1. Dagopvang voor honden
  2. Leiden

Dagopvang hond, Leiden

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
AnastasiaA

1. Anastasia

14.4 km
vanaf
€ 20
/dag
2 beoordelingen

Caring & considerate sitter! Daycare, board & housesitting

Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
AnastasiaA

1. Anastasia

Caring & considerate sitter! Daycare, board & housesitting14.4 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Anastasia is super reliable and wonderful with dogs. It felt great to explore Den Haag and leave Lilly in great hands for a day full of cuddles and nice walkies. "
LeonieL
Beoordeling door Leonie
vanaf
€ 20
/dag
Guus, Nienke en Elza (Leiderdorp)G

2. Guus, Nienke en Elza (Leiderdorp)

1.8 km
vanaf
€ 30
/dag
21 beoordelingen
9
terugkerende gasten

Ons gezin past graag op uw hond!

Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Guus, Nienke en Elza (Leiderdorp)G

2. Guus, Nienke en Elza (Leiderdorp)

Ons gezin past graag op uw hond! 1.8 km
(21 beoordelingen)
9 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
"Geweldige oppassers. Als zij het zelf goed vinden zou ik hier zonder twijfel vaker mijn hondje brengen. "
JessicaJ
Beoordeling door Jessica
vanaf
€ 30
/dag
MalvaM

3. Malva

14.5 km
vanaf
€ 26
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Bloom & Bark by Malva 🌸🐾

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
MalvaM

3. Malva

Bloom & Bark by Malva 🌸🐾14.5 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 26
/dag
RitikR

4. Ritik

14.4 km - Den Haag
vanaf
€ 25
/dag
7 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Caring & Experienced Dog Sitter

Antwoordt meestal binnen enkele uren
RitikR

4. Ritik

Caring & Experienced Dog Sitter14.4 km - Den Haag
(7 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Ritik, His as a pet sitter has the ideal profile for us/Milo: he doesn't have another pet's, he is very kind and the Milo loved him. He is quite flexible, always available and a very nice person. I definitely recommend him for your pet. "
MelinaM
Beoordeling door Melina
vanaf
€ 25
/dag
BasmaB

5. Basma

15 km
vanaf
€ 35
/dag
19 beoordelingen
7
terugkerende gasten

Until the day we meet, enjoy every moment of your life ✨

Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
BasmaB

5. Basma

Until the day we meet, enjoy every moment of your life ✨15 km
(19 beoordelingen)
7 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
"Fantastic dog sitter she looked after our dog and she enjoyed it. Great communication through a the day. Highly recommended "
harinderH
Beoordeling door harinder
vanaf
€ 35
/dag
AshleyA

6. Ashley

12.7 km
vanaf
€ 15
/dag
28 beoordelingen
10
terugkerende gasten

Ik pas met liefde op!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
AshleyA

6. Ashley

Ik pas met liefde op!12.7 km
(28 beoordelingen)
10 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
"Bij Ashley staan de dieren voorop. Ze denkt met je mee over praktische zaken. Onze honden hebben een fijne tijd gehad bij Ashley. Dit was de eerste keer bij een oppas. Daarom was het extra prettig dat Ashley af en toe foto’s stuurde. "
MaureenM
Beoordeling door Maureen
vanaf
€ 15
/dag
JoanaJ

7. Joana

14.4 km
vanaf
€ 25
/dag
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Caring for your pets as if they were my own

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
JoanaJ

7. Joana

Caring for your pets as if they were my own14.4 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
"My dog had a lovely day with Joana, she is a very caretaking and trustful person with a lot of experience. They played a lot and had nice walks, happy to bring my 10 month puppy back to her!"
AntjeA
Beoordeling door Antje
vanaf
€ 25
/dag
LiseloreL

8. Liselore

15.3 km
vanaf
€ 25
/dag
4 beoordelingen

Liefdevolle oppas voor jouw trouwe viervoeter

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
LiseloreL

8. Liselore

Liefdevolle oppas voor jouw trouwe viervoeter 15.3 km
(4 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
"Liselore took care of my dog for a day, and I'd definitely go to her again. Communication was very good, and my dog seemed very comfortable at her place as she barely wanted to leave ;)"
ValerieV
Beoordeling door Valerie
vanaf
€ 25
/dag
NandaN

9. Nanda

11 km
vanaf
€ 30
/dag
3 beoordelingen

🐾 Jouw hond krijgt hier geen oppas, maar een tweede thuis

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: vandaag
NandaN

9. Nanda

🐾 Jouw hond krijgt hier geen oppas, maar een tweede thuis11 km
(3 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: vandaag
"We had such a wonderful experience with Nanda! ❤️ Shelby had an amazing time with her and her dogs. He played so much that he came home completely exhausted 😂, but the funniest part was how attached he got to Nanda. When it was time to leave, Shelby literally stood in front of her door waiting for her to open it again because apparently he had decided he was staying there! 😂🐶 It made us so happy to see how comfortable and happy he was with her. We felt completely at ease knowing he was in such good hands. Thank you so much, Nanda, for taking such great care of our little boy. We are very happy with you and will definitely be bringing Shelby back again! ❤️🐾"
isabelI
Beoordeling door isabel
vanaf
€ 30
/dag
KaylynK

10. Kaylyn

14.3 km
vanaf
€ 24
/dag
1 beoordeling

Nieuwe dierenvriend(in) gezocht

KaylynK

10. Kaylyn

Nieuwe dierenvriend(in) gezocht14.3 km
(1 beoordeling)
"Hyde can be a bit dramatic when we have to go places without him, but Kaylyn was really understanding and did a great job calming him down. She was really great with him, I highly recommend her services!"
AnaA
Beoordeling door Ana
vanaf
€ 24
/dag
TalíaT

11. Talía

2.2 km
vanaf
€ 40
/dag
12 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Looking to spend Pawsome time with fluffy friends! 🐾

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
TalíaT

11. Talía

Looking to spend Pawsome time with fluffy friends! 🐾2.2 km
(12 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
"The experience with Talia was great. She took amazing care of my dog and sent photos regularly, which gave me peace of mind. Her apartment was clean and cozy, and the front garden was a perfect place for my dog. It’s clear that Talia genuinely loves animals and treats them with so much care and attention. I highly recommend her!"
KeesK
Beoordeling door Kees
vanaf
€ 40
/dag
HilalH

12. Hilal

9.7 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Tail Wags, Treats, and a Cozy Spot to Stay

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
HilalH

12. Hilal

Tail Wags, Treats, and a Cozy Spot to Stay9.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Liefste Rottweiler en koppel. Ze waren heel geduldig en lief voor Grijs en Venus en Grijs hebben heerlijk gespeeld. Geen seconde maakte ik mij zorgen! "
ElviraE
Beoordeling door Elvira
vanaf
€ 20
/dag
HarryH

13. Harry

13.2 km
vanaf
€ 25
/dag
11 beoordelingen

All Tails Wagging Guaranteed

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
HarryH

13. Harry

All Tails Wagging Guaranteed13.2 km
(11 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
"Harry is very kind, took great care of my puppy. Browny came back a happy dog"
RamiR
Beoordeling door Rami
vanaf
€ 25
/dag
Friso & OlgaF

14. Friso & Olga

2.8 km
vanaf
€ 50
/dag
7 beoordelingen

More than pet sitting: a home away from home.

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
Friso & OlgaF

14. Friso & Olga

More than pet sitting: a home away from home. 2.8 km
(7 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 50
/dag
MichielM

15. Michiel

14.1 km
vanaf
€ 50
/dag
8 beoordelingen
1
terugkerende gast

Geef je hond wat die verdiend in ons paradijs (EN/NL)

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
MichielM

15. Michiel

Geef je hond wat die verdiend in ons paradijs (EN/NL)14.1 km
(8 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Very happy with the care that was shown to my little pup! I felt like he was treated like one of the family and I was able to go to work safe in the knowledge he was being well looked after. I got updates during the day and he had a great time on his various walks! Thank you so much for a wonderful service! 100% recommend 🐾❤️ I know the cost is higher than most in the area but it really is worth it for the quality of care given, very professional especially as my pup is so young. Thanks again! Don’t hesitate to book! "
MarieM
Beoordeling door Marie
vanaf
€ 50
/dag
LynnL

16. Lynn

1.5 km
vanaf
€ 32
/dag
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Leidse Hout&inner garden: dogs&cats lover

Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
LynnL

16. Lynn

Leidse Hout&inner garden: dogs&cats lover 1.5 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 32
/dag
IvaI

17. Iva

1 km
vanaf
€ 43
/dag
53 beoordelingen
22
terugkerende gasten

Experienced sitter

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
IvaI

17. Iva

Experienced sitter1 km
(53 beoordelingen)
22 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
"I am very happy to have found Iva on Pawshake! She took good care of our puppy Dizzy. She is a sensitive dog and Iva is very attentive towards her. Our communication about Dizzy and the appointments went very well. Dizzy seemed to like her stay and will gladly return!"
MariekeM
Beoordeling door Marieke
vanaf
€ 43
/dag
SaschaS

18. Sascha

6.9 km
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling

Opzoek naar oppas viervoeters! omgeving Katwijk

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
SaschaS

18. Sascha

Opzoek naar oppas viervoeters! omgeving Katwijk6.9 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 25
/dag
BodineB

19. Bodine

1.8 km
vanaf
€ 31
/dag
Nieuwe oppas

Huisdieren zijn harige kinderen💛

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
BodineB

19. Bodine

Nieuwe oppas
Huisdieren zijn harige kinderen💛1.8 km
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 31
/dag
QueenieQ

20. Queenie

15 km
vanaf
€ 30
/dag

Your Pet’s New Favorite Human 😃

Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
QueenieQ

20. Queenie

Your Pet’s New Favorite Human 😃15 km
Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/dag