1. Dagopvang voor honden
  2. Rijsenhout

Dagopvang hond, Rijsenhout

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
IsinayI

1. Isinay

6.5 km
vanaf
€ 30
/dag
3 beoordelingen

Experienced and Reliable Pet Sitter🐾Home Away From Home

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
IsinayI

1. Isinay

Experienced and Reliable Pet Sitter🐾Home Away From Home6.5 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
"Isinay is honestly amazing with Medo. I was really nervous about leaving him since his separation anxiety, but she totally got it and kept him so calm and happy the whole time. She's super reliable and genuinely cares about him like he's her own dog. I felt so much better knowing he was with someone who actually gets it. Definitely booking her again!"
SebastianS
Beoordeling door Sebastian
vanaf
€ 30
/dag
PaulP

2. Paul

12.7 km
vanaf
€ 24
/dag
14 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Dogsitting service with an animalhugger

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
PaulP

2. Paul

Dogsitting service with an animalhugger12.7 km
(14 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Paul is a lovely pet sitter! The communication with him was great and he was very understanding about our busy day! He did long walks with our dog and made sure to update us throughout the day. I recommend him with both hands! 🙌💖 Thank you, Paul! ✨"
VelislavaV
Beoordeling door Velislava
vanaf
€ 24
/dag
YanY

3. Yan

12.6 km
vanaf
€ 25
/dag
6 beoordelingen

Dog-lover offering perfect stay in Amsterdam

Laatst actief: 11 dagen geleden
YanY

3. Yan

Dog-lover offering perfect stay in Amsterdam12.6 km
(6 beoordelingen)
Laatst actief: 11 dagen geleden
"Yan is a wonderful sitter! My dog Bowser seemed to be comfortable around him almost immediately and when I went to pick him up he was clearly happy and relaxed. I would definitely recommend trusting Yan and his girlfriend with your dog. "
MerelM
Beoordeling door Merel
vanaf
€ 25
/dag
BrunaB

4. Bruna

11.8 km
vanaf
€ 30
/dag
3 beoordelingen

Experienced Dog/Cat sitter in Amstelveen

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
BrunaB

4. Bruna

Experienced Dog/Cat sitter in Amstelveen 11.8 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Bruna was awesome, she sent us pictures and videos during the whole stay. Our doggo seemed to have a great time! We will not hesitate to book her again! Highly recommend :)"
GiselaG
Beoordeling door Gisela
vanaf
€ 30
/dag
AhsenA

5. Ahsen

4.9 km
vanaf
€ 20
/dag

Loving & Reliable Care for Your Cats and Dogs

Antwoordt meestal binnen een dag
AhsenA

5. Ahsen

Loving & Reliable Care for Your Cats and Dogs4.9 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/dag
KarolinaK

6. Karolina

10 km
vanaf
€ 25
/dag
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Amazing dog sitter in Amstelveen with lot of love to share!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Maltezer Luna
KarolinaK

6. Karolina

Amazing dog sitter in Amstelveen with lot of love to share!10 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Maltezer Luna
"it was our second time with Karolina, and she was great with our dog Milo! Our dog felt very comfortable with her and she sent pictures during the day!"
MartinaM
Beoordeling door Martina
vanaf
€ 25
/dag
DivyaD

7. Divya

7.1 km
vanaf
€ 30
/dag
16 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Your pet’s other best friend!

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
DivyaD

7. Divya

Your pet’s other best friend! 7.1 km
(16 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Divya was great! Continuously updated us and cares for animals! "
JessieJ
Beoordeling door Jessie
vanaf
€ 30
/dag
CansuC

8. Cansu

6.3 km
vanaf
€ 50
/dag
2 beoordelingen

Making Your Pet’s Stay as Comfortable as Home 🐾

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
CansuC

8. Cansu

Making Your Pet’s Stay as Comfortable as Home 🐾6.3 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Cansu took very good care of our 5 month old puppy ❤️ she’s great with dogs and sends regular updates during the stay; we will definitely use her help again in future! Thank you 😊 "
AleksandraA
Beoordeling door Aleksandra
vanaf
€ 50
/dag
NayibeN

9. Nayibe

9.9 km
vanaf
€ 30
/dag

Every pets best friend

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
NayibeN

9. Nayibe

Every pets best friend 9.9 km
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 30
/dag
MariposaM

10. Mariposa

12.6 km
vanaf
€ 40
/dag
10 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Dog Cat Sitter In Amsterdam New West

Antwoordt meestal binnen een uur
MariposaM

10. Mariposa

Dog Cat Sitter In Amsterdam New West12.6 km
(10 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een uur
"Mari is a kind soul that took care of our nervous Paco. The energy that she brought, made him so relaxed. She updated us frequently and made him just so comfortable. Highly recommend"
DariaD
Beoordeling door Daria
vanaf
€ 40
/dag
SandhyaS

11. Sandhya

11.7 km
vanaf
€ 20
/dag
29 beoordelingen
10
terugkerende gasten

Give your dog & cat a vacation while you’re away💕🫶

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
SandhyaS

11. Sandhya

Give your dog & cat a vacation while you’re away💕🫶11.7 km
(29 beoordelingen)
10 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 20
/dag
NejaN

12. Neja

10.5 km - Amstelveen
vanaf
€ 20
/dag

Walks With Neja & Leni

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
NejaN

12. Neja

Walks With Neja & Leni10.5 km - Amstelveen
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 20
/dag
BregitaB

13. Bregita

12.4 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

wandelaar zoekt gezelschap!

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
BregitaB

13. Bregita

wandelaar zoekt gezelschap!12.4 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 15
/dag
NataschaN

14. Natascha

6.6 km
vanaf
€ 25
/dag
2 beoordelingen

Dieren oppas aangeboden

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
NataschaN

14. Natascha

Dieren oppas aangeboden6.6 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/dag
NoamN

15. Noam

8.7 km
vanaf
€ 35
/dag

Ervaren hondenvriend in de buurt!

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
NoamN

15. Noam

Ervaren hondenvriend in de buurt! 8.7 km
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 35
/dag
VladaV

16. Vlada

12.8 km - Amsterdam
vanaf
€ 19
/dag
1 beoordeling

i’m the friend who always pet sits 🐶🐱

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
VladaV

16. Vlada

i’m the friend who always pet sits 🐶🐱12.8 km - Amsterdam
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 19
/dag
TinaT

17. Tina

12 km
vanaf
€ 20
/dag
13 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Caring cat & dog sitter in Amstelveen

Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
TinaT

17. Tina

Caring cat & dog sitter in Amstelveen 12 km
(13 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 20
/dag
SolanaS

18. Solana

11.2 km
vanaf
€ 30
/dag
7 beoordelingen
4
terugkerende gasten

the best care for your furry friend

Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
SolanaS

18. Solana

the best care for your furry friend11.2 km
(7 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 30
/dag
FrancoisF

19. Francois

12.4 km
vanaf
€ 30
/dag
13 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Passionate about furry friends!

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
FrancoisF

19. Francois

Passionate about furry friends!12.4 km
(13 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
ZackZ

20. Zack

12 km
vanaf
€ 50
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Furry Friends Best Friend

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
ZackZ

20. Zack

Furry Friends Best Friend12 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/dag