1. Dagopvang voor honden
  2. Maurik

Dagopvang hond, Maurik

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
CarolineC

1. Caroline

15.7 km
vanaf
€ 20
/dag
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Good friend for cats and dogs

Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
CarolineC

1. Caroline

Good friend for cats and dogs15.7 km
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
"We left our dog Harley with Caroline to attend a party and she could not have been any better!! It was for only for few hours but we still got pictures and videos of our happy doggy being fed and cuddled. 100% recommend her and would have used her again but we are traveling elsewhere."
RoisinR
Beoordeling door Roisin
vanaf
€ 20
/dag
Naomi NoorN

2. Naomi Noor

12 km
vanaf
€ 30
/dag
8 beoordelingen

Loving pet care: Peace of mind while you are away.

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
Naomi NoorN

2. Naomi Noor

Loving pet care: Peace of mind while you are away.12 km
(8 beoordelingen)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Naomi took good care of my dog Ari for the day. We will definitely return when back in the area :)"
FayeF
Beoordeling door Faye
vanaf
€ 30
/dag
TaroT

3. Taro

16.7 km
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling

Loving Pet Sitter&Animal Science Student at WUR

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
TaroT

3. Taro

Loving Pet Sitter&Animal Science Student at WUR16.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
ZhongwenZ

4. Zhongwen

15.8 km
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling

experienced and enthusiastic dog sitter

Antwoordt meestal binnen enkele uren
ZhongwenZ

4. Zhongwen

experienced and enthusiastic dog sitter15.8 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Zhongwen heeft super goed op Shadow gepast, hele dag up-to-date gehouden met foto’s. Ze heeft zich goed vermaakt bij Zhongwen. 😃🐕"
DevidD
Beoordeling door Devid
vanaf
€ 25
/dag
LiliL

5. Lili

18.8 km
vanaf
€ 40
/dag
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Responsible Pet Sitter, Near Ede-Wageningen Station

Woont samen met 1 kat
LiliL

5. Lili

Responsible Pet Sitter, Near Ede-Wageningen Station 18.8 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 kat
"Lily is a fantastic sitter. She took good care of Kali and the communication was easy and quick. She's reliable, flexible, and friendly. Kali quickly fell to feeling comfortable and relaxed after I left her with Lily. I totally recommend her!"
AntoA
Beoordeling door Anto
vanaf
€ 40
/dag
JantjeJ

6. Jantje

18.1 km
vanaf
€ 50
/dag
14 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Kwispelgarantie & spinnend geluk!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
JantjeJ

6. Jantje

Kwispelgarantie & spinnend geluk!18.1 km
(14 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
""Vijfsterrenopvang bij Jantje Met een gouden hart en -mandje!" Tot zover de reclameslogan :-) Samen met duo oppas Jessica werd ik uit de brand geholpen, bij ad hoc oppasnood. Jessica was zo lief om mijn hondje Flocki op te halen. Ze nam echt de tijd om kennis met hem te maken, de aandachtspunten op een rijtje te zetten en hem op zijn gemak te stellen. Zodra Jantje vrij was, nam hij Flocki over. Ik kreeg leuke foto's en filmpjes van een ontspannen hondje. Tussen het wandelen en het luieren in de tuin door, deed hij zich zowaar tegoed aan brokjes en water. Iets wat hij gewoonlijk niet doet vanwege zijn verlatings stress. Toen ik Flocki eind van de dag ophaalde bleef hij ook naar Jantje toe komen, om aangehaald te worden. Heel fijn om te zien hoe Jantje ontspannen, warm en zorgzaam met hem omsprong. Heerlijk ook de tuin en de katten zonder poespas. Kortom, een absolute aanrader! Dank Jantje en ook Jessica voor een fijne verzorgde dag! Femke "
FemkeF
Beoordeling door Femke
vanaf
€ 50
/dag
Berat CansuB

7. Berat Cansu

10.9 km
vanaf
€ 20
/dag
35 beoordelingen
9
terugkerende gasten

Pet Care

Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Berat CansuB

7. Berat Cansu

Pet Care10.9 km
(35 beoordelingen)
9 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
YikeY

8. Yike

15.7 km
vanaf
€ 10
/dag

A Loving Dog Sitter in Wageningen

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
YikeY

8. Yike

A Loving Dog Sitter in Wageningen15.7 km
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
VincentV

9. Vincent

17.9 km
vanaf
€ 45
/dag
2 beoordelingen

Vincent & Angelina - Hondenuitlaatservice0318

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
VincentV

9. Vincent

Vincent & Angelina - Hondenuitlaatservice0318 17.9 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 45
/dag
CathyC

10. Cathy

5.3 km
vanaf
€ 30
/dag
6 beoordelingen

Een tweede thuis voor je hond in een rustige woonomgeving

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
CathyC

10. Cathy

Een tweede thuis voor je hond in een rustige woonomgeving5.3 km
(6 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
yiY

11. yi

19.4 km
vanaf
€ 20
/dag
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Cat boarding🐱

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
yiY

11. yi

Cat boarding🐱19.4 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
PaulaP

12. Paula

15.9 km
vanaf
€ 15
/dag
2 beoordelingen

dog lover willing to spend amazing time with your pets!

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
PaulaP

12. Paula

dog lover willing to spend amazing time with your pets!15.9 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
EmilieE

13. Emilie

13.8 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

Lieve kattenoppas voor katten en kleine huisdieren

Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
EmilieE

13. Emilie

Lieve kattenoppas voor katten en kleine huisdieren13.8 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
ElianE

14. Elian

15 km
vanaf
€ 20
/dag

Liefdevol gezin zoekt honden/katten voor vakantieopvang

Antwoordt meestal binnen een dag
ElianE

14. Elian

Liefdevol gezin zoekt honden/katten voor vakantieopvang 15 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/dag
VicençV

15. Vicenç

19.1 km
vanaf
€ 10
/dag

Your Pet’s New Best Buddy

VicençV

15. Vicenç

Your Pet’s New Best Buddy19.1 km
vanaf
€ 10
/dag