1. Dagopvang voor honden
  2. Vijfhuizen

Dagopvang hond, Vijfhuizen

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
MariposaM

1. Mariposa

10.2 km
vanaf
€ 40
/dag
10 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Dog Cat Sitter In Amsterdam New West

Antwoordt meestal binnen een uur
MariposaM

1. Mariposa

Dog Cat Sitter In Amsterdam New West10.2 km
(10 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een uur
"Mari is a kind soul that took care of our nervous Paco. The energy that she brought, made him so relaxed. She updated us frequently and made him just so comfortable. Highly recommend"
DariaD
Beoordeling door Daria
vanaf
€ 40
/dag
DilaD

2. Dila

8.3 km
vanaf
€ 22
/dag
9 beoordelingen
1
terugkerende gast

Animal lover raised on a farm – caring & reliable

Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: gisteren
DilaD

2. Dila

Animal lover raised on a farm – caring & reliable 8.3 km
(9 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 22
/dag
BeneditaB

3. Benedita

9.4 km
vanaf
€ 20
/dag

Big Heart for Small Paws: Lifelong Love for All Dogs&Cats

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
BeneditaB

3. Benedita

Big Heart for Small Paws: Lifelong Love for All Dogs&Cats9.4 km
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 20
/dag
Jose AndresJ

4. Jose Andres

1.8 km
vanaf
€ 15
/dag
Nieuwe oppas

Lifelong dog lover | Bilingual (EN/ES)

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Jose AndresJ

4. Jose Andres

Nieuwe oppas
Lifelong dog lover | Bilingual (EN/ES)1.8 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
SandhyaS

5. Sandhya

9 km
vanaf
€ 20
/dag
30 beoordelingen
11
terugkerende gasten

Give your dog & cat a vacation while you’re away💕🫶

Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
SandhyaS

5. Sandhya

Give your dog & cat a vacation while you’re away💕🫶9 km
(30 beoordelingen)
11 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
AmyA

6. Amy

5.6 km
vanaf
€ 28
/dag

Animal Lover Living on edge of Elswout

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
AmyA

6. Amy

Animal Lover Living on edge of Elswout 5.6 km
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 28
/dag
BregitaB

7. Bregita

8.7 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

wandelaar zoekt gezelschap!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
BregitaB

7. Bregita

wandelaar zoekt gezelschap!8.7 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 15
/dag
AnnaA

8. Anna

10.5 km
vanaf
€ 23
/dag
1 beoordeling

Years of experience and much love for little friends

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
AnnaA

8. Anna

Years of experience and much love for little friends10.5 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 23
/dag
NataschaN

9. Natascha

4.2 km
vanaf
€ 25
/dag
2 beoordelingen

Dieren oppas aangeboden

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
NataschaN

9. Natascha

Dieren oppas aangeboden4.2 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 25
/dag
CaitlinC

10. Caitlin

9.7 km
vanaf
€ 35
/dag
1 beoordeling

Experienced International Pet Sitter Where Pets are Family

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
CaitlinC

10. Caitlin

Experienced International Pet Sitter Where Pets are Family9.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 35
/dag
ozgeO

11. ozge

6.4 km
vanaf
€ 50
/dag
1 beoordeling

Runner + Dog Lover = Perfect Walking Partner

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
ozgeO

11. ozge

Runner + Dog Lover = Perfect Walking Partner6.4 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 50
/dag
VladaV

12. Vlada

10.2 km
vanaf
€ 19
/dag
1 beoordeling

i’m the friend who always pet sits 🐶🐱

Laatst actief: 2 dagen geleden
VladaV

12. Vlada

i’m the friend who always pet sits 🐶🐱10.2 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 19
/dag
NicholasN

13. Nicholas

10.5 km
vanaf
€ 15
/dag

Dierenliefhebber en piloot met flexibele beschikbaarheid

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
NicholasN

13. Nicholas

Dierenliefhebber en piloot met flexibele beschikbaarheid10.5 km
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
MarinaM

14. Marina

9 km
vanaf
€ 30
/dag
2 beoordelingen

Your Fur Baby’s New Best Friend

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
MarinaM

14. Marina

Your Fur Baby’s New Best Friend9 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 30
/dag
IljaI

15. Ilja

9.4 km
vanaf
€ 25
/dag
2 beoordelingen

Oppas in AmsterdamWest, bij ons voelt het als een warm nest!

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
IljaI

15. Ilja

Oppas in AmsterdamWest, bij ons voelt het als een warm nest!9.4 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 25
/dag
IgnetaI

16. Igneta

4.7 km
vanaf
€ 30
/dag

Responsible dogsitter enthusiastic to swap homes

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
IgnetaI

16. Igneta

Responsible dogsitter enthusiastic to swap homes 4.7 km
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
SolanaS

17. Solana

8.8 km
vanaf
€ 30
/dag
7 beoordelingen
4
terugkerende gasten

the best care for your furry friend

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
SolanaS

17. Solana

the best care for your furry friend8.8 km
(7 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
NinaN

18. Nina

10.3 km
vanaf
€ 27
/dag
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced dog lover in Amsterdam West

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
NinaN

18. Nina

Experienced dog lover in Amsterdam West10.3 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 27
/dag
GessicaG

19. Gessica

10.5 km
vanaf
€ 40
/dag

Caring pet sitter & animal shelter co-founder.

Laatst actief: 3 dagen geleden
GessicaG

19. Gessica

Caring pet sitter & animal shelter co-founder.10.5 km
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 40
/dag
SalvatoreS

20. Salvatore

3.5 km
vanaf
€ 40
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Your pet’s cozy second home in Haarlem 🐶🐾

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
SalvatoreS

20. Salvatore

Your pet’s cozy second home in Haarlem 🐶🐾3.5 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 40
/dag