeling

Reliable and experienced dog- and catsitter in Amsterdam

ChelseaC

8. Chelsea

Reliable and experienced dog- and catsitter in Amsterdam 14.2 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 35
/dag
IsabellaI

9. Isabella

12.1 km
vanaf
€ 25
/dag

Gezellig en liefdevol oppasadres met fijne afgesloten tuin

Antwoordt meestal binnen een dag
IsabellaI

9. Isabella

Gezellig en liefdevol oppasadres met fijne afgesloten tuin12.1 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/dag
BarisB

10. Baris

8.5 km
vanaf
€ 50
/dag
1
terugkerende gast

Experienced Former Dog Owner with 15 Years of Experience

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
BarisB

10. Baris

Experienced Former Dog Owner with 15 Years of Experience8.5 km
1 terugkerende gast
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 50
/dag
EvangelineE

11. Evangeline

14.5 km
vanaf
€ 50
/dag
9 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Student that loves Dogs🤗

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
EvangelineE

11. Evangeline

Student that loves Dogs🤗14.5 km
(9 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
"Great care and communication, always positive about my naughty puppy 🐶 "
KonstantinaK
Beoordeling door Konstantina
vanaf
€ 50
/dag
MichelleM

12. Michelle

11.8 km
vanaf
€ 35
/dag
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Your pup's favorite home away from home! :)

Woont samen met 2 honden
Woont samen met Pug Micca
MichelleM

12. Michelle

Your pup's favorite home away from home! :)11.8 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 2 honden
Woont samen met Pug Micca
"Michelle is incredibly responsible and it’s clear that she truly loves animals. She is very kind, welcoming, and her home is spacious and comfortable, which made me feel at ease right away. Communication with her was always clear, easy, and pleasant. I felt confident leaving my dog in her care and would absolutely book with her again! "
AnnaA
Beoordeling door Anna
vanaf
€ 35
/dag
SimonS

13. Simon

12 km
vanaf
€ 28
/dag
2 beoordelingen

Betrouwbare en Zorgzame Dierenoppas

Antwoordt meestal binnen een uur
SimonS

13. Simon

Betrouwbare en Zorgzame Dierenoppas12 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een uur
"Simon heeft super goed op Shadow gepast, en hield me ook tussendoor op de hoogte met foto’s. Super bedankt 😄"
DevidD
Beoordeling door Devid
vanaf
€ 28
/dag
SedS

14. Sed

13.8 km
vanaf
€ 40
/dag
4 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Tail-Waggingly Good: Your Pooch's Perfect Pet Pal!

SedS

14. Sed

Tail-Waggingly Good: Your Pooch's Perfect Pet Pal!13.8 km
(4 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
"Sed took great care of our dog Truffel this week, he clearly had had a great time when I came to pick him up in the evening. During the day Sed also sent picks of our little guy having fun and clearly chilling, which made us feel better about our choice to bring Truffel here. Definitely will ask Sed more often to take care of our dog when we need a sitter."
SanderS
Beoordeling door Sander
vanaf
€ 40
/dag
DanielleD

15. Danielle

14.1 km
vanaf
€ 20
/dag
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

We will love your little one like our own 🐾

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
DanielleD

15. Danielle

We will love your little one like our own 🐾14.1 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
"Danielle took really good care of our mini labradoodle Sammie . Taking her for a walk in the nearby park, cuddling with her and sending pictures for an update. Sammie could also get along with her dog very well. We would definitely leave Sammie in her hands again! Thank you!"
DanielleD
Beoordeling door Danielle
vanaf
€ 20
/dag
SomyaS

16. Somya

14.4 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Your dog’s home away from home 🐶 🏡

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Maltipoo Pogo
SomyaS

16. Somya

Your dog’s home away from home 🐶 🏡 14.4 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Maltipoo Pogo
vanaf
€ 20
/dag
HewonH

17. Hewon

13.2 km
vanaf
€ 20
/dag
2 beoordelingen

Animal lover to care for your furry friends

Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
HewonH

17. Hewon

Animal lover to care for your furry friends13.2 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
"Our dog is young and playful and had a good time with Haewon. We received regular updates and pictures throughout the day. "
deepaD
Beoordeling door deepa
vanaf
€ 20
/dag
HaH

18. Ha

12.3 km
vanaf
€ 15
/dag
10 beoordelingen
1
terugkerende gast

my life = female shiba + garden. tot ziens in zuid-oost 🐕

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
HaH

18. Ha

my life = female shiba + garden. tot ziens in zuid-oost 🐕12.3 km
(10 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Ha Thanh took great care of my puppy. She was very conscious about how to introduce her dog to mine and how to monitor both. Definitely a sign of someone who knows how to handle dogs"
NayibeN
Beoordeling door Nayibe
vanaf
€ 15
/dag
BellaB

19. Bella

13.5 km
vanaf
€ 18
/dag
11 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Loyal owner of a dog princess 👑

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
BellaB

19. Bella

Loyal owner of a dog princess 👑13.5 km
(11 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Very happy with the amount of care Ollie received from Bella and her dog! When meeting for the first time she asked a lot of detailed questions about Ollie's habits, which I really appreciate and reassured me that Ollie will be in good hands. During the stay I received a lot of updates which I love and the communication was perfect!"
DimanaD
Beoordeling door Dimana
vanaf
€ 18
/dag
BiaB

20. Bia

12.7 km
vanaf
€ 35
/dag
8 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Passionate Pet Lover

Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
BiaB

20. Bia

Passionate Pet Lover12.7 km
(8 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Bia was very nice and friendly, and she treated our dog well! Even my dog was excited to go with her 😂"
MaeM
Beoordeling door Mae
vanaf
€ 35
/dag