1. Dagopvang voor honden
  2. Maarssen

Dagopvang hond, Maarssen

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
KellyK

1. Kelly

5.3 km
vanaf
€ 25
/dag
2 beoordelingen

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
KellyK

1. Kelly

5.3 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
"Kelly was echt een fantastische oppas voor mijn hond! Ik vond het spannend omdat het de eerste keer was dat ik mijn hond ergens achter liet voor een dag. Kelly heeft dit heel goed opgevangen door me geregeld een appje en een foto te sturen. Ook heeft ze mooie grote wandelingen met ‘m gemaakt en merkte je echt haar liefde voor honden! "
GlennG
Beoordeling door Glenn
vanaf
€ 25
/dag
JolineJ

2. Joline

4.8 km
vanaf
€ 32
/dag
Nieuwe oppas

Betrouwbare huisdierenoppas en uitlater in Utrecht :)

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
JolineJ

2. Joline

Nieuwe oppas
Betrouwbare huisdierenoppas en uitlater in Utrecht :) 4.8 km
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 32
/dag
EvaE

3. Eva

4.8 km
vanaf
€ 30
/dag
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Lieve en gezellige oppas voor uw hond! (English possible!)

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
EvaE

3. Eva

Lieve en gezellige oppas voor uw hond! (English possible!)4.8 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Oscar heeft de perfecte dag gehad. Lekker mogen spelen en vervolgens in een diepe slaap verzinken. Overlegde wat Oscar als hulphond io. wel en wat niet mag. Eva kijkt goed naar wat de hond nodig heeft. Naast een speeldate met een andere labrador was een ander hoogtepunt schaapjes kijken vanaf het balkon. Ik kreeg een gelukkig hond terug. Oscar mag zeker nog een keer terug. "
MarinkaM
Beoordeling door Marinka
vanaf
€ 30
/dag
AshA

4. Ash

4.7 km
vanaf
€ 28
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Huge garden.Dog lover. Home working entrepreneur = cuddles!

Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
AshA

4. Ash

Huge garden.Dog lover. Home working entrepreneur = cuddles!4.7 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
"Bambi had a great time with Ash, espcially in the enormous garden. Communication was also very easy so Bambi will return more frequently for sure!"
TimT
Beoordeling door Tim
vanaf
€ 28
/dag
OscarO

5. Oscar

9.7 km
vanaf
€ 20
/dag
3 beoordelingen

Dieren-opvoeder die graag uitlaat of oppast

Antwoordt meestal binnen een uur
OscarO

5. Oscar

Dieren-opvoeder die graag uitlaat of oppast9.7 km
(3 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een uur
"Oscar en Maria hebben ontzettend goed op onze boomer Jake gepast. De eerste ontmoeting tussen hen voelde meteen heel vertrouwd, Jake was gelijk dol op ze. Daarom voelde het voor ons ook vertrouwd om Jake bij hen te laten. Ze hebben Jake meegenomen naar het bos en daar heeft Jake het ook fijn gehad. Oscar is ook fijn in de communicatie en komt afspraken na. Raad hem/hen zeker aan "
KristaK
Beoordeling door Krista
vanaf
€ 20
/dag
SenaS

6. Sena

6.6 km
vanaf
€ 25
/dag
2 beoordelingen

Patient Pet Sitter with a Flexible Schedule 🌸

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
SenaS

6. Sena

Patient Pet Sitter with a Flexible Schedule 🌸6.6 km
(2 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
"Im a relative new dog owner and that was the first time when I needed to use help. Plus my dog just moved here, everything is new for her, so she is sometimes scared & while playful & quick as she is young. So I was really anxious how it will be - but Sena managed it very well, both of us actually, I guees I was more complicated than my doggy. But she followed my requests regarding the doggy and Im very grateful for this, she helped me to a lot. And my dog had a friendly and nice company for the day. Thank you Sena 😊"
KatalinK
Beoordeling door Katalin
vanaf
€ 25
/dag
MădălinaM

7. Mădălina

9.4 km
vanaf
€ 20
/dag
11 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Animal lover in Utrecht

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
MădălinaM

7. Mădălina

Animal lover in Utrecht9.4 km
(11 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
"Lovely and caring. I will definitely ask them again! "
LisetteL
Beoordeling door Lisette
vanaf
€ 20
/dag
KrisztinaK

8. Krisztina

5.1 km
vanaf
€ 15
/dag
34 beoordelingen
11
terugkerende gasten

Experienced & reliable pet sitter 🐶🐱😊

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
KrisztinaK

8. Krisztina

Experienced & reliable pet sitter 🐶🐱😊5.1 km
(34 beoordelingen)
11 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
"I am very happy with the doggy day care provided by Krisztina. She is a kind, sweet girl who seems to love animals. My dog felt at ease in her place and even seemed like she could stay and play a little longer when I came to pick her up, which suggests a friendly and comfortable stay. Thank you for care, will book again if we are in the area."
AlinaA
Beoordeling door Alina
vanaf
€ 15
/dag
CoraC

9. Cora

6.8 km
vanaf
€ 37
/dag
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Best petsitter in town!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
CoraC

9. Cora

Best petsitter in town!6.8 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Really friendly couple! They are very welcoming and took care of Ollie really well. Lots of playtime and cuddles! I look forward to bring Ollie more often. "
MartineM
Beoordeling door Martine
vanaf
€ 37
/dag
MichelleM

10. Michelle

6.2 km
vanaf
€ 30
/dag
4 beoordelingen

Pet Lover in Utrecht

Antwoordt meestal binnen een dag
MichelleM

10. Michelle

Pet Lover in Utrecht6.2 km
(4 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
"Olaf was a happy dog when he came back from Michelle! She’s really sweet, and knows how to take care of dogs. We will definitely come back! :)"
MeganM
Beoordeling door Megan
vanaf
€ 30
/dag
Digna MariaD

11. Digna Maria

8 km
vanaf
€ 45
/dag
2 beoordelingen

Dogs love me! And I love dogs😉

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 14 dagen geleden
Digna MariaD

11. Digna Maria

Dogs love me! And I love dogs😉8 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 14 dagen geleden
"Digna is een lieve dame met hart voor je hondje. ik heb mijn Kiba een aantal dagen bij haar achter gelaten en Kiba is helemaal voldaan als hij thuis komt. Tijdens de opvang wordt ik op de hoogte gehouden met verschillende foto's en berichtjes. top plek voor je hondje!"
SeanS
Beoordeling door Sean
vanaf
€ 45
/dag
KimK

12. Kim

3.4 km
vanaf
€ 30
/dag
1 beoordeling

Betrouwbare dierenliefhebber in omgeving Amsterdam centrum

KimK

12. Kim

Betrouwbare dierenliefhebber in omgeving Amsterdam centrum3.4 km
(1 beoordeling)
"Kim is een vriendelijke, betrouwbare en flexibele oppas. Ze is in onze vakantie bij ons thuis geweest om voor de ratten en de kip te zorgen. Daar zijn we heel positief over. "
MarleenM
Beoordeling door Marleen
vanaf
€ 30
/dag
NawfalN

13. Nawfal

7.2 km
vanaf
€ 12
/dag
6 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Trusted Care for Your Best Friend!

Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
NawfalN

13. Nawfal

Trusted Care for Your Best Friend!7.2 km
(6 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
"Nawfal is a dedicated dog‘s sitter. He is willing to help out with the dog sitting and he is reliable and aligned with your needs."
CarolineC
Beoordeling door Caroline
vanaf
€ 12
/dag
RugileR

14. Rugile

6.7 km
vanaf
€ 20
/dag
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Your Pets’ Second Home – Care, Comfort & Cuddles

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
RugileR

14. Rugile

Your Pets’ Second Home – Care, Comfort & Cuddles6.7 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Rugile took amazing care of my dog, Cezar. She made sure he stayed active, took him on plenty of walks, and kept me updated with lots of pictures. She was also very flexible with timing and extremely responsive, which gave me great peace of mind. I couldn’t have asked for a better dog sitter, highly recommended!"
AdamA
Beoordeling door Adam
vanaf
€ 20
/dag
AnneroosA

15. Anneroos

7.6 km
vanaf
€ 35
/dag
3 beoordelingen

Lieve en betrouwbare hondenoppas

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
AnneroosA

15. Anneroos

Lieve en betrouwbare hondenoppas7.6 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
"Anneroos is een geweldige oppas! Ze ging heel goed om met de verlatingsangst van onze Tibbe."
Robert-JanR
Beoordeling door Robert-Jan
vanaf
€ 35
/dag
EfiE

16. Efi

3.9 km
vanaf
€ 20
/dag
26 beoordelingen
9
terugkerende gasten

Looking to take purrfect care of your cat and dog! 🐾

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
EfiE

16. Efi

Looking to take purrfect care of your cat and dog! 🐾3.9 km
(26 beoordelingen)
9 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
"I brought my new Greek rescue dog for the first time to a petsitter. I choosed Efi because of her profile and experience with dogs. Just to test for the first time I brought him 3 hours but it worked very well. Efi updated me a lot with messages and photos which I really liked and gave me a feeling of confidence. Now I know my dog will be happy and good with her next time. Happy I found Efi on this platform."
DagmarD
Beoordeling door Dagmar
vanaf
€ 20
/dag
MarcelaM

17. Marcela

7.8 km
vanaf
€ 35
/dag
11 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Home Care with Waggling Tails

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
MarcelaM

17. Marcela

Home Care with Waggling Tails7.8 km
(11 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Nice People who obviously love dogs. Maggy is an anxious dog and Marcela and Christian took great care of her. They know what they are doing! "
MerelM
Beoordeling door Merel
vanaf
€ 35
/dag
Dorren VeilD

18. Dorren Veil

8.1 km
vanaf
€ 48
/dag
7 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Treating Your Pet Like My Own: Trusted & Experienced Sitter

Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
Dorren VeilD

18. Dorren Veil

Treating Your Pet Like My Own: Trusted & Experienced Sitter8.1 km
(7 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Dorren and George took great care of our dog! "
ShirS
Beoordeling door Shir
vanaf
€ 48
/dag
DemiD

19. Demi

9.2 km
vanaf
€ 36
/dag
22 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Furry companion wanted!

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
DemiD

19. Demi

Furry companion wanted!9.2 km
(22 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Demi and Pedro were friendly, communicative, and great with our dog Yvo. They took him on a lovely city walk, and he really enjoyed it. Definitely recommended!"
CarlaC
Beoordeling door Carla
vanaf
€ 36
/dag
MaraM

20. Mara

7.7 km - Utrecht
vanaf
€ 26
/dag
7 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Trustworthy Petsitter 🐶🐱🐰

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
MaraM

20. Mara

Trustworthy Petsitter 🐶🐱🐰7.7 km - Utrecht
(7 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
"Hazel had a blast! Received many pictures of the long walks during the day. Thanks"
LucasL
Beoordeling door Lucas
vanaf
€ 26
/dag