1. Dagopvang voor honden
  2. Velsen-Zuid

Dagopvang hond, Velsen-Zuid

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
MaximeM

1. Maxime

13.1 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

Ervaren hondenvriend & hardloopmaatje in Zaandam"

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
MaximeM

1. Maxime

Ervaren hondenvriend & hardloopmaatje in Zaandam"13.1 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
"Maxime heeft een dagje op onze doodle gepast, nou die had het helemaal naar z’n zin! Je ziet echt dat Maxime een honden liefhebber is, en ze stuurt ook fotootjes door. "
LidwienL
Beoordeling door Lidwien
vanaf
€ 15
/dag
Sid &S

2. Sid &

10.4 km
vanaf
€ 15
/dag

Professional dog cuddlers (with serious shelter experience!)

Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Sid &S

2. Sid &

Professional dog cuddlers (with serious shelter experience!)10.4 km
Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
YanaY

3. Yana

4.1 km
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling

Loving care for your dog, just like at home

Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
YanaY

3. Yana

Loving care for your dog, just like at home4.1 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
LaureL

4. Laure

10 km
vanaf
€ 40
/dag
2 beoordelingen

French expat dog lover in Haarlem | Sporty, run or long walk

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
LaureL

4. Laure

French expat dog lover in Haarlem | Sporty, run or long walk10 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 40
/dag
ArpitaA

5. Arpita

12.5 km
vanaf
€ 15
/dag

Furry Guests Welcome! 🐶🐱💗

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
ArpitaA

5. Arpita

Furry Guests Welcome! 🐶🐱💗12.5 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
LeanneL

6. Leanne

3.8 km
vanaf
€ 20
/dag

Zorgzame oppas voor honden en katten

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
LeanneL

6. Leanne

Zorgzame oppas voor honden en katten3.8 km
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 20
/dag
RebeccaR

7. Rebecca

10.9 km
vanaf
€ 15
/dag
3 beoordelingen

Zandaam & AMS | Tail Wags Guaranteed 🐶🐱

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
RebeccaR

7. Rebecca

Zandaam & AMS | Tail Wags Guaranteed 🐶🐱10.9 km
(3 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
SamanthaS

8. Samantha

10.3 km
vanaf
€ 20
/dag

Actieve wandelingen en liefdevolle zorg. spelen en knuffelen

Laatst actief: 10 dagen geleden
SamanthaS

8. Samantha

Actieve wandelingen en liefdevolle zorg. spelen en knuffelen10.3 km
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
IgnetaI

9. Igneta

8.7 km - Haarlem
vanaf
€ 30
/dag

Responsible dogsitter enthusiastic to swap homes

Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
IgnetaI

9. Igneta

Responsible dogsitter enthusiastic to swap homes 8.7 km - Haarlem
Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 30
/dag
ZuzannaZ

10. Zuzanna

15.2 km - Amsterdam
vanaf
€ 37
/dag

Enthusiastic Cat Lover

Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
ZuzannaZ

10. Zuzanna

Enthusiastic Cat Lover15.2 km - Amsterdam
Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 37
/dag
HasretH

11. Hasret

15.6 km
vanaf
€ 38
/dag
72 beoordelingen
25
terugkerende gasten

mijn levensvrienden🐈🦮💞🐈‍⬛🐩

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
HasretH

11. Hasret

mijn levensvrienden🐈🦮💞🐈‍⬛🐩15.6 km
(72 beoordelingen)
25 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
"Wat een geweldige oppas!! Mijn pup is met open armen ontvangen. Ze zorgden voor mijn hond alsof het hun eigen hond was. Ik kreeg videos doorgestuurd en ik werd op de hoogte gehouden. Ik had een gerust gevoel en maakte me nergens zorgen om. Hasret en haar partner zijn echte dierenliefhebbers en kenners. Dankjewel voor de goede zorg! "
KellyK
Beoordeling door Kelly
vanaf
€ 38
/dag
FemeryF

12. Femery

7.5 km
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling

Oppas voor hondjes

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
FemeryF

12. Femery

Oppas voor hondjes 7.5 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
"Femery is zeer vriendelijk en heeft zelf ook een heel leuk hondje. Aan te bevelen als oppas."
AstridA
Beoordeling door Astrid
vanaf
€ 25
/dag
MehmetM

13. Mehmet

15.6 km
vanaf
€ 35
/dag
19 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Dierenliefhebber

Laatst actief: 7 dagen geleden
MehmetM

13. Mehmet

Dierenliefhebber15.6 km
(19 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 35
/dag
IvetaI

14. Iveta

14.9 km
vanaf
€ 45
/dag
14 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Care as Loyal as Your Pet

Antwoordt meestal binnen enkele uren
IvetaI

14. Iveta

Care as Loyal as Your Pet14.9 km
(14 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"We had a really good experience with Iveta taking care of our dog Floki for the day. We received updates regularly which really reassured us. She was very responsive and kept us informed on how his day was going. He had a really good time and was nice and tired in the evening. We can totally recommend Iveta and Will gladly use her service again. "
SoraiaS
Beoordeling door Soraia
vanaf
€ 45
/dag
ViktorijaV

15. Viktorija

6.8 km
vanaf
€ 40
/dag
7 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Your pet's home away from home!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Standard Poodle Barbara
ViktorijaV

15. Viktorija

Your pet's home away from home!6.8 km
(7 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Standard Poodle Barbara
"Super happy with Karolis and Viktorija! They really took their time with Archie and were so patient. I picked up a very happy dog - thank you! :)"
LysbethL
Beoordeling door Lysbeth
vanaf
€ 40
/dag
CamilaC

16. Camila

9.6 km
vanaf
€ 23
/dag
11 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Experienced and level-headed pet sitter in Haarlem

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
CamilaC

16. Camila

Experienced and level-headed pet sitter in Haarlem9.6 km
(11 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
"Camilla is a perfect dogsitter! Our Otje is a little shyly and nervous but Camilla managed to make him feel home at hers. She kept me informed during the day and send cute photo’s of Otje to show me he was doing well (sleeping on her coach against her!). I can recommend Camilla highly, she’s absolutely a more than perfect dogsitter!"
gonnieG
Beoordeling door gonnie
vanaf
€ 23
/dag
ZeynepZ

17. Zeynep

15.7 km
vanaf
€ 18
/dag
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Pro pet cuddler 🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
ZeynepZ

17. Zeynep

Pro pet cuddler 🐾15.7 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
"Zeynep and her boyfriend were super friendly and took great care of ou baby Pipoca. She had a great time with them, they sent several pictures and everything went super well! Will definitely contact them to pet sit Pipoca in future occasions!! "
JoanaJ
Beoordeling door Joana
vanaf
€ 18
/dag
AnaA

18. Ana

10.5 km
vanaf
€ 30
/dag
10 beoordelingen
1
terugkerende gast

Responsible, trustworthy & punctual 🐶🐱

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
AnaA

18. Ana

Responsible, trustworthy & punctual 🐶🐱10.5 km
(10 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Ana took great care of our 14week old puppy Toby. She was great with communicating with me throughout the day and sending pictures of Toby :) "
NolaN
Beoordeling door Nola
vanaf
€ 30
/dag
Mariia & OscarM

19. Mariia & Oscar

12.7 km
vanaf
€ 25
/dag
16 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Truly Pawsome Homestays with Oscar and Mariia 🐾🌟

Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
Mariia & OscarM

19. Mariia & Oscar

Truly Pawsome Homestays with Oscar and Mariia 🐾🌟12.7 km
(16 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"We left our little girl with Mariia and Oscar, they are such a lovely couple, they took good care of our little girl and they have so much love for dogs it feels really good to leave our little one with them. I'll recommend them for everyone. Thank you again for taking car of our dog Sunny ❤️."
Kincso-LillaK
Beoordeling door Kincso-Lilla
vanaf
€ 25
/dag
Andrea & AndreaA

20. Andrea & Andrea

10.8 km
vanaf
€ 37
/dag
10 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Animal lover with a 6y/o dog that is like my child

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mix Breed Tysson
Andrea & AndreaA

20. Andrea & Andrea

Animal lover with a 6y/o dog that is like my child 10.8 km
(10 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mix Breed Tysson
"Andrea has been my 6 month puppy’s first ever pet sitter and i could not be happier about it! They treated Bowie as a prince and kept me updated with photos and videos at all times which was very appreciated. Tyson and Bowie became great friends since the very beginning and i feel bowie even learned from him. I would 100% recommended Andrea and i hope we can meet again. "
MarcosM
Beoordeling door Marcos
vanaf
€ 37
/dag