1. Dagopvang voor honden
  2. Putte

Dagopvang hond, Putte

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
IsabelI

1. Isabel

16.1 km
vanaf
€ 40
/dag

Animal Lover & Flexible Pet Sitter :-)

IsabelI

1. Isabel

Animal Lover & Flexible Pet Sitter :-) 16.1 km
vanaf
€ 40
/dag
Mauro & XenaM

2. Mauro & Xena

4.7 km
vanaf
€ 30
/dag
1 beoordeling

Varende Dierenvriend

Antwoordt meestal binnen een uur
Mauro & XenaM

2. Mauro & Xena

Varende Dierenvriend 4.7 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 30
/dag
Vincent & JanaV

3. Vincent & Jana

3.1 km
vanaf
€ 25
/dag
2 beoordelingen

Liefdevolle hondenoppas 🐕

Antwoordt meestal binnen een uur
Vincent & JanaV

3. Vincent & Jana

Liefdevolle hondenoppas 🐕3.1 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 25
/dag
HilalH

4. Hilal

12.7 km
vanaf
€ 15
/dag

About myself

HilalH

4. Hilal

About myself12.7 km
vanaf
€ 15
/dag
ZoéZ

5. Zoé

15.3 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Een groot ❤️ voor dieren

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Amerikaanse Bulldog Odette
ZoéZ

5. Zoé

Een groot ❤️ voor dieren 15.3 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Amerikaanse Bulldog Odette
vanaf
€ 20
/dag
KatrienK

6. Katrien

14.8 km
vanaf
€ 35
/dag
1 beoordeling

“Moe moe” voor de hondjes.

KatrienK

6. Katrien

“Moe moe” voor de hondjes.14.8 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 35
/dag
BarbaraB

7. Barbara

14.7 km
vanaf
€ 30
/dag

Perfect place for your dog

Antwoordt meestal binnen een dag
BarbaraB

7. Barbara

Perfect place for your dog 14.7 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/dag
XinweiX

8. Xinwei

16.6 km
vanaf
€ 25
/dag
7 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Xinwei pet care - Love pets to the fullest

Antwoordt meestal binnen een uur
XinweiX

8. Xinwei

Xinwei pet care - Love pets to the fullest16.6 km
(7 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 25
/dag
TamaraT

9. Tamara

14.7 km
vanaf
€ 25
/dag

je hondje zal me missen :)

Woont samen met 2 honden
Woont samen met Branancone GIA
TamaraT

9. Tamara

je hondje zal me missen :)14.7 km
Woont samen met 2 honden
Woont samen met Branancone GIA
vanaf
€ 25
/dag
LaraL

10. Lara

13.7 km
vanaf
€ 50
/dag
4 beoordelingen

Rustige en zorgzame dierenoppas :)

Antwoordt meestal binnen enkele uren
LaraL

10. Lara

Rustige en zorgzame dierenoppas :)13.7 km
(4 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/dag
SvenjaS

11. Svenja

13.6 km
vanaf
€ 30
/dag

liefde voor dieren

Woont samen met 1 hond
Woont samen met labrador Iliana
SvenjaS

11. Svenja

liefde voor dieren 13.6 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met labrador Iliana
vanaf
€ 30
/dag
EllaE

12. Ella

14.8 km
vanaf
€ 30
/dag

Ella’s Pawservice

Woont samen met 3 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
EllaE

12. Ella

Ella’s Pawservice14.8 km
Woont samen met 3 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/dag
IngeI

13. Inge

5.2 km
vanaf
€ 35
/dag
1 beoordeling

Erkende huiselijke opvang, volledig op maat van jouw hond.

Woont samen met 2 honden
Woont samen met Teckel Fonz
IngeI

13. Inge

Erkende huiselijke opvang, volledig op maat van jouw hond.5.2 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 2 honden
Woont samen met Teckel Fonz
vanaf
€ 35
/dag
VanessaV

14. Vanessa

5.9 km
vanaf
€ 30
/dag

Rasechte dierenvriend met een passie voor natuurwandelingen

Antwoordt meestal binnen een dag
VanessaV

14. Vanessa

Rasechte dierenvriend met een passie voor natuurwandelingen5.9 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/dag
ThomasT

15. Thomas

13.6 km
vanaf
€ 15
/dag

Hondenliefhebber biedt warme opvang voor jouw viervoeter

Woont samen met 1 hond
Woont samen met dwerg teckel babske
ThomasT

15. Thomas

Hondenliefhebber biedt warme opvang voor jouw viervoeter13.6 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met dwerg teckel babske
vanaf
€ 15
/dag
melissaM

16. melissa

16.7 km
vanaf
€ 30
/dag

Wij zorgen graag voor jouw hond!

Antwoordt meestal binnen een dag
melissaM

16. melissa

Wij zorgen graag voor jouw hond!16.7 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/dag
EbruE

17. Ebru

15.9 km
vanaf
€ 40
/dag

Dog care at Scheldekaai. Home with river view & dog areas

Antwoordt meestal binnen een dag
EbruE

17. Ebru

Dog care at Scheldekaai. Home with river view & dog areas15.9 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/dag
AmélieA

18. Amélie

8.4 km
vanaf
€ 30
/dag
2 beoordelingen

Animal lover in Berchem 🫶🏻

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een uur
AmélieA

18. Amélie

Animal lover in Berchem 🫶🏻8.4 km
(2 beoordelingen)
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 30
/dag
IrisI

19. Iris

15.3 km
vanaf
€ 50
/dag

To love an animal awakens the soul.

Antwoordt meestal binnen een dag
IrisI

19. Iris

To love an animal awakens the soul.15.3 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/dag
AnkeA

20. Anke

13.5 km
vanaf
€ 50
/dag

liefdevolle hondenopvang of kattenopvang

AnkeA

20. Anke

liefdevolle hondenopvang of kattenopvang 13.5 km
vanaf
€ 50
/dag