1. Dagopvang voor honden
  2. Veenendaal

Dagopvang hond, Veenendaal

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
JelleJ

1. Jelle

19.5 km
vanaf
€ 34
/dag
Nieuwe oppas

Betrouwbaar, enthousiast en gek op honden

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
JelleJ

1. Jelle

Nieuwe oppas
Betrouwbaar, enthousiast en gek op honden19.5 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 34
/dag
LeonL

2. Leon

0.2 km
vanaf
€ 15
/dag
Nieuwe oppas

Jouw hond een fijne dag, ik een maatje erbij

Laatst actief: vandaag
LeonL

2. Leon

Nieuwe oppas
Jouw hond een fijne dag, ik een maatje erbij0.2 km
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 15
/dag
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
gaelleG

3. gaelle

15.9 km
vanaf
€ 15
/dag
Nieuwe oppas

ervaren hondenliefhebber en toekomstige hondengeleider

Laatst actief: 3 dagen geleden
gaelleG

3. gaelle

Nieuwe oppas
ervaren hondenliefhebber en toekomstige hondengeleider15.9 km
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
MancaM

4. Manca

9.7 km
vanaf
€ 15
/dag

WUR student experienced with dog training.

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
MancaM

4. Manca

WUR student experienced with dog training.9.7 km
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 15
/dag
IlariaI

5. Ilaria

10.1 km
vanaf
€ 14
/dag
Nieuwe oppas
1 beoordeling

Reliable and caring dog and cat sitter in Wageningen

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
IlariaI

5. Ilaria

Nieuwe oppas
Reliable and caring dog and cat sitter in Wageningen10.1 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
"Ilaria took great care of our 3.5 month Swiss White Shepherd for the evening."
BerwoutB
Beoordeling door Berwout
vanaf
€ 14
/dag
LisaL

6. Lisa

11.9 km
vanaf
€ 18
/dag
6 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Liefdevolle zorg met veterinaire kennis

Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
LisaL

6. Lisa

Liefdevolle zorg met veterinaire kennis 11.9 km
(6 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
"sookie heeft een fijne dag gehad, bedankt voor de goede zorg."
RobinR
Beoordeling door Robin
vanaf
€ 18
/dag
Britt & ManoahB

7. Britt & Manoah

17.3 km
vanaf
€ 34
/dag
25 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Zorgzaam oppasstel - Jullie hond in goede pootjes 🐾

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
Britt & ManoahB

7. Britt & Manoah

Zorgzaam oppasstel - Jullie hond in goede pootjes 🐾17.3 km
(25 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
"Heel blij met Britt als oppas. Bo heeft het helemaal naar haar zin gehad. Je merkt dat Britt ervaring heeft met honden. "
LidewijL
Beoordeling door Lidewij
vanaf
€ 34
/dag
FanniF

8. Fanni

10.1 km
vanaf
€ 16
/dag

I'd love to take your pet on long or short walks🐕‍🦺

Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
FanniF

8. Fanni

I'd love to take your pet on long or short walks🐕‍🦺10.1 km
Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 16
/dag
ManuelaM

9. Manuela

8.9 km
vanaf
€ 20
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Caring & Responsible Pet Lover and Sitter 🐾

Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
ManuelaM

9. Manuela

Caring & Responsible Pet Lover and Sitter 🐾8.9 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
AniaA

10. Ania

19 km
vanaf
€ 25
/dag
9 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Where your dog feels right at home!

Antwoordt meestal binnen een dag
AniaA

10. Ania

Where your dog feels right at home!19 km
(9 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
"My dog Ari spent the afternoon and evening with Ania. It seems they've both enjoyed it 😊 very good communication and flexibility from Ania. The house is also very well reachable by car with lots of parkingspots nearby. "
FayeF
Beoordeling door Faye
vanaf
€ 25
/dag
Sri Chandana MadhuriS

11. Sri Chandana Madhuri

18.3 km
vanaf
€ 40
/dag
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Kind, Punctual & Hygienic Pet Care for Your Furry Friends

Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Sri Chandana MadhuriS

11. Sri Chandana Madhuri

Kind, Punctual & Hygienic Pet Care for Your Furry Friends18.3 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
"Madhuri was amazing. She and Rupert went on many walks and she also sent a lot of photos. Rupert came home content and tired :)"
NiekN
Beoordeling door Niek
vanaf
€ 40
/dag
Elena MarinaE

12. Elena Marina

10.2 km
vanaf
€ 22,5
/dag
15 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Caring, thoughtful and responsible pet sitter

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
Elena MarinaE

12. Elena Marina

Caring, thoughtful and responsible pet sitter10.2 km
(15 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
"Elena and Raphael have been amazing with my dog Bertie. I immediately felt their love and passion towards dogs. Their calmness and trustworthiness made sure Bertie had a great time, despite his separation anxiety😊"
TugceT
Beoordeling door Tugce
vanaf
€ 22,5
/dag
PaigeP

13. Paige

7.7 km
vanaf
€ 25
/dag
15 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Dierenliefhebbers zonder eigen huisdieren🐾

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
PaigeP

13. Paige

Dierenliefhebbers zonder eigen huisdieren🐾7.7 km
(15 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Wij hadden op de valreep dagopvang nodig voor onze hond Duke. Dit was voor Paige geen probleem. Naar wat ik kon zien heeft Duke een leuke dag gehad, waarbij hij meer dan genoeg aandacht heeft gekregen. Op foto's die ik kreeg had hij het naar zijn zinmet knuffelen en spelen. Er is ook een park in de buurt waar hij leuk met de oppas heeft gewandeld. Al met al zeer tevreden: een aanrader. "
HannoH
Beoordeling door Hanno
vanaf
€ 25
/dag
MelanieM

14. Melanie

17.6 km
vanaf
€ 38
/dag
15 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Hoog maar gezellig en droog in Amersfoort

MelanieM

14. Melanie

Hoog maar gezellig en droog in Amersfoort 17.6 km
(15 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
"Ontzettend fijn hoe Melanie in de bres sprong voor mijn net geopereerde hondje. Met betrokkenheid en empathie hielp zij mij uit de brand door als uitzondering bij mij thuis op te passen. Melanie is iemand waar je je hondje in zeer kwetsbare toestand met een gerust hart aan kan toevertrouwen. Ze bood hem veiligheid, goede zorg en liefde. Plassen en een snack eten ging goed in zijn wankele toestand. Mijn hondje voelde zich duidelijk vertrouwd bij haar. Kortom, Melanie is een topper! Femke"
FemkeF
Beoordeling door Femke
vanaf
€ 38
/dag
IpekI

15. Ipek

1.3 km
vanaf
€ 25
/dag
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

I want to be your dog/cat’s next best friend

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
IpekI

15. Ipek

I want to be your dog/cat’s next best friend1.3 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
"Mijn hond Kalo heeft het ontzettend naar zijn zin gehad bij Ipek! Hij heeft een kleine gebruiksaanwijzing, maar ik heb geen zorgen gehad en hem met een gerust hart een volle dag bij haar achtergelaten. Ipek communiceert vriendelijk, duidelijk en snel, zowel voorafgaand aan de afspraak als tijdens het oppassen. Ze was flexibel betreft tijd om hem weer op te halen en ze heeft me gedurende de dag op de hoogte gehouden met foto's en video's. Als ik weer oppas nodig heb, zal ik zeker als eerst informeren of Ipek beschikbaar is :)"
ChantalC
Beoordeling door Chantal
vanaf
€ 25
/dag
CatherinC

16. Catherin

9.8 km
vanaf
€ 25
/dag
6 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Your Pet's Favorite Human — While You're Away 🥰

Laatst actief: 2 dagen geleden
CatherinC

16. Catherin

Your Pet's Favorite Human — While You're Away 🥰9.8 km
(6 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
JacquelineJ

17. Jacqueline

18 km
vanaf
€ 20
/dag
2 beoordelingen

Huiselijke oppas in Voorthuizen

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
JacquelineJ

17. Jacqueline

Huiselijke oppas in Voorthuizen18 km
(2 beoordelingen)
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
"Wat een fijne oppas is Jacqueline! Onze hond kreeg alle aandacht en zelfs een hondenijsje vanwege het warme weer. We hadden prettig contact en komen zeker nog eens bij haar terug."
AnneliesA
Beoordeling door Annelies
vanaf
€ 20
/dag
CarolineC

18. Caroline

8.9 km
vanaf
€ 20
/dag
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Good friend for cats and dogs

Antwoordt meestal binnen een uur
CarolineC

18. Caroline

Good friend for cats and dogs8.9 km
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een uur
"We left our dog Harley with Caroline to attend a party and she could not have been any better!! It was for only for few hours but we still got pictures and videos of our happy doggy being fed and cuddled. 100% recommend her and would have used her again but we are traveling elsewhere."
RoisinR
Beoordeling door Roisin
vanaf
€ 20
/dag
ShamimaS

19. Shamima

18.6 km
vanaf
€ 30
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Your Pets Companion

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
ShamimaS

19. Shamima

Your Pets Companion18.6 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
"She is a nice and responsible sitter. She took a lot of pictures of Belfie and My dog was super happy with her."
NegarN
Beoordeling door Negar
vanaf
€ 30
/dag
TaroT

20. Taro

9.3 km
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling

Loving Pet Sitter&Animal Science Student at WUR

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
TaroT

20. Taro

Loving Pet Sitter&Animal Science Student at WUR9.3 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag

Waarom dagopvang voor honden?

Voor elk huisdierenbaasje is het altijd moeilijk: naar je werk gaan en je huisdier thuis achterlaten. Weet je eigenlijk wel wat je huisdier doet? Zou hij zich alleen voelen? Bij Pawshake weten we dat elke hond stimulans, beweging en aandacht nodig heeft gedurende de dag. Daarom kun je heel makkelijk een hondenoppas boeken in de buurt van Veenendaal voor oppasdiensten voor jouw hond. Je kunt je hond overdag bij de oppas thuis brengen of spreek af met de oppas dat hij of zij je hond op komt halen als jij naar je werk gaat.

Dagopvang voor honden is een leuke en makkelijke manier om je hond toch de aandacht en beweging te geven die hij nodig heeft - als je zelf overdag weg moet. Zodat je 's avonds bij een moeie maar vrolijke en voldane hond thuiskomt! Een Pawshake hondenoppas aan huis is een perfecte oplossing voor jonge honden die nog heel veel aandacht nodig hebben, of honden die om een andere reden extra verzorging nodig hebben, zoals oude of juist hele actieve honden.

Onze persoonlijke oppassers zijn meer flexibel dan de gemiddelde grote, professionele hondencrèche. Onze oppassers bieden kleinschalige hondenopvang en veel van onze oppassers verzorgen maar één hond per keer. Dat betekent ook dat ze zich makkelijker kunnen aanpassen aan jouw schema en aan de individuele behoeften van jouw hond. Dus gun je viervoeter een leuke dag met een Pawshake oppas in Veenendaal, zodat je hond elke dag de liefde en aandacht krijgt die hij verdient. Tijdens de reservering ontvang je leuke foto-updates zodat je de avonturen van je hond kunt volgen.

Elke reservering voor dagopvang voor honden in inclusief De Pawshake Garantie: inclusief vergoeding van dierenartskosten en 24/7 klantendienst. We staan voor je klaar!

Baasjes boeken bij Pawshake hondenopvang in Veenendaal. Meer dan 472 hondeneigenaars in Veenendaal hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.96/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express