1. Dagopvang voor honden
  2. Stein

Dagopvang hond, Stein

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
EmiliaE

1. Emilia

13.8 km
vanaf
€ 25
/dag
2 beoordelingen

Loving and caring, international student in Maastricht

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
EmiliaE

1. Emilia

Loving and caring, international student in Maastricht13.8 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
"It was easy and quick to get in touch with Emilia and find out what the possibilities where given our wishes for our dog. A great first experienve for us with a dogsitter and with using the Pawhake app. "
SuzanneS
Beoordeling door Suzanne
vanaf
€ 25
/dag
IsabelleI

2. Isabelle

13.1 km
vanaf
€ 15
/dag
2 beoordelingen

Een sociale en flexibele dierenvriendin met een zorgend hart

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
IsabelleI

2. Isabelle

Een sociale en flexibele dierenvriendin met een zorgend hart13.1 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Isabelle is echt een hele lieve oppas. Muis heeft het goed gehad, dat merk ik aan haar gedrag bij ophalen. Er is een groot grasveld en een losloopveldje voor het appartement. De dagopvang is zeker voor herhaling vatbaar 👌🏻"
JeannineJ
Beoordeling door Jeannine
vanaf
€ 15
/dag
Maria SoleM

3. Maria Sole

13.8 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Walks, cuddles & reliable care from a lifelong dog lover

Antwoordt meestal binnen een dag
Maria SoleM

3. Maria Sole

Walks, cuddles & reliable care from a lifelong dog lover13.8 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
"Sole has been absolutely lovely with Aias. He likes her so much that he didn’t even want to come home and started crying when it was time to leave. That really says it all! ❤️ We will definitely book with Sole again. Highly recommended! 🥰"
AnitaA
Beoordeling door Anita
vanaf
€ 20
/dag
StoutenS

4. Stouten

6 km
vanaf
€ 30
/dag
Nieuwe oppas

Liefdevolle hondenopvang en uitlaatservice

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
StoutenS

4. Stouten

Nieuwe oppas
Liefdevolle hondenopvang en uitlaatservice6 km
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
TurhanT

5. Turhan

14.9 km
vanaf
€ 35
/dag
Nieuwe oppas

Hondenuitlaatservice & kattenoppas aan huis in Maastricht

TurhanT

5. Turhan

Nieuwe oppas
Hondenuitlaatservice & kattenoppas aan huis in Maastricht14.9 km
vanaf
€ 35
/dag
Iris & PeterI

6. Iris & Peter

15.2 km
vanaf
€ 30
/dag
5 beoordelingen

Opvang in huiselijke sfeer - extra ervaring met windhonden

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
Iris & PeterI

6. Iris & Peter

Opvang in huiselijke sfeer - extra ervaring met windhonden 15.2 km
(5 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Iris en Peter hebben duidelijk een hart voor honden. Ze communiceren duidelijk, ook bij onverwachte omstandigheden, laten regelmatig iets weten met foto’s en zijn zeer flexibel. Onze hond Ollie heeft er een leuke en actieve dag gehad. We gaan zeker nog eens terug en raden hen dan ook zeker aan als oppas. "
ElineE
Beoordeling door Eline
vanaf
€ 30
/dag
MiaM

7. Mia

14.8 km
vanaf
€ 15
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced and Caring Dog Walker – Calm and Reliable

Antwoordt meestal binnen een dag
MiaM

7. Mia

Experienced and Caring Dog Walker – Calm and Reliable14.8 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
"Maisie vond het erg gezellig "
MiekeM
Beoordeling door Mieke
vanaf
€ 15
/dag
HeavenlyH

8. Heavenly

11.8 km
vanaf
€ 20
/dag
2 beoordelingen

Lieve betrouwbare Dierenoppas in Lanaken🐶🐱

Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
HeavenlyH

8. Heavenly

Lieve betrouwbare Dierenoppas in Lanaken🐶🐱11.8 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
"We hebben onze hond, Waffie, met een gerust hart afgezet bij Heavenly. Hij kreeg snoepjes, ze deden een wandeling en we kregen foto’s en video’s. Een aanrader. "
JanisJ
Beoordeling door Janis
vanaf
€ 20
/dag
ChalseyC

9. Chalsey

17.5 km
vanaf
€ 30
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Student who loves animals

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
ChalseyC

9. Chalsey

Student who loves animals17.5 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
"Goede communicatie. Ook tijdens de dag werden we goed op de hoogte gehouden. Onze Louis heeft t naar z'n zin gehad."
MyrtheM
Beoordeling door Myrthe
vanaf
€ 30
/dag
RaffaellaR

10. Raffaella

14.2 km
vanaf
€ 45
/dag
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Pet Sitter in The Hague

Antwoordt meestal binnen enkele uren
RaffaellaR

10. Raffaella

Pet Sitter in The Hague14.2 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Raffaella is very easy to communicate. My dog spent a nice afternoon with her and they took a walk together. She took good care of my dog and was responsible and warm 😊"
JiaJ
Beoordeling door Jia
vanaf
€ 45
/dag
MelissaM

11. Melissa

20 km
vanaf
€ 15
/dag

Happy pet, Liefde voor uw huisdier.

Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
MelissaM

11. Melissa

Happy pet, Liefde voor uw huisdier. 20 km
Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
CerenC

12. Ceren

13.8 km
vanaf
€ 30
/dag
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Lifelong Animal Lover with Dog Walking & Cat Care Experience

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
CerenC

12. Ceren

Lifelong Animal Lover with Dog Walking & Cat Care Experience13.8 km
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 30
/dag
IrisI

13. Iris

14.2 km
vanaf
€ 10
/dag
1 beoordeling

A loving home away from home for your dog 🐾

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
IrisI

13. Iris

A loving home away from home for your dog 🐾14.2 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 10
/dag
Jesica & WernerJ

14. Jesica & Werner

16.6 km
vanaf
€ 20
/dag
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

POWERED BY TACOS & FURRY LOVE 🐶❤️

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
Jesica & WernerJ

14. Jesica & Werner

POWERED BY TACOS & FURRY LOVE 🐶❤️16.6 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 20
/dag
RocioR

15. Rocio

19.5 km
vanaf
€ 25
/dag

Liefdevolle, ervaren en betrouwbare pas op jouw dier

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
RocioR

15. Rocio

Liefdevolle, ervaren en betrouwbare pas op jouw dier19.5 km
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/dag
AndreiaA

16. Andreia

4.6 km
vanaf
€ 20
/dag

A warm home for your dog

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
AndreiaA

16. Andreia

A warm home for your dog4.6 km
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
LenkaL

17. Lenka

17 km
vanaf
€ 25
/dag
19 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Trust, love and care when you are not there!

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
LenkaL

17. Lenka

Trust, love and care when you are not there!17 km
(19 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
DarlienD

18. Darlien

4.4 km
vanaf
€ 25
/dag
9 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Gepassioneerde dierenoppas!

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
DarlienD

18. Darlien

Gepassioneerde dierenoppas!4.4 km
(9 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
RomyR

19. Romy

13.8 km
vanaf
€ 15
/dag

Kleinschalig met als fundament socialisatie

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 4 honden
RomyR

19. Romy

Kleinschalig met als fundament socialisatie 13.8 km
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 4 honden
vanaf
€ 15
/dag
GabiG

20. Gabi

14 km
vanaf
€ 18,5
/dag
2 beoordelingen

Caring Pet & House Sitter Maastricht Dogs Cats & Plants

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
GabiG

20. Gabi

Caring Pet & House Sitter Maastricht Dogs Cats & Plants14 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 18,5
/dag