1. Dagopvang voor honden
  2. Velserbroek

Dagopvang hond, Velserbroek

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
NataschaN

1. Natascha

13.1 km
vanaf
€ 25
/dag
2 beoordelingen

Dieren oppas aangeboden

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
NataschaN

1. Natascha

Dieren oppas aangeboden13.1 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/dag
SalvatoreS

2. Salvatore

5.8 km
vanaf
€ 40
/dag
2 beoordelingen

Your pet’s cozy second home in Haarlem 🐶🐾

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
SalvatoreS

2. Salvatore

Your pet’s cozy second home in Haarlem 🐶🐾5.8 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 40
/dag
AndréA

3. André

10.9 km
vanaf
€ 50
/dag
1 beoordeling

Play, walk, cuddle-full care for your pet while away 🐾

Laatst actief: 2 dagen geleden
AndréA

3. André

Play, walk, cuddle-full care for your pet while away 🐾10.9 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 50
/dag
RiccardoR

4. Riccardo

11.3 km
vanaf
€ 40
/dag
8 beoordelingen
3
terugkerende gasten

The Ricky's Paws Squad

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
RiccardoR

4. Riccardo

The Ricky's Paws Squad 11.3 km
(8 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 40
/dag
romyR

5. romy

6.4 km
vanaf
€ 25
/dag

Liefdevolle hondenoppas voor kleine honden& alle leeftijden

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
romyR

5. romy

Liefdevolle hondenoppas voor kleine honden& alle leeftijden6.4 km
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 25
/dag
MatildaM

6. Matilda

12.7 km - Amsterdam
vanaf
€ 30
/dag
1 beoordeling

Loving and experienced dog sitter from China

Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
MatildaM

6. Matilda

Loving and experienced dog sitter from China 12.7 km - Amsterdam
(1 beoordeling)
Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 30
/dag
ozgeO

7. ozge

2.9 km - Haarlem
vanaf
€ 50
/dag
1 beoordeling

Runner + Dog Lover = Perfect Walking Partner

Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
ozgeO

7. ozge

Runner + Dog Lover = Perfect Walking Partner2.9 km - Haarlem
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
vanaf
€ 50
/dag
SarafinaS

8. Sarafina

13.1 km
vanaf
€ 20
/dag
2 beoordelingen

Rustig en warm logeeradres van hondenvrienden in Amsterdam

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
SarafinaS

8. Sarafina

Rustig en warm logeeradres van hondenvrienden in Amsterdam13.1 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 20
/dag
MaleniM

9. Maleni

8.1 km
vanaf
€ 50
/dag
1 beoordeling

Mel's doggy day care <3

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
MaleniM

9. Maleni

Mel's doggy day care <3 8.1 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/dag
AliceA

10. Alice

12.6 km
vanaf
€ 30
/dag
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Every furry friend is welcome! 🐶🐱🐰🤍

Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
AliceA

10. Alice

Every furry friend is welcome! 🐶🐱🐰🤍12.6 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/dag
GhaliaG

11. Ghalia

13 km
vanaf
€ 30
/dag
4 beoordelingen

Passionate & reliable animal lover ready to care 💛

Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
GhaliaG

11. Ghalia

Passionate & reliable animal lover ready to care 💛13 km
(4 beoordelingen)
Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/dag
FabienneF

12. Fabienne

13.5 km
vanaf
€ 20
/dag
3 beoordelingen

Enthousiaste hondenoppas in Amsterdam!!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met dwergkeeshond Pikachu
FabienneF

12. Fabienne

Enthousiaste hondenoppas in Amsterdam!!13.5 km
(3 beoordelingen)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met dwergkeeshond Pikachu
vanaf
€ 20
/dag
suusS

13. suus

6.8 km
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling

honden liefhebber opzoek naar viervoetervriendjes!

suusS

13. suus

honden liefhebber opzoek naar viervoetervriendjes!6.8 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 25
/dag
EshkinE

14. Eshkin

13.3 km
vanaf
€ 25
/dag
2 beoordelingen

Loving Care for Your Furry Friends

Antwoordt meestal binnen enkele uren
EshkinE

14. Eshkin

Loving Care for Your Furry Friends 13.3 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 25
/dag
IlikeI

15. Ilike

13.2 km
vanaf
€ 30
/dag

Dog-lover at your service!

Antwoordt meestal binnen enkele uren
IlikeI

15. Ilike

Dog-lover at your service!13.2 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 30
/dag
AselA

16. Asel

4.1 km
vanaf
€ 40
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Walkies from Dog Trainer 🐶

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
AselA

16. Asel

Walkies from Dog Trainer 🐶4.1 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/dag
LeandraL

17. Leandra

11.9 km
vanaf
€ 25
/dag

Dedicated Animal Lover & Caregiver

Antwoordt meestal binnen een dag
LeandraL

17. Leandra

Dedicated Animal Lover & Caregiver11.9 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/dag
GrissG

18. Griss

13.1 km
vanaf
€ 30
/dag

Experienced Dog Lover with a Passion for Tailored Care

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
GrissG

18. Griss

Experienced Dog Lover with a Passion for Tailored Care13.1 km
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
SharonS

19. Sharon

12.8 km
vanaf
€ 25
/dag
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Enthousiaste dierenvriend voor betrouwbare zorg!

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
SharonS

19. Sharon

Enthousiaste dierenvriend voor betrouwbare zorg!12.8 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
BobbieB

20. Bobbie

13.4 km - Amsterdam
vanaf
€ 30
/dag

Honden Liefhebber

Antwoordt meestal binnen een dag
BobbieB

20. Bobbie

Honden Liefhebber 13.4 km - Amsterdam
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/dag