1. Dagopvang voor honden
  2. IJmuiden

Dagopvang hond, IJmuiden

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
SalvatoreS

1. Salvatore

9.3 km
vanaf
€ 40
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Your pet’s cozy second home in Haarlem 🐶🐾

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
SalvatoreS

1. Salvatore

Your pet’s cozy second home in Haarlem 🐶🐾9.3 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 40
/dag
MaleniM

2. Maleni

11.2 km
vanaf
€ 50
/dag
1 beoordeling

Mel's doggy day care <3

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
MaleniM

2. Maleni

Mel's doggy day care <3 11.2 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/dag
ZuzannaZ

3. Zuzanna

17.6 km
vanaf
€ 37
/dag

Enthusiastic Cat Lover

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
ZuzannaZ

3. Zuzanna

Enthusiastic Cat Lover17.6 km
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 37
/dag
SebastianS

4. Sebastian

13.3 km
vanaf
€ 35
/dag

Airbnb voor kat, hond, reptiel, vogels en andere dieren

Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 3 katten
SebastianS

4. Sebastian

Airbnb voor kat, hond, reptiel, vogels en andere dieren13.3 km
Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 3 katten
vanaf
€ 35
/dag
RiccardoR

5. Riccardo

14.9 km
vanaf
€ 40
/dag
8 beoordelingen
3
terugkerende gasten

The Ricky's Paws Squad

Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
RiccardoR

5. Riccardo

The Ricky's Paws Squad 14.9 km
(8 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
vanaf
€ 40
/dag
romyR

6. romy

5.9 km
vanaf
€ 25
/dag

Liefdevolle hondenoppas voor kleine honden& alle leeftijden

Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
romyR

6. romy

Liefdevolle hondenoppas voor kleine honden& alle leeftijden5.9 km
Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 25
/dag
SharonS

7. Sharon

14.6 km
vanaf
€ 25
/dag
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Enthousiaste dierenvriend voor betrouwbare zorg!

Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 2 katten
SharonS

7. Sharon

Enthousiaste dierenvriend voor betrouwbare zorg!14.6 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 2 katten
vanaf
€ 25
/dag
NiobeN

8. Niobe

17.3 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

pawsitively the best pet sitter

Laatst actief: 11 dagen geleden
NiobeN

8. Niobe

pawsitively the best pet sitter17.3 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 11 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
MatildaM

9. Matilda

17 km
vanaf
€ 30
/dag
1 beoordeling

Loving and experienced dog sitter from China

Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
MatildaM

9. Matilda

Loving and experienced dog sitter from China 17 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 30
/dag
SarafinaS

10. Sarafina

17.4 km
vanaf
€ 20
/dag
2 beoordelingen

Rustig en warm logeeradres van hondenvrienden in Amsterdam

Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
SarafinaS

10. Sarafina

Rustig en warm logeeradres van hondenvrienden in Amsterdam17.4 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 20
/dag
AliceA

11. Alice

16.9 km
vanaf
€ 30
/dag
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Every furry friend is welcome! 🐶🐱🐰🤍

Antwoordt meestal binnen een dag
AliceA

11. Alice

Every furry friend is welcome! 🐶🐱🐰🤍16.9 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/dag
GhaliaG

12. Ghalia

17.3 km
vanaf
€ 30
/dag
4 beoordelingen

Passionate & reliable animal lover ready to care 💛

Antwoordt meestal binnen een dag
GhaliaG

12. Ghalia

Passionate & reliable animal lover ready to care 💛17.3 km
(4 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/dag
FabienneF

13. Fabienne

17.8 km
vanaf
€ 20
/dag
3 beoordelingen

Enthousiaste hondenoppas in Amsterdam!!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met dwergkeeshond Pikachu
FabienneF

13. Fabienne

Enthousiaste hondenoppas in Amsterdam!!17.8 km
(3 beoordelingen)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met dwergkeeshond Pikachu
vanaf
€ 20
/dag
SamanthaS

14. Samantha

13.2 km
vanaf
€ 20
/dag

Actieve wandelingen en liefdevolle zorg. spelen en knuffelen

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Pomeriaan, keeshond Goldy
SamanthaS

14. Samantha

Actieve wandelingen en liefdevolle zorg. spelen en knuffelen13.2 km
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Pomeriaan, keeshond Goldy
vanaf
€ 20
/dag
suusS

15. suus

6.3 km
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling

honden liefhebber opzoek naar viervoetervriendjes!

suusS

15. suus

honden liefhebber opzoek naar viervoetervriendjes!6.3 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 25
/dag
BobbieB

16. Bobbie

17.7 km
vanaf
€ 30
/dag

Honden Liefhebber

Antwoordt meestal binnen een dag
BobbieB

16. Bobbie

Honden Liefhebber 17.7 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/dag
IlikeI

17. Ilike

17.5 km
vanaf
€ 30
/dag

Dog-lover at your service!

Antwoordt meestal binnen enkele uren
IlikeI

17. Ilike

Dog-lover at your service!17.5 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 30
/dag
AselA

18. Asel

1.2 km
vanaf
€ 40
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Walkies from Dog Trainer 🐶

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
AselA

18. Asel

Walkies from Dog Trainer 🐶1.2 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/dag
LilyL

19. Lily

16.5 km
vanaf
€ 15
/dag

Zorgzame en betrouwbare dierenoppas, honden en knaagdieren

LilyL

19. Lily

Zorgzame en betrouwbare dierenoppas, honden en knaagdieren16.5 km
vanaf
€ 15
/dag
LeandraL

20. Leandra

14.8 km
vanaf
€ 25
/dag

Dedicated Animal Lover & Caregiver

Antwoordt meestal binnen een dag
LeandraL

20. Leandra

Dedicated Animal Lover & Caregiver14.8 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/dag