1. Dagopvang voor honden
  2. Maarheeze

Dagopvang hond, Maarheeze

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
LotteL

1. Lotte

9.9 km
vanaf
€ 18
/dag
4 beoordelingen

Liefdevolle hondenoppas door actief en betrouwbaar stel 🐾

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
LotteL

1. Lotte

Liefdevolle hondenoppas door actief en betrouwbaar stel 🐾9.9 km
(4 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 18
/dag
MaaikeM

2. Maaike

16.2 km
vanaf
€ 30
/dag

FREYJA'S FRIENDS 🐶✨🍀❤️

Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
MaaikeM

2. Maaike

FREYJA'S FRIENDS 🐶✨🍀❤️16.2 km
Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
vanaf
€ 30
/dag
FernandaF

3. Fernanda

14.5 km
vanaf
€ 20
/dag
4 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Pet photographer and animal lover 💕

Antwoordt meestal binnen een dag
FernandaF

3. Fernanda

Pet photographer and animal lover 💕14.5 km
(4 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/dag
EmmyE

4. Emmy

18.9 km
vanaf
€ 40
/dag

Liefdevolle oppas met aandacht voor jouw trouwe vriend🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
EmmyE

4. Emmy

Liefdevolle oppas met aandacht voor jouw trouwe vriend🐾18.9 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/dag
DiedeD

5. Diede

18.9 km
vanaf
€ 30
/dag
6 beoordelingen

Catdad met een hart voor alle dieren.

Woont samen met 2 katten
DiedeD

5. Diede

Catdad met een hart voor alle dieren.18.9 km
(6 beoordelingen)
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 30
/dag
JuulJ

6. Juul

9.3 km
vanaf
€ 30
/dag

Energieke dierenvriend voor oppas en uitlaten

JuulJ

6. Juul

Energieke dierenvriend voor oppas en uitlaten9.3 km
vanaf
€ 30
/dag
NinaN

7. Nina

15.2 km
vanaf
€ 30
/dag
1 beoordeling

Betrouwbare dierenvriend, met een passie voor teckels

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Dwergteckel Tobi
NinaN

7. Nina

Betrouwbare dierenvriend, met een passie voor teckels15.2 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Dwergteckel Tobi
vanaf
€ 30
/dag
LiL

8. Li

5.2 km
vanaf
€ 25
/dag

zorgzame en dierenvriend die veel tijd heeft om zorgen

Woont samen met 1 kat
LiL

8. Li

zorgzame en dierenvriend die veel tijd heeft om zorgen5.2 km
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 25
/dag
AnnaA

9. Anna

18.9 km
vanaf
€ 30
/dag
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

your buddy will be happy and loved^_^

Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
AnnaA

9. Anna

your buddy will be happy and loved^_^18.9 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 30
/dag
ShaAfS

10. ShaAf

18.1 km - Eindhoven
vanaf
€ 15
/dag
6 beoordelingen

Furry Friends Welcome _ Care with Heart

Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
ShaAfS

10. ShaAf

Furry Friends Welcome _ Care with Heart18.1 km - Eindhoven
(6 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
ThijsT

11. Thijs

13.3 km
vanaf
€ 50
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Uitlaten met ervaring + zorg + plezier = blije hond!

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
ThijsT

11. Thijs

Uitlaten met ervaring + zorg + plezier = blije hond!13.3 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/dag