1. Dagopvang voor honden
  2. Westmaas

Dagopvang hond, Westmaas

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
JedidjahJ

1. Jedidjah

12.8 km
vanaf
€ 25
/dag

Gediplomeerd dierverzorger met een groot hart voor dieren!

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
JedidjahJ

1. Jedidjah

Gediplomeerd dierverzorger met een groot hart voor dieren!12.8 km
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
Jellina & JeffJ

2. Jellina & Jeff

13.2 km
vanaf
€ 25
/dag

Jong energiek thuiswerkend stel met liefde voor honden

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
Jellina & JeffJ

2. Jellina & Jeff

Jong energiek thuiswerkend stel met liefde voor honden13.2 km
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
EgeE

3. Ege

14.2 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

Caring & Reliable Pet Sitter

Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
EgeE

3. Ege

Caring & Reliable Pet Sitter14.2 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
JulieJ

4. Julie

14.7 km
vanaf
€ 20
/dag

Een warm tweede thuis voor jouw huisdier 🐾

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
JulieJ

4. Julie

Een warm tweede thuis voor jouw huisdier 🐾14.7 km
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
RoxannaR

5. Roxanna

13 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
RoxannaR

5. Roxanna

13 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 20
/dag
BethanyB

6. Bethany

14.5 km
vanaf
€ 45
/dag
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Trusted Petsitter with veterinary experience.

Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
BethanyB

6. Bethany

Trusted Petsitter with veterinary experience.14.5 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 45
/dag
AsliA

7. Asli

12.2 km
vanaf
€ 20
/dag

Your furry friend’s caring companion 🐾✨

Antwoordt meestal binnen een uur
AsliA

7. Asli

Your furry friend’s caring companion 🐾✨12.2 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 20
/dag
LevyL

8. Levy

14.2 km
vanaf
€ 20
/dag

🐾 Liefdevolle en ervaren hondenoppas aan huis

LevyL

8. Levy

🐾 Liefdevolle en ervaren hondenoppas aan huis14.2 km
vanaf
€ 20
/dag
RékaR

9. Réka

10.1 km
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling

Loving hands for what your pet needs 🐶❤️🐱

Woont samen met 2 katten
RékaR

9. Réka

Loving hands for what your pet needs 🐶❤️🐱10.1 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 2 katten
"Panna loved spending her day with Réka, in the super nice sun of her garden 🥰 "
M. EricaM
Beoordeling door M. Erica
vanaf
€ 25
/dag
StefanosS

10. Stefanos

14.4 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Pet lover, ready to take good care of your loved ones 🐶

Antwoordt meestal binnen enkele uren
StefanosS

10. Stefanos

Pet lover, ready to take good care of your loved ones 🐶14.4 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Stefanos took really good care of our dog Elba and he sent updates regularly. We will definitely book with him again! "
PaulinP
Beoordeling door Paulin
vanaf
€ 20
/dag
JennyJ

11. Jenny

11.1 km
vanaf
€ 25
/dag
3 beoordelingen

Your Pet's New Best Friend (When You Can't Be There)

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
JennyJ

11. Jenny

Your Pet's New Best Friend (When You Can't Be There) 11.1 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
YasminY

12. Yasmin

14.6 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

✨ Pawsitive energy for furry buddies ✨

YasminY

12. Yasmin

✨ Pawsitive energy for furry buddies ✨14.6 km
(1 beoordeling)
"She was very friendly and kind to our dog. Informed us well. A real good address. "
Chris/ PascalC
Beoordeling door Chris/ Pascal
vanaf
€ 20
/dag
KristinaK

13. Kristina

11.8 km
vanaf
€ 30
/dag
2 beoordelingen

Experienced dog sitter with a pretty Dalmatian

Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
KristinaK

13. Kristina

Experienced dog sitter with a pretty Dalmatian11.8 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"Hazey had a lovely dag with Kristina and panda🥰"
EvaE
Beoordeling door Eva
vanaf
€ 30
/dag
TwinkleT

14. Twinkle

13.1 km
vanaf
€ 40
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

I’m Twinkle I have 11 years of experience pet sitting.

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
TwinkleT

14. Twinkle

I’m Twinkle I have 11 years of experience pet sitting. 13.1 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Ze is een erg lieve hondenoppas... erg tevreden... Raad haar zeker aan 😊🙏💕"
DjaineyD
Beoordeling door Djainey
vanaf
€ 40
/dag
MelaM

15. Mela

11.4 km
vanaf
€ 25
/dag
10 beoordelingen
1
terugkerende gast

Loving Care for Your Beloved Pet

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
MelaM

15. Mela

Loving Care for Your Beloved Pet11.4 km
(10 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Great petsitter! She kept me updated with photos and messages, took my dog for walks, and was very caring and attentive. I would definitely recommend her to anyone looking for a reliable and loving petsitter."
CaglayanC
Beoordeling door Caglayan
vanaf
€ 25
/dag
CarmenC

16. Carmen

12.3 km
vanaf
€ 30
/dag
4 beoordelingen

Dog person at heart and soul 🐶🩵

Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
CarmenC

16. Carmen

Dog person at heart and soul 🐶🩵12.3 km
(4 beoordelingen)
Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"Everything went very well with Carmen. She was incredibly kind, flexible, and easy to communicate with. My dog felt comfortable with her right away, and Gravy was also very gentle and respectful towards my dog. I would definitely recommend her!"
A.A
Beoordeling door A.
vanaf
€ 30
/dag
CharlotteC

17. Charlotte

12.3 km - Rotterdam
vanaf
€ 25
/dag
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Loving Pet Sitter in Rotterdam Zuid ✌🏽💜

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
CharlotteC

17. Charlotte

Loving Pet Sitter in Rotterdam Zuid ✌🏽💜12.3 km - Rotterdam
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
"Our pomeranian Lego spent a lovely day together with Char, he loved her from the moment they first met. Char is a very reliable and caring dogsitter, she kept me updated throughout the day and spoiled Lego with treats and attention. We will definitely ask for her help again! :)"
DorottyaD
Beoordeling door Dorottya
vanaf
€ 25
/dag
MajaM

18. Maja

14.3 km
vanaf
€ 17,5
/dag
79 beoordelingen
25
terugkerende gasten

Incl.Groene tuin omheind🐾🐕 High loving & Quality Care

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
MajaM

18. Maja

Incl.Groene tuin omheind🐾🐕 High loving & Quality Care14.3 km
(79 beoordelingen)
25 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
"Jeep heeft het geweldig gehad bij Maja. Maja en Jeep waren al gauw maatjes en voor zijn baas had hij geen aandacht meer. Maja is een echte hondenmens.Wij hadden alle vertrouwen in Maja en hebben een heel fijn weekend gehad. Heel geruststellend dat je voelt dat het goed zit tussen Jeep en Maja. 🐾🐾"
TonnyT
Beoordeling door Tonny
vanaf
€ 17,5
/dag
LarissaL

19. Larissa

12.9 km
vanaf
€ 22
/dag
17 beoordelingen
5
terugkerende gasten

A pet lover and a mom of two dogs

Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
LarissaL

19. Larissa

A pet lover and a mom of two dogs 12.9 km
(17 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
"M'n honden hebben het naar hun zin gehad! Geregeld een update/foto hoe het allemaal gaat. Fijne mensen met het hart op de juiste plek. Voor ons een vaste oppas! "
ArwenA
Beoordeling door Arwen
vanaf
€ 22
/dag
JuliaJ

20. Julia

10.9 km
vanaf
€ 20
/dag
2 beoordelingen

Liefdevolle hondenoppas biedt een gezellig plekje!

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
JuliaJ

20. Julia

Liefdevolle hondenoppas biedt een gezellig plekje!10.9 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
"Julia took great care of Nef. She wants to understand the dog and adjust to the dog's needs. Very respectful and calm. Great communication and a nice, clean and relaxed environment. Julia's dog is also lovely and fits well with Nef 🐶 Nef felt relaxed relatively fast despite being an anxious dog. "
NataliaN
Beoordeling door Natalia
vanaf
€ 20
/dag