1. Dagopvang voor honden
  2. Moordrecht

Dagopvang hond, Moordrecht

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
KataK

1. Kata

9.1 km
vanaf
€ 10
/dag
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Dog walking with experience in shelter

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
KataK

1. Kata

Dog walking with experience in shelter9.1 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
"Our cat was relaxed and well cared for the entire time. Communication was great, and i’d definitely recommend Kata to anyone looking for a reliable sitter!"
AylinA
Beoordeling door Aylin
vanaf
€ 10
/dag
ThaisT

2. Thais

12.6 km
vanaf
€ 20
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

We take care of your animal with respect love and good care!

Antwoordt meestal binnen een dag
ThaisT

2. Thais

We take care of your animal with respect love and good care!12.6 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/dag
LauraL

3. Laura

13.8 km
vanaf
€ 10
/dag

A home away from home for your pet

Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
LauraL

3. Laura

A home away from home for your pet 13.8 km
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
Robin EliseR

4. Robin Elise

4.7 km
vanaf
€ 50
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Liefdevolle oppas voor uw dieren

Antwoordt meestal binnen een dag
Robin EliseR

4. Robin Elise

Liefdevolle oppas voor uw dieren 4.7 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
"5 star all round. Absolutely will use Robin again. Can't thank you enough for looking after Taco and for being flexible. "
CharliC
Beoordeling door Charli
vanaf
€ 50
/dag
ChiaraC

5. Chiara

14.8 km
vanaf
€ 25
/dag
122 beoordelingen
46
terugkerende gasten

Animal Lover And Cuddle Enthusiast

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
ChiaraC

5. Chiara

Animal Lover And Cuddle Enthusiast14.8 km
(122 beoordelingen)
46 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
"Chiara watched our dog Max for a little over a week. As most dog owners, your dog is your baby and leaving him/her with anyone is already hard enough; let alone 8 days. After initially meeting Chiara my nerves were put at ease. She was very professional, asking questions about Max's behaviors, how he interacts with other dogs while on leash, amongst other things. Our initial meeting was spent walking Max together while we talked. As soon as I got home from that walk, I booked her. Within a few hours of dropping him off she sent us a photo letting us know he was ok. In fact, she sent one to two phots of Max each day. She even taught him a new trick! When it was one of the super hot days this she sent me a message telling me she would put her AC next to his bed, be sure to walk him in the morning before it got too hot, and put ice in his water bowl. She then asked if there was anything she should do to keep him cool. We will be booking her the next time we need someone to watch our dog."
DebraD
Beoordeling door Debra
vanaf
€ 25
/dag
MarjoleinM

6. Marjolein

0.5 km
vanaf
€ 25
/dag
13 beoordelingen
1
terugkerende gast

Honden uitlaatservice / oppas of huisbezoek voor katten

Laatst actief: 13 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
MarjoleinM

6. Marjolein

Honden uitlaatservice / oppas of huisbezoek voor katten0.5 km
(13 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 13 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
"Marjolein is een fantastische oppas! Ze was zo lief voor onze pup en hield ons de hele dag op de hoogte. Ze was ook zo vriendelijk om haar tijden aan te passen toen we wat later waren. Ik kan haar zeker aanbevelen als oppas."
TamarinT
Beoordeling door Tamarin
vanaf
€ 25
/dag
LuizaL

7. Luiza

4.5 km - Gouda
vanaf
€ 35
/dag

Retired veterinarian & huge pet lover from BR

Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
LuizaL

7. Luiza

Retired veterinarian & huge pet lover from BR 4.5 km - Gouda
Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 35
/dag
ZhihongZ

8. Zhihong

9.8 km
vanaf
€ 22
/dag
9 beoordelingen
2
terugkerende gasten

A dog lover who enjoys the time with dog

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
ZhihongZ

8. Zhihong

A dog lover who enjoys the time with dog9.8 km
(9 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Zhihong was great with my dogs! She sent photos and made sure they were happy and well-cared for. My dogs are new to the Netherlands so they were a bit anxious, but she took excellent care of them and communicated any worries. I highly recommend and will definitely book again!"
TressT
Beoordeling door Tress
vanaf
€ 22
/dag
jenniferJ

9. jennifer

6 km
vanaf
€ 30
/dag
5 beoordelingen

Jennifer

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
jenniferJ

9. jennifer

Jennifer6 km
(5 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Een tevreden hondje opgehaald na een dagje bij Jennifer. En een tevreden hondje betekent ook een tevreden baasje 😉"
JescaJ
Beoordeling door Jesca
vanaf
€ 30
/dag
ViktoriaV

10. Viktoria

11.5 km
vanaf
€ 36
/dag
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Tail-Wagging Care: Reliable and Loving Dog Sitting

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
ViktoriaV

10. Viktoria

Tail-Wagging Care: Reliable and Loving Dog Sitting 11.5 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 36
/dag
ErayE

11. Eray

14.2 km
vanaf
€ 25
/dag
10 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Master student who misses his dog

Antwoordt meestal binnen enkele uren
ErayE

11. Eray

Master student who misses his dog14.2 km
(10 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 25
/dag
TugceT

12. Tugce

15.2 km
vanaf
€ 30
/dag
1 beoordeling

Dog Hotel in the center of Rotterdam!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Shihtzu Mösyö
TugceT

12. Tugce

Dog Hotel in the center of Rotterdam!15.2 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Shihtzu Mösyö
"Tugce was great with my rescue, that's been in NL for just a few days. My rescue Sascha seemed to not be so afraid anymore when I picked her up. Furthermore, communication with Tugce was great, she responded very fast to my messages. Overall, happy with Tugce's service :)"
M.M
Beoordeling door M.
vanaf
€ 30
/dag
SaraS

13. Sara

13.4 km
vanaf
€ 23
/dag
8 beoordelingen
1
terugkerende gast

more than 25 years experience with pets.

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
SaraS

13. Sara

more than 25 years experience with pets.13.4 km
(8 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
"Sara is fantastic! Contact was easy, she responded fast. All went very smooth, got regular updates on how it was going. She knows her way with dogs very well. Druppel had a fantastic day! "
GeeskeG
Beoordeling door Geeske
vanaf
€ 23
/dag
Claudia & RobinC

14. Claudia & Robin

13.5 km
vanaf
€ 20
/dag
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Love Giver!

Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
Claudia & RobinC

14. Claudia & Robin

Love Giver!13.5 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 20
/dag
PranviP

15. Pranvi

8.3 km
vanaf
€ 25
/dag
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Loving and Reliable pet sitter

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
PranviP

15. Pranvi

Loving and Reliable pet sitter8.3 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
KrisK

16. Kris

9.6 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

Warm hugs and a furry co-host for your small/med dogs & cats

Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
KrisK

16. Kris

Warm hugs and a furry co-host for your small/med dogs & cats9.6 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
EleniE

17. Eleni

14.1 km
vanaf
€ 30
/dag

A Pawsitive Dog Keeper

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
EleniE

17. Eleni

A Pawsitive Dog Keeper14.1 km
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 30
/dag
VanishaV

18. Vanisha

14.3 km
vanaf
€ 30
/dag

Wandelingen met WalkswithVani

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
VanishaV

18. Vanisha

Wandelingen met WalkswithVani14.3 km
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 30
/dag
ValeriaV

19. Valeria

10.3 km
vanaf
€ 15
/dag
2 beoordelingen

Dierenliefhebber biedt oppas en wandelingen!

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
ValeriaV

19. Valeria

Dierenliefhebber biedt oppas en wandelingen!10.3 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 15
/dag
AgustinA

20. Agustin

15 km
vanaf
€ 20
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Enthousiaste hondenoppas (26j) & oud asiel-vrijwilliger

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
AgustinA

20. Agustin

Enthousiaste hondenoppas (26j) & oud asiel-vrijwilliger15 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag