1. Dagopvang voor honden
  2. Prinsenbeek

Dagopvang hond, Prinsenbeek

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
JenitaJ

1. Jenita

6.4 km
vanaf
€ 20
/dag
20 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Gezellige Beestenboel

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
JenitaJ

1. Jenita

Gezellige Beestenboel 6.4 km
(20 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Onze hond heeft een heerlijke dag gehad bij Jenita. Ze communiceert heel goed en komt afspraken na. Ze heeft veel ervaring met honden en heeft super goed voor Bibi gezorgd. Die komt graag weer terug. "
RobbertR
Beoordeling door Robbert
vanaf
€ 20
/dag
FeeF

2. Fee

5.4 km
vanaf
€ 25
/dag
13 beoordelingen

Liefdevolle hondenliefhebber!

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
FeeF

2. Fee

Liefdevolle hondenliefhebber! 5.4 km
(13 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/dag
BiancaB

3. Bianca

4 km
vanaf
€ 30
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Enthousiaste dierenliefhebber past graag op

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Teckel Bumble
BiancaB

3. Bianca

Enthousiaste dierenliefhebber past graag op4 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Teckel Bumble
"Bianca is een heel fijne oppas. Ze weet waar ze mee bezig is, heeft een erg leuke connectie met mijn hond en heeft aandacht voor alle details om je hond een perfecte dag te bezorgen. Leuk contact en goede communicatie, zeer aan te raden."
GillesG
Beoordeling door Gilles
vanaf
€ 30
/dag
SharonS

4. Sharon

6.1 km
vanaf
€ 30
/dag

Dagopvang met teckeltje, gezelschap voor kleine honden

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
SharonS

4. Sharon

Dagopvang met teckeltje, gezelschap voor kleine honden6.1 km
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
FennaF

5. Fenna

4.1 km
vanaf
€ 30
/dag
2 beoordelingen

Gek op lieve viervoeters 🥰

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
FennaF

5. Fenna

Gek op lieve viervoeters 🥰4.1 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/dag
RóżaR

6. Róża

14.4 km - Zundert
vanaf
€ 25
/dag
2 beoordelingen

Dog lover

Antwoordt meestal binnen enkele uren
RóżaR

6. Róża

Dog lover14.4 km - Zundert
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 25
/dag
LidewijL

7. Lidewij

7.7 km
vanaf
€ 20
/dag

🐾 Doggyfriend | Wandelen, aandacht & training

Antwoordt meestal binnen een uur
LidewijL

7. Lidewij

🐾 Doggyfriend | Wandelen, aandacht & training7.7 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 20
/dag
AlinaA

8. Alina

4.6 km - Breda
vanaf
€ 50
/dag

Kattenliefhebber🐱 Laat me op je hondje/katje passen!🥰

Antwoordt meestal binnen een uur
AlinaA

8. Alina

Kattenliefhebber🐱 Laat me op je hondje/katje passen!🥰 4.6 km - Breda
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 50
/dag