1. Dagopvang voor honden
  2. Westmaas

Dagopvang hond, Westmaas

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
JulieJ

1. Julie

14.8 km
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Searching for pets to look after

Antwoordt meestal binnen een dag
JulieJ

1. Julie

Searching for pets to look after 14.8 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
"Great communication and attention. My dog was already missing her when I picked him up!"
OliverO
Beoordeling door Oliver
vanaf
€ 25
/dag
EmmaE

2. Emma

13.5 km
vanaf
€ 18
/dag
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Enthousiaste oppas voor elke hond

EmmaE

2. Emma

Enthousiaste oppas voor elke hond13.5 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
"Emma was a perfect sitter for my dog! He enjoyed it! I can recommend her!"
CamielC
Beoordeling door Camiel
vanaf
€ 18
/dag
MiriamM

3. Miriam

14.4 km
vanaf
€ 20
/dag
5 beoordelingen

Doggy happiness 🐾

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
MiriamM

3. Miriam

Doggy happiness 🐾14.4 km
(5 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
"Everything was perfect! We are fully satisfied with Miriam and we’ll definitely come back! She connected so easily with our dog and was super attentive and caring. She also sent pictures and was very friendly and cheerful! Thanks a lot 😄"
MariiaM
Beoordeling door Mariia
vanaf
€ 20
/dag
PabloP

4. Pablo

14.9 km
vanaf
€ 25
/dag
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Animal Lover with Experience - Walks, Play & Home Care

Antwoordt meestal binnen een dag
PabloP

4. Pablo

Animal Lover with Experience - Walks, Play & Home Care 14.9 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
"Pablo was great! He is very friendly and clearly great with dogs. My dog Milo was very happy with him and almost didn't want to leave! I felt confident leaving my dog in his care and will definitely be reserving with Pablo again."
MartinaM
Beoordeling door Martina
vanaf
€ 25
/dag
LotusL

5. Lotus

11.8 km
vanaf
€ 50
/dag
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Lang leve de liefde voor je hond(je)!❤️

Antwoordt meestal binnen enkele uren
LotusL

5. Lotus

Lang leve de liefde voor je hond(je)!❤️11.8 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"We hebben Lotus gevraagd om de hond van onze autistische zoon op te gaan vangen. Het eerste contact verliep geweldig. Respectvol en ongehaast. Onze zoon vond het moeilijk, maar wil wel verder. Geweldig!!"
koosK
Beoordeling door koos
vanaf
€ 50
/dag
JacquelineJ

6. Jacqueline

11.4 km
vanaf
€ 20
/dag
10 beoordelingen
1
terugkerende gast

Dierenartsassistente in opleiding wilt op jouw dieren passen

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
JacquelineJ

6. Jacqueline

Dierenartsassistente in opleiding wilt op jouw dieren passen11.4 km
(10 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Jaqueline heeft het heel goed gedaan met Coco. Vanaf het eerste moment was er een duidelijke klik tussen hen. Coco voelde zich meteen op zijn gemak en liet zien dat hij haar leuk vond. Dat zegt veel over hoe rustig en vriendelijk Jaqueline met hem omging. Haar houding zorgde voor vertrouwen en een fijne sfeer, wat erg belangrijk is voor een hond. Het is mooi om te zien hoe snel er zo’n goede band kan ontstaan."
LisetteL
Beoordeling door Lisette
vanaf
€ 20
/dag
IzabelaI

7. Izabela

14 km
vanaf
€ 33
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

active dog lover for morning walks and daycare time.

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
IzabelaI

7. Izabela

active dog lover for morning walks and daycare time. 14 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
"Moussa had een goede tijd bij Izabela en Gigi. Alles verliep soepel. "
PeggyP
Beoordeling door Peggy
vanaf
€ 33
/dag
VictoriaV

8. Victoria

8.6 km
vanaf
€ 20
/dag
6 beoordelingen

Viktoriia met aandacht & liefde voor elk dier

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
VictoriaV

8. Victoria

Viktoriia met aandacht & liefde voor elk dier 8.6 km
(6 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Super lieve, betrouwbare, hondenoppas. Onze golden voelde zich gelijk thuis. Zeker een aanrader, wij komen graag een keer terug!!"
DianneD
Beoordeling door Dianne
vanaf
€ 20
/dag
CharmaineC

9. Charmaine

14.2 km
vanaf
€ 25
/dag
8 beoordelingen

One dog at a time. Lots of walks & love.

Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
CharmaineC

9. Charmaine

One dog at a time. Lots of walks & love.14.2 km
(8 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
"Hazey felt right at home with Charmaine. Great communication, multiple updates and we will definitely be back🥰"
EvaE
Beoordeling door Eva
vanaf
€ 25
/dag
TamaraT

10. Tamara

13.9 km
vanaf
€ 24
/dag
27 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Experienced and loving dog sitter in Rotterdam West 🐶

Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
TamaraT

10. Tamara

Experienced and loving dog sitter in Rotterdam West 🐶13.9 km
(27 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Tamara was amazing, I needed a last minute dogsitter and she was the best - very communicative, clearly loves dogs and very conscientious about senior dog needs ;) Thanks again, Tamara! Will definitely be contacting you again!"
StephanieS
Beoordeling door Stephanie
vanaf
€ 24
/dag
MuriëlM

11. Muriël

13.7 km
vanaf
€ 30
/dag
12 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Liefdevol Plekje voor Jouw Hond in Dordrecht

Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
MuriëlM

11. Muriël

Liefdevol Plekje voor Jouw Hond in Dordrecht13.7 km
(12 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Fijne, lieve en vertrouwde oppas voor de hondjes! Wij zijn heel blij met Muriël! 👩🏼🐶🐶🐾"
AngeliekA
Beoordeling door Angeliek
vanaf
€ 30
/dag
JeniaJ

12. Jenia

14.2 km
vanaf
€ 20
/dag

True animal lover, from rat to pig based in Delfshaven. :)

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
JeniaJ

12. Jenia

True animal lover, from rat to pig based in Delfshaven. :)14.2 km
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
ZuzaZ

13. Zuza

14.8 km
vanaf
€ 12
/dag
17 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Dog-loving, working-from-home couple that walks a lot 🐶

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
ZuzaZ

13. Zuza

Dog-loving, working-from-home couple that walks a lot 🐶14.8 km
(17 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Zuza has been an amazing sitter for my puppy. Clear communication, cute updates and he had the best day! "
LotteL
Beoordeling door Lotte
vanaf
€ 12
/dag
DanielaD

14. Daniela

14.4 km
vanaf
€ 20
/dag
9 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Reliable & Loving Dog Care

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
DanielaD

14. Daniela

Reliable & Loving Dog Care14.4 km
(9 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Daniela is a really sweet, calm and kind person. My shy and anxious dog Eva immediately settled in with her - which itself is a big indication that Daniela's vibe is really good! She understands dog communication and was very patient and calm to make Eva feel comfortable in her home. She was also very timely with her updates. During the meet and greet, Daniela was also curious to know Eva's routine and nick-nacks and proactively asked questions for understanding Eva. Overall it was a really good experience for Eva and me, and Eva is definitely looking forward to the next visit!"
MaithileeM
Beoordeling door Maithilee
vanaf
€ 20
/dag
AidaA

15. Aida

14.2 km
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling

Loving & Reliable Pet Care from a True Animal Lover

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
AidaA

15. Aida

Loving & Reliable Pet Care from a True Animal Lover14.2 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"All the best recommendations!"
LukaL
Beoordeling door Luka
vanaf
€ 25
/dag
Yev en ConstantY

16. Yev en Constant

11.9 km
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling

Creatief duo vol liefde voor honden en katten

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Yev en ConstantY

16. Yev en Constant

Creatief duo vol liefde voor honden en katten11.9 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
MauliM

17. Mauli

14.2 km
vanaf
€ 34
/dag
4 beoordelingen

Trusted Pet Sitter with Lots of Love to Give

Antwoordt meestal binnen een dag
MauliM

17. Mauli

Trusted Pet Sitter with Lots of Love to Give14.2 km
(4 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
"Great communication, zero problems, amazing experience! Will book her again! "
SelinaS
Beoordeling door Selina
vanaf
€ 34
/dag
Lisa en RoelL

18. Lisa en Roel

11.2 km
vanaf
€ 20
/dag
Nieuwe oppas

Ervaren hondenoppas stel, met tuin en tijd voor jouw hond!

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
Lisa en RoelL

18. Lisa en Roel

Nieuwe oppas
Ervaren hondenoppas stel, met tuin en tijd voor jouw hond!11.2 km
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 20
/dag
SimoneS

19. Simone

14.4 km
vanaf
€ 45
/dag
Nieuwe oppas

🐾 Loving and Reliable Dog and Cat Care

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
SimoneS

19. Simone

Nieuwe oppas
🐾 Loving and Reliable Dog and Cat Care14.4 km
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
vanaf
€ 45
/dag
JoaquínJ

20. Joaquín

12 km - Rotterdam
vanaf
€ 25
/dag

Couple who loves dogs (24/7 available)

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
JoaquínJ

20. Joaquín

Couple who loves dogs (24/7 available)12 km - Rotterdam
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag