1. Dagopvang voor honden
  2. Schiedam

Dagopvang hond, Schiedam

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
JulieJ

1. Julie

4.5 km
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Searching for pets to look after

Antwoordt meestal binnen een dag
JulieJ

1. Julie

Searching for pets to look after 4.5 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
"Great communication and attention. My dog was already missing her when I picked him up!"
OliverO
Beoordeling door Oliver
vanaf
€ 25
/dag
EmmaE

2. Emma

3.6 km
vanaf
€ 18
/dag
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Enthousiaste oppas voor elke hond

EmmaE

2. Emma

Enthousiaste oppas voor elke hond3.6 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
"Emma was a perfect sitter for my dog! He enjoyed it! I can recommend her!"
CamielC
Beoordeling door Camiel
vanaf
€ 18
/dag
LotusL

3. Lotus

5.5 km
vanaf
€ 50
/dag
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Lang leve de liefde voor je hond(je)!❤️

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: vandaag
LotusL

3. Lotus

Lang leve de liefde voor je hond(je)!❤️5.5 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: vandaag
"We hebben Lotus gevraagd om de hond van onze autistische zoon op te gaan vangen. Het eerste contact verliep geweldig. Respectvol en ongehaast. Onze zoon vond het moeilijk, maar wil wel verder. Geweldig!!"
koosK
Beoordeling door koos
vanaf
€ 50
/dag
NataliaN

4. Natalia

4.7 km
vanaf
€ 23
/dag
8 beoordelingen
2
terugkerende gasten

All-animals person

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
NataliaN

4. Natalia

All-animals person4.7 km
(8 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
"Natalia was very fast in replying and my dog had a great time. A perfect sitter!"
CamielC
Beoordeling door Camiel
vanaf
€ 23
/dag
MarianaM

5. Mariana

5.8 km
vanaf
€ 20
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

A Loving Home for Your Pet

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
MarianaM

5. Mariana

A Loving Home for Your Pet5.8 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
JulienJ

6. Julien

4.3 km - Rotterdam
vanaf
€ 10
/dag
2 beoordelingen

Dog lover looking for compagnion!

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
JulienJ

6. Julien

Dog lover looking for compagnion!4.3 km - Rotterdam
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"We had a great experience with Julien. Communication was quick and easy from the start, and the initial meeting went very well. We decided to turn the introduction into a full day of dog sitting straight away, which gave us a great feeling about leaving our dog with him. Julien took excellent care of our dog and we felt completely comfortable knowing he was in good hands. For us, Julien is definitely a trusted and reliable address that we would happily use again in the future. We’re very happy to have found him and would definitely recommend Julien to others. "
ErikE
Beoordeling door Erik
vanaf
€ 10
/dag
IzabelaI

7. Izabela

4.4 km
vanaf
€ 33
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

active dog lover for morning walks and daycare time.

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
IzabelaI

7. Izabela

active dog lover for morning walks and daycare time. 4.4 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
"Moussa had een goede tijd bij Izabela en Gigi. Alles verliep soepel. "
PeggyP
Beoordeling door Peggy
vanaf
€ 33
/dag
PaulP

8. Paul

6.1 km
vanaf
€ 10
/dag
3 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Onze dochters (8 & 6) zorgen graag voor een hond in de buurt

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
PaulP

8. Paul

Onze dochters (8 & 6) zorgen graag voor een hond in de buurt6.1 km
(3 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
"Onze Saartje is een week bij Paul en zijn gezin geweest tijdens onze vakantie. Ze heeft echt een topweek gehad. Ze is ongelooflijk verwend met aandacht en leuke uitjes. Paul heeft ons goed op de hoogte gehouden met leuke foto's. Als we nog een keer een oppas nodig hebben dan gaan we direct weer contact opnemen met Paul! Echt super gegaan allemaal. "
alexA
Beoordeling door alex
vanaf
€ 10
/dag
CharmaineC

9. Charmaine

2.3 km
vanaf
€ 25
/dag
8 beoordelingen

One dog at a time. Lots of walks & love.

Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
CharmaineC

9. Charmaine

One dog at a time. Lots of walks & love.2.3 km
(8 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
"Hazey felt right at home with Charmaine. Great communication, multiple updates and we will definitely be back🥰"
EvaE
Beoordeling door Eva
vanaf
€ 25
/dag
KonstantinaK

10. Konstantina

6.3 km
vanaf
€ 20
/dag
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Loving Pet Sitter you can rely on

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
KonstantinaK

10. Konstantina

Loving Pet Sitter you can rely on6.3 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Konstantina watched my dog Max and he had a great time. She kept me up to date and was quick in replies. "
LotteL
Beoordeling door Lotte
vanaf
€ 20
/dag
CassandraC

11. Cassandra

1.5 km
vanaf
€ 25
/dag

Responsible and caring pet sitter 🐾

CassandraC

11. Cassandra

Responsible and caring pet sitter 🐾1.5 km
vanaf
€ 25
/dag
TamaraT

12. Tamara

4.1 km
vanaf
€ 24
/dag
27 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Experienced and loving dog sitter in Rotterdam West 🐶

Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
TamaraT

12. Tamara

Experienced and loving dog sitter in Rotterdam West 🐶4.1 km
(27 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Tamara was amazing, I needed a last minute dogsitter and she was the best - very communicative, clearly loves dogs and very conscientious about senior dog needs ;) Thanks again, Tamara! Will definitely be contacting you again!"
StephanieS
Beoordeling door Stephanie
vanaf
€ 24
/dag
JeniaJ

13. Jenia

3.2 km
vanaf
€ 20
/dag

True animal lover, from rat to pig based in Delfshaven. :)

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
JeniaJ

13. Jenia

True animal lover, from rat to pig based in Delfshaven. :)3.2 km
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
ZuzaZ

14. Zuza

3.4 km
vanaf
€ 12
/dag
17 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Dog-loving, working-from-home couple that walks a lot 🐶

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
ZuzaZ

14. Zuza

Dog-loving, working-from-home couple that walks a lot 🐶3.4 km
(17 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Zuza has been an amazing sitter for my puppy. Clear communication, cute updates and he had the best day! "
LotteL
Beoordeling door Lotte
vanaf
€ 12
/dag
ManonM

15. Manon

5.9 km
vanaf
€ 30
/dag
5 beoordelingen

Caring reliable & friendly pet sitter in Rotterdam 🐾

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
ManonM

15. Manon

Caring reliable & friendly pet sitter in Rotterdam 🐾5.9 km
(5 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 30
/dag
ZorahZ

16. Zorah

0.4 km
vanaf
€ 30
/dag
2 beoordelingen

Zangeres met een liefde voor dieren. Gezellig en rustig.

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
ZorahZ

16. Zorah

Zangeres met een liefde voor dieren. Gezellig en rustig.0.4 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
"aardig en zorgzaam. leuk stel! "
TimT
Beoordeling door Tim
vanaf
€ 30
/dag
AidaA

17. Aida

2.3 km
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling

Loving & Reliable Pet Care from a True Animal Lover

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
AidaA

17. Aida

Loving & Reliable Pet Care from a True Animal Lover2.3 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"All the best recommendations!"
LukaL
Beoordeling door Luka
vanaf
€ 25
/dag
MauliM

18. Mauli

2.3 km
vanaf
€ 34
/dag
4 beoordelingen

Trusted Pet Sitter with Lots of Love to Give

Antwoordt meestal binnen een dag
MauliM

18. Mauli

Trusted Pet Sitter with Lots of Love to Give2.3 km
(4 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
"Great communication, zero problems, amazing experience! Will book her again! "
SelinaS
Beoordeling door Selina
vanaf
€ 34
/dag
ViktoriaV

19. Viktoria

4.4 km
vanaf
€ 20
/dag
Nieuwe oppas

Een warm tweede thuis voor jouw hond 🐶❤️

Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
ViktoriaV

19. Viktoria

Nieuwe oppas
Een warm tweede thuis voor jouw hond 🐶❤️4.4 km
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
SimoneS

20. Simone

5.6 km
vanaf
€ 45
/dag
Nieuwe oppas

🐾 Loving and Reliable Dog and Cat Care

Laatst actief: vandaag
Woont samen met 2 honden
SimoneS

20. Simone

Nieuwe oppas
🐾 Loving and Reliable Dog and Cat Care5.6 km
Laatst actief: vandaag
Woont samen met 2 honden
vanaf
€ 45
/dag