1. Dagopvang voor honden
  2. Wijhe

Dagopvang hond, Wijhe

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
BrittB

1. Britt

16.8 km - Deventer
vanaf
€ 30
/dag

Betrouwbare hondenuitlaatservice met een groot dierenhart.

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
BrittB

1. Britt

Betrouwbare hondenuitlaatservice met een groot dierenhart.16.8 km - Deventer
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
SietskeS

2. Sietske

18.3 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Liefdevolle en betrouwbare dierenoppas in Zwolle🐱🐶

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
SietskeS

2. Sietske

Liefdevolle en betrouwbare dierenoppas in Zwolle🐱🐶18.3 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Mijn hond Ari heeft zich een dagje prima vermaakt bij Sietske. Ik was vooral blij dat ze erg flexibel was, waardoor ik hem erg vroeg kon brengen en erg laat kon ophalen. Haar huis was ook beter met de auto bereikbaar dan dat ik had verwacht. Wij komen graag weer terug!"
FayeF
Beoordeling door Faye
vanaf
€ 20
/dag
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
JonnoJ

3. Jonno

0.2 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Ervaren, zorgzame oppas voor uw hond, zoals u dat graag wil.

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
JonnoJ

3. Jonno

Ervaren, zorgzame oppas voor uw hond, zoals u dat graag wil. 0.2 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 20
/dag
MadelynM

4. Madelyn

7.1 km
vanaf
€ 15
/dag

Het hondenparadijs van Heino

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
MadelynM

4. Madelyn

Het hondenparadijs van Heino7.1 km
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
GülG

5. Gül

16.2 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

🐱 Caring & Reliable Cat Sitter

GülG

5. Gül

🐱 Caring & Reliable Cat Sitter16.2 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
vanaf
€ 20
/dag
joyJ

6. joy

17.1 km
vanaf
€ 17
/dag
5 beoordelingen

Ervaren oppasser heeft ruimte voor nieuwe honden

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
joyJ

6. joy

Ervaren oppasser heeft ruimte voor nieuwe honden17.1 km
(5 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
"Hele fijne en lieve oppas. Dank je wel! "
VeraV
Beoordeling door Vera
vanaf
€ 17
/dag
RianneR

7. Rianne

12.1 km
vanaf
€ 25
/dag
4 beoordelingen

Liefdevolle opvang voor jouw hondenvriendje!

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
RianneR

7. Rianne

Liefdevolle opvang voor jouw hondenvriendje!12.1 km
(4 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
"Onze hond Raya is heel fijn opgevangen bij Rianne. Ze hebben veel aandacht voor de hond en het maken van de afspraken verliep heel gemakkelijk. Zeer prettige ervaring voor onze hond en voor ons!"
petraP
Beoordeling door petra
vanaf
€ 25
/dag
FloreF

8. Flore

17 km
vanaf
€ 25
/dag

About me

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
FloreF

8. Flore

About me17 km
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/dag
FrancescaF

9. Francesca

19.3 km
vanaf
€ 20
/dag
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Betrouwbare dierenoppas met persoonlijke aandacht ❤️

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
FrancescaF

9. Francesca

Betrouwbare dierenoppas met persoonlijke aandacht ❤️19.3 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 20
/dag
AlexandraA

10. Alexandra

15.2 km
vanaf
€ 25
/dag

Liefdevolle hondenvriend met veel knuffeltijd!

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
AlexandraA

10. Alexandra

Liefdevolle hondenvriend met veel knuffeltijd!15.2 km
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
AnnaA

11. Anna

17.1 km
vanaf
€ 15
/dag
2 beoordelingen

Liefde voor honden is zo groot, genoeg plek in mijn hart.

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
AnnaA

11. Anna

Liefde voor honden is zo groot, genoeg plek in mijn hart.17.1 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 15
/dag
GeraG

12. Gera

16.6 km
vanaf
€ 15
/dag

Een oppasadres bij een echte honden liefhebber

Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
GeraG

12. Gera

Een oppasadres bij een echte honden liefhebber16.6 km
Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 15
/dag
DaphneD

13. Daphne

6.6 km
vanaf
€ 20
/dag

Liefdevolle honden en kattenoppas in Heeten

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Vizsla draadhaar Frenkie
DaphneD

13. Daphne

Liefdevolle honden en kattenoppas in Heeten 6.6 km
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Vizsla draadhaar Frenkie
vanaf
€ 20
/dag

Waarom dagopvang voor honden?

Voor elk huisdierenbaasje is het altijd moeilijk: naar je werk gaan en je huisdier thuis achterlaten. Weet je eigenlijk wel wat je huisdier doet? Zou hij zich alleen voelen? Bij Pawshake weten we dat elke hond stimulans, beweging en aandacht nodig heeft gedurende de dag. Daarom kun je heel makkelijk een hondenoppas boeken in de buurt van Wijhe voor oppasdiensten voor jouw hond. Je kunt je hond overdag bij de oppas thuis brengen of spreek af met de oppas dat hij of zij je hond op komt halen als jij naar je werk gaat.

Dagopvang voor honden is een leuke en makkelijke manier om je hond toch de aandacht en beweging te geven die hij nodig heeft - als je zelf overdag weg moet. Zodat je 's avonds bij een moeie maar vrolijke en voldane hond thuiskomt! Een Pawshake hondenoppas aan huis is een perfecte oplossing voor jonge honden die nog heel veel aandacht nodig hebben, of honden die om een andere reden extra verzorging nodig hebben, zoals oude of juist hele actieve honden.

Onze persoonlijke oppassers zijn meer flexibel dan de gemiddelde grote, professionele hondencrèche. Onze oppassers bieden kleinschalige hondenopvang en veel van onze oppassers verzorgen maar één hond per keer. Dat betekent ook dat ze zich makkelijker kunnen aanpassen aan jouw schema en aan de individuele behoeften van jouw hond. Dus gun je viervoeter een leuke dag met een Pawshake oppas in Wijhe, zodat je hond elke dag de liefde en aandacht krijgt die hij verdient. Tijdens de reservering ontvang je leuke foto-updates zodat je de avonturen van je hond kunt volgen.

Elke reservering voor dagopvang voor honden in inclusief De Pawshake Garantie: inclusief vergoeding van dierenartskosten en 24/7 klantendienst. We staan voor je klaar!

Baasjes boeken bij Pawshake hondenopvang in Wijhe. Meer dan 62 hondeneigenaars in Wijhe hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.94/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express