1. Dagopvang voor honden
  2. Nijmegen

Dagopvang hond, Nijmegen

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
MancaM

1. Manca

19.7 km
vanaf
€ 15
/dag

WUR student experienced with dog training.

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
MancaM

1. Manca

WUR student experienced with dog training.19.7 km
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 15
/dag
SaraS

2. Sara

18.2 km
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling

Flexible and enthusiastic pet sitter in Velp/Arnhem

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
SaraS

2. Sara

Flexible and enthusiastic pet sitter in Velp/Arnhem18.2 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
"Fae was comfortable with Sara & her bf from the very first second, probably because she has such a good vibe going around! Of all puppysitters I’ve met, Sara is definitely our favourite 💜"
BojouraB
Beoordeling door Bojoura
vanaf
€ 25
/dag
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
AvaA

3. Ava

12.8 km
vanaf
€ 20
/dag
3 beoordelingen

A loving home away from home!

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
AvaA

3. Ava

A loving home away from home!12.8 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Both Ava and her partner can take care of you pet with love. I felt so comfortable while I am away knowing that they really know what they are doing. I highly recommend them both. "
moM
Beoordeling door mo
vanaf
€ 20
/dag
FatemehF

4. Fatemeh

12.6 km
vanaf
€ 15
/dag
Nieuwe oppas

A Safe and Loving Home Away From Home

Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
FatemehF

4. Fatemeh

Nieuwe oppas
A Safe and Loving Home Away From Home12.6 km
Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
MarleenM

5. Marleen

14.1 km
vanaf
€ 15
/dag
Nieuwe oppas
1 beoordeling

Hondenoppas voor tijdens het thuis werken!

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
MarleenM

5. Marleen

Nieuwe oppas
Hondenoppas voor tijdens het thuis werken!14.1 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/dag
IlariaI

6. Ilaria

19.4 km
vanaf
€ 14
/dag
Nieuwe oppas
1 beoordeling

Reliable and caring dog and cat sitter in Wageningen

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
IlariaI

6. Ilaria

Nieuwe oppas
Reliable and caring dog and cat sitter in Wageningen19.4 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
"Ilaria took great care of our 3.5 month Swiss White Shepherd for the evening."
BerwoutB
Beoordeling door Berwout
vanaf
€ 14
/dag
TingT

7. Ting

15.6 km
vanaf
€ 18
/dag
2 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Cuddles, Walks & Tail Wags — Loving Home for Paws!

Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
TingT

7. Ting

Cuddles, Walks & Tail Wags — Loving Home for Paws!15.6 km
(2 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 18
/dag
DushicaD

8. Dushica

10.3 km
vanaf
€ 25
/dag
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Your Pet's New Best Friend!

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
DushicaD

8. Dushica

Your Pet's New Best Friend!10.3 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Dushica took very good care of my dog Ari for the day!"
FayeF
Beoordeling door Faye
vanaf
€ 25
/dag
Silvia AdrianaS

9. Silvia Adriana

15.4 km
vanaf
€ 25
/dag
32 beoordelingen
14
terugkerende gasten

Walkies&Chill~Mexi-Dutch Home🇲🇽❤️🇳🇱

Laatst actief: 13 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
Silvia AdrianaS

9. Silvia Adriana

Walkies&Chill~Mexi-Dutch Home🇲🇽❤️🇳🇱15.4 km
(32 beoordelingen)
14 terugkerende gasten
Laatst actief: 13 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"Sylvia was great with our puppy Leo. Being a puppy, he is quite playful and naughty. But she was very patient and understanding, and took care of him like her own pup. Leo came home pampered and happy. We would definitely go back to her when we need and recommend her as a lovely dog-lover and sitter 😊"
RaghaR
Beoordeling door Ragha
vanaf
€ 25
/dag
DanaD

10. Dana

16 km
vanaf
€ 28
/dag
6 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Sitter for all kinds of furry friends🐾🥰

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
DanaD

10. Dana

Sitter for all kinds of furry friends🐾🥰16 km
(6 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"High level of care toward my pup. She even cooked him a fresh meal. Great sitter. Thanks!"
ErikE
Beoordeling door Erik
vanaf
€ 28
/dag
JiskaJ

11. Jiska

19.7 km
vanaf
€ 32
/dag

Rustige, aandachtige oppas met oog voor gevoelige dieren

Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
JiskaJ

11. Jiska

Rustige, aandachtige oppas met oog voor gevoelige dieren19.7 km
Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 32
/dag
EvelienE

12. Evelien

13.4 km
vanaf
€ 24
/dag
1 beoordeling

Zorgzaam, betrouwbaar en gek op dieren!

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
EvelienE

12. Evelien

Zorgzaam, betrouwbaar en gek op dieren!13.4 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 24
/dag
KaroK

13. Karo

2.5 km
vanaf
€ 40
/dag
2 beoordelingen

Rustige hondenoppas in Lent met veel aandacht

Antwoordt meestal binnen een dag
KaroK

13. Karo

Rustige hondenoppas in Lent met veel aandacht2.5 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
"They were very caring. They went for many walks with Loe and played with her a lot. We received photos of a very happy puppy.🐶 "
SanneS
Beoordeling door Sanne
vanaf
€ 40
/dag
FanniF

14. Fanni

19.4 km
vanaf
€ 16
/dag

I'd love to take your pet on long or short walks🐕‍🦺

Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
FanniF

14. Fanni

I'd love to take your pet on long or short walks🐕‍🦺19.4 km
Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 16
/dag
HilleH

15. Hille

3.4 km
vanaf
€ 20
/dag
3 beoordelingen

Veel liefde voor honden en wandelen

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
HilleH

15. Hille

Veel liefde voor honden en wandelen3.4 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Onze hond Maisy is een paar uurtjes in de avond bij oppas Hille geweest. Ze werd warm ontvangen, voelde zich meteen op haar gemak en kwam blij thuis. We zijn supertevreden en raden Hille zeker aan!"
MoniqueM
Beoordeling door Monique
vanaf
€ 20
/dag
Elena MarinaE

16. Elena Marina

19.3 km
vanaf
€ 22,5
/dag
15 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Caring, thoughtful and responsible pet sitter

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
Elena MarinaE

16. Elena Marina

Caring, thoughtful and responsible pet sitter19.3 km
(15 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
"Elena and Raphael have been amazing with my dog Bertie. I immediately felt their love and passion towards dogs. Their calmness and trustworthiness made sure Bertie had a great time, despite his separation anxiety😊"
TugceT
Beoordeling door Tugce
vanaf
€ 22,5
/dag
LauraL

17. Laura

5.4 km
vanaf
€ 22
/dag
10 beoordelingen

Oppas met een hart van goud en een zwak voor snuitjes💛

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
LauraL

17. Laura

Oppas met een hart van goud en een zwak voor snuitjes💛5.4 km
(10 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
"Laura is erg lief en zorgzaam geweest naar onze hond. Hij heeft een hele fijne tijd gehad. Wij raden haar zeker aan."
Barry & CharisaB
Beoordeling door Barry & Charisa
vanaf
€ 22
/dag
KateK

18. Kate

15.6 km
vanaf
€ 45
/dag
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced Dog Lover You Can Trust

Laatst actief: 10 dagen geleden
KateK

18. Kate

Experienced Dog Lover You Can Trust15.6 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 10 dagen geleden
"Kate has been a very involved and responsible pet sitter to our 12 week old puppy. She has a lot of experience and can guide her clients to the best way to introduce their dogs to her. She shared regular updates through photos and videos. "
Sehajbir SinghS
Beoordeling door Sehajbir Singh
vanaf
€ 45
/dag
LauraL

19. Laura

15.6 km
vanaf
€ 50
/dag
61 beoordelingen
20
terugkerende gasten

Dierenvriend

Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een uur
LauraL

19. Laura

Dierenvriend15.6 km
(61 beoordelingen)
20 terugkerende gasten
Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een uur
"Laura heeft de hele dag op Teddy gepast en dat ging echt fantastisch! Teddy voelde zich meteen op zijn gemak bij haar en heeft zichtbaar genoten van hun tijd samen. Het was zo fijn om te zien hoe liefdevol en geduldig Laura met hem omging. We kregen regelmatig updates en wisten dat hij in goede handen was. Zeker een aanrader, wij hopen haar snel weer te zien!!! "
JillJ
Beoordeling door Jill
vanaf
€ 50
/dag
JitskeJ

20. Jitske

0.4 km
vanaf
€ 30
/dag
11 beoordelingen
1
terugkerende gast

De beste vriendin voor jouw hond

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
JitskeJ

20. Jitske

De beste vriendin voor jouw hond0.4 km
(11 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Jitske is een ontzettende hondenliefhebber, en dat merk je. Onze hond Lilo heeft het super naar haar zin gehad. Aanrader! "
PascalP
Beoordeling door Pascal
vanaf
€ 30
/dag

Waarom dagopvang voor honden?

Voor elk huisdierenbaasje is het altijd moeilijk: naar je werk gaan en je huisdier thuis achterlaten. Weet je eigenlijk wel wat je huisdier doet? Zou hij zich alleen voelen? Bij Pawshake weten we dat elke hond stimulans, beweging en aandacht nodig heeft gedurende de dag. Daarom kun je heel makkelijk een hondenoppas boeken in de buurt van Nijmegen voor oppasdiensten voor jouw hond. Je kunt je hond overdag bij de oppas thuis brengen of spreek af met de oppas dat hij of zij je hond op komt halen als jij naar je werk gaat.

Dagopvang voor honden is een leuke en makkelijke manier om je hond toch de aandacht en beweging te geven die hij nodig heeft - als je zelf overdag weg moet. Zodat je 's avonds bij een moeie maar vrolijke en voldane hond thuiskomt! Een Pawshake hondenoppas aan huis is een perfecte oplossing voor jonge honden die nog heel veel aandacht nodig hebben, of honden die om een andere reden extra verzorging nodig hebben, zoals oude of juist hele actieve honden.

Onze persoonlijke oppassers zijn meer flexibel dan de gemiddelde grote, professionele hondencrèche. Onze oppassers bieden kleinschalige hondenopvang en veel van onze oppassers verzorgen maar één hond per keer. Dat betekent ook dat ze zich makkelijker kunnen aanpassen aan jouw schema en aan de individuele behoeften van jouw hond. Dus gun je viervoeter een leuke dag met een Pawshake oppas in Nijmegen, zodat je hond elke dag de liefde en aandacht krijgt die hij verdient. Tijdens de reservering ontvang je leuke foto-updates zodat je de avonturen van je hond kunt volgen.

Elke reservering voor dagopvang voor honden in inclusief De Pawshake Garantie: inclusief vergoeding van dierenartskosten en 24/7 klantendienst. We staan voor je klaar!

Baasjes boeken bij Pawshake hondenopvang in Nijmegen. Meer dan 276 hondeneigenaars in Nijmegen hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.94/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express