1. Dagopvang voor honden
  2. Utrecht

Dagopvang hond, Utrecht

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
EdwardE

1. Edward

4.3 km
vanaf
€ 40
/dag
2 beoordelingen

Liefdevol gezin voor jouw hond in De Bilt

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
EdwardE

1. Edward

Liefdevol gezin voor jouw hond in De Bilt 4.3 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 40
/dag
AntoninaA

2. Antonina

2.3 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Your Pet's New Best Friend in Utrecht ❤️

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
AntoninaA

2. Antonina

Your Pet's New Best Friend in Utrecht ❤️2.3 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
HanneH

3. Hanne

2.3 km
vanaf
€ 20
/dag

Ik pas graag op jouw hond(en) of kat(ten)!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
HanneH

3. Hanne

Ik pas graag op jouw hond(en) of kat(ten)!2.3 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
KiraK

4. Kira

3 km
vanaf
€ 45
/dag
4 beoordelingen

Huis met tuin & altijd iemand thuis in Utrecht! 🐾

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
KiraK

4. Kira

Huis met tuin & altijd iemand thuis in Utrecht! 🐾 3 km
(4 beoordelingen)
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 45
/dag
BrisildaB

5. Brisilda

1.7 km
vanaf
€ 30
/dag

Your Pet’s Happiness Is My Priority

Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
BrisildaB

5. Brisilda

Your Pet’s Happiness Is My Priority1.7 km
Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 30
/dag
SimgeS

6. Simge

4.7 km
vanaf
€ 40
/dag

Simsim Pet House: 5+ Years of Expert Care for Your Dog

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
SimgeS

6. Simge

Simsim Pet House: 5+ Years of Expert Care for Your Dog4.7 km
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 40
/dag
LeonieL

7. Leonie

1.9 km
vanaf
€ 20
/dag

Oppas met aandacht, wandelplezier en knuffels

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
LeonieL

7. Leonie

Oppas met aandacht, wandelplezier en knuffels1.9 km
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
HabipH

8. Habip

4.1 km
vanaf
€ 30
/dag

Dog and cat lover

Laatst actief: 7 dagen geleden
HabipH

8. Habip

Dog and cat lover4.1 km
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
JohannaJ

9. Johanna

1.2 km
vanaf
€ 25
/dag
3 beoordelingen

Your dog in caring, trusted hands ✨

Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
JohannaJ

9. Johanna

Your dog in caring, trusted hands ✨1.2 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/dag
MomchilM

10. Momchil

0.5 km
vanaf
€ 15
/dag
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Over 10 year experience with dog care incl. reactive doggos

Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
MomchilM

10. Momchil

Over 10 year experience with dog care incl. reactive doggos0.5 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 15
/dag
JenniferJ

11. Jennifer

4 km
vanaf
€ 25
/dag

More than just a walk

Woont samen met 4 honden
Woont samen met Malinois Ice
JenniferJ

11. Jennifer

More than just a walk4 km
Woont samen met 4 honden
Woont samen met Malinois Ice
vanaf
€ 25
/dag
StéphanieS

12. Stéphanie

2 km - Utrecht
vanaf
€ 25
/dag

Dog lover dedicated to happy healthy dogs and cats!

Antwoordt meestal binnen een dag
StéphanieS

12. Stéphanie

Dog lover dedicated to happy healthy dogs and cats!2 km - Utrecht
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/dag
DagaD

13. Daga

2.2 km - Utrecht
vanaf
€ 50
/dag
7 beoordelingen

Pet lover! 💙💙🐶🐈🐈‍⬛

Antwoordt meestal binnen enkele uren
DagaD

13. Daga

Pet lover! 💙💙🐶🐈🐈‍⬛2.2 km - Utrecht
(7 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/dag
Maria AlejandraM

14. Maria Alejandra

1.3 km
vanaf
€ 50
/dag
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Bringing Colombian warmth and care to your furry friend

Antwoordt meestal binnen een dag
Maria AlejandraM

14. Maria Alejandra

Bringing Colombian warmth and care to your furry friend1.3 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/dag
LaetitiaL

15. Laetitia

1.8 km
vanaf
€ 40
/dag

Een enthousiaste en nette dierenliefhebber met veel ervaring

Antwoordt meestal binnen enkele uren
LaetitiaL

15. Laetitia

Een enthousiaste en nette dierenliefhebber met veel ervaring1.8 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 40
/dag
GinnaG

16. Ginna

1.2 km
vanaf
€ 30
/dag

Dierenliefhebber - veel ervaring met honden en katten

Antwoordt meestal binnen een dag
GinnaG

16. Ginna

Dierenliefhebber - veel ervaring met honden en katten1.2 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/dag
JoukeJ

17. Jouke

3.2 km
vanaf
€ 40
/dag
3 beoordelingen

Relaxte Utrechtse dierenoppas!

Antwoordt meestal binnen enkele uren
JoukeJ

17. Jouke

Relaxte Utrechtse dierenoppas!3.2 km
(3 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 40
/dag
MarianM

18. Marian

2.9 km
vanaf
€ 20
/dag

Actieve en liefdevolle dierenoppas die écht tijd maakt

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
MarianM

18. Marian

Actieve en liefdevolle dierenoppas die écht tijd maakt 2.9 km
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
MichelleM

19. Michelle

1 km
vanaf
€ 30
/dag
1 beoordeling

Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
MichelleM

19. Michelle

1 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
EnnaE

20. Enna

1 km
vanaf
€ 15
/dag

flexible long nature walks & happy dogs

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
EnnaE

20. Enna

flexible long nature walks & happy dogs 1 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag