1. Dagopvang voor honden
  2. Koog aan de Zaan

Dagopvang hond, Koog aan de Zaan

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
DianaD

1. Diana

4.1 km
vanaf
€ 25
/dag
18 beoordelingen
7
terugkerende gasten

Energetic human pup eager to take good care of your pets!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
DianaD

1. Diana

Energetic human pup eager to take good care of your pets!4.1 km
(18 beoordelingen)
7 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
"Diana lovely as always, easy communication and great care, Sherlock does really love to stay with her! 💗 thanks again Diana! "
AnaA
Beoordeling door Ana
vanaf
€ 25
/dag
TayfunT

2. Tayfun

0.4 km
vanaf
€ 30
/dag
12 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Experienced Dog Lover

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
TayfunT

2. Tayfun

Experienced Dog Lover 0.4 km
(12 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
"Tayfun has taken care of my dog Tita for three months, and I couldn’t be more grateful. From the very beginning, he showed great professionalism, kindness, and attention. He regularly sent me photos and updates, and it was always clear that Tita was happy, relaxed, and well looked after. He’s a trustworthy, responsible person with a special empathy for animals. Knowing that Tita was in such good hands gave me complete peace of mind throughout this time. I’ll definitely keep trusting him in the future. Highly recommended! 🐾"
IsraI
Beoordeling door Isra
vanaf
€ 30
/dag
EmmaE

3. Emma

9.5 km
vanaf
€ 20
/dag
6 beoordelingen

Experienced, reliable and playful dog sitter/walker

Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
EmmaE

3. Emma

Experienced, reliable and playful dog sitter/walker9.5 km
(6 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
"My Boxer Mazzel already enjoyed a few days with Emma at her apartment, and a few more in the planning. Great daycare, communication spot on and some lovely updates during the day. "
GijsG
Beoordeling door Gijs
vanaf
€ 20
/dag
NienkeN

4. Nienke

8.5 km
vanaf
€ 20
/dag
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Dog-loving NDSM sitter

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
NienkeN

4. Nienke

Dog-loving NDSM sitter8.5 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Nienke took care of our Vizsla, Lumi, for a whole day, and we couldn't have been happier with the experience! A week beforehand, she took the time to meet Lumi and go for a short walk together, as well as introduce her to her home. It was an immediate click. On the day itself, Lumi happily went with Nienke and came back in a great mood, which says a lot. Nienke has a wonderful, natural way of interacting with dogs, and she also sent us a few pictures during the day, which is always so reassuring and appreciated as a dog owner. Thank you, Nienke, for taking such good care of Lumi! We would definitely recommend you as a dog sitter and will happily leave Lumi with you again."
BarbaraB
Beoordeling door Barbara
vanaf
€ 20
/dag
AmyA

5. Amy

9.6 km
vanaf
€ 36
/dag
19 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Chill, loving vacation home for your pets

Laatst actief: 3 dagen geleden
AmyA

5. Amy

Chill, loving vacation home for your pets9.6 km
(19 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 3 dagen geleden
"My puppy stayed with Amy and I couldn't have been happier with her! it has been hard to find a good sitter, especially for a young dog of ~8 months who still needs guidance. Her calmness, patience and attention worked perfectly for my dog. Meeting up for the first time was a good experience too. she is very professional and asks the right question. It was clear that she cares a lot about the dogs that she looks after."
MarloesM
Beoordeling door Marloes
vanaf
€ 36
/dag
KrisztinaK

6. Krisztina

2.3 km
vanaf
€ 25
/dag
2 beoordelingen

Nature walks or cozy indoor stays - I can do both;)

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
KrisztinaK

6. Krisztina

Nature walks or cozy indoor stays - I can do both;)2.3 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
"My dog Maisie had an amazing day with Krisztina. She made my little doggie feel like home and send me pictures and updates during the day. I definitely recommend her services. "
NicolasN
Beoordeling door Nicolas
vanaf
€ 25
/dag
SterreS

7. Sterre

9.2 km
vanaf
€ 25
/dag
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

maatje voor je maatje :)

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
SterreS

7. Sterre

maatje voor je maatje :) 9.2 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Hele fijne oppas! Ze kon op korte termijn op Nacho passen en hij heeft het enorm naar zijn zin gehad :) Ik kon hem met een gerust hart achterlaten"
NickeyN
Beoordeling door Nickey
vanaf
€ 25
/dag
KamilėK

8. Kamilė

8.4 km - Amsterdam
vanaf
€ 25
/dag
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Meeting your pet’s needs with empathy and warmth

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
KamilėK

8. Kamilė

Meeting your pet’s needs with empathy and warmth8.4 km - Amsterdam
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
GaetanoG

9. Gaetano

9.6 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

Dog lover from Italy

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
GaetanoG

9. Gaetano

Dog lover from Italy 9.6 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Gigi did an amazing job with my toy poodle puppy and kept me updated with photos and little videos. Would 100% recommend. "
MareikeM
Beoordeling door Mareike
vanaf
€ 15
/dag
NaysaN

10. Naysa

9.4 km
vanaf
€ 32
/dag
181 beoordelingen
52
terugkerende gasten

Lovely Pet sitter in Amsterdam New West

Antwoordt meestal binnen een dag
NaysaN

10. Naysa

Lovely Pet sitter in Amsterdam New West9.4 km
(181 beoordelingen)
52 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
"Happy to have found Naysa as our new sitter for Milo. He had his first try out day care day and she clearly takes good care of the pets. Good communication. Provides a lot of relief so we can enjoy our holiday properly. Thanks Naysa! "
Steph & SanderS
Beoordeling door Steph & Sander
vanaf
€ 32
/dag
JadeJ

11. Jade

9.6 km
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling

I live infront of Westerpark and go daily for runs!

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
JadeJ

11. Jade

I live infront of Westerpark and go daily for runs! 9.6 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Thanks Jade, Sjoe had an amazing time staying with you! You clearly know how to handle our puppy with love and care! And your house, so close to the park, it is amazing! "
JudithJ
Beoordeling door Judith
vanaf
€ 25
/dag
EvaE

12. Eva

9.1 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Animal lover with a lot of experience

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
EvaE

12. Eva

Animal lover with a lot of experience 9.1 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 20
/dag
HannahH

13. Hannah

9.7 km
vanaf
€ 10
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Katten- en hondenliefhebber in bos en lommer

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
HannahH

13. Hannah

Katten- en hondenliefhebber in bos en lommer 9.7 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Great experience, Hannah is a lovely person, and my dog was very comfortable at her home."
KatK
Beoordeling door Kat
vanaf
€ 10
/dag
MaximeM

14. Maxime

3 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

Ervaren hondenvriend & hardloopmaatje in Zaandam"

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
MaximeM

14. Maxime

Ervaren hondenvriend & hardloopmaatje in Zaandam"3 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
"Maxime heeft een dagje op onze doodle gepast, nou die had het helemaal naar z’n zin! Je ziet echt dat Maxime een honden liefhebber is, en ze stuurt ook fotootjes door. "
LidwienL
Beoordeling door Lidwien
vanaf
€ 15
/dag
YanaY

15. Yana

8.3 km
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Loving care for your dog, just like at home

Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
YanaY

15. Yana

Loving care for your dog, just like at home8.3 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
SebastianS

16. Sebastian

3.2 km
vanaf
€ 35
/dag
Nieuwe oppas

Airbnb voor kat, hond, reptiel, vogels en andere dieren

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
SebastianS

16. Sebastian

Nieuwe oppas
Airbnb voor kat, hond, reptiel, vogels en andere dieren3.2 km
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 35
/dag
KarolinaK

17. Karolina

8.8 km
vanaf
€ 25
/dag
Nieuwe oppas

Loving Dog Sitting, Walks & Home Visits for your friends

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
KarolinaK

17. Karolina

Nieuwe oppas
Loving Dog Sitting, Walks & Home Visits for your friends 8.8 km
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 25
/dag
Sid &S

18. Sid &

1.5 km
vanaf
€ 15
/dag

Professional dog cuddlers (with serious shelter experience!)

Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Sid &S

18. Sid &

Professional dog cuddlers (with serious shelter experience!)1.5 km
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
LeanneL

19. Leanne

9.5 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Zorgzame oppas voor honden en katten

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
LeanneL

19. Leanne

Zorgzame oppas voor honden en katten9.5 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 20
/dag
ArpitaA

20. Arpita

2.9 km
vanaf
€ 15
/dag

Furry Guests Welcome! 🐶🐱💗

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
ArpitaA

20. Arpita

Furry Guests Welcome! 🐶🐱💗2.9 km
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 15
/dag