1. Dagopvang voor honden
  2. Hoorn

Dagopvang hond, Hoorn

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
KelseyK

1. Kelsey

13.8 km
vanaf
€ 30
/dag
1 beoordeling

Lieve en betrouwbare katten- en hondenoppas

Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
KelseyK

1. Kelsey

Lieve en betrouwbare katten- en hondenoppas13.8 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 30
/dag
NicoleN

2. Nicole

2.3 km
vanaf
€ 20
/dag

Lieve geduldige oppas met jarenlange ervaring

Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
NicoleN

2. Nicole

Lieve geduldige oppas met jarenlange ervaring2.3 km
Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/dag
ZoëZ

3. Zoë

17.4 km
vanaf
€ 15
/dag

Ik kom graag op uw dierenvriend passen / of met ze wandelen!

Antwoordt meestal binnen een dag
ZoëZ

3. Zoë

Ik kom graag op uw dierenvriend passen / of met ze wandelen! 17.4 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/dag
IngridI

4. Ingrid

11.3 km
vanaf
€ 15
/dag

Rustige liefdevolle hondenoppasser in Hoogwoud

IngridI

4. Ingrid

Rustige liefdevolle hondenoppasser in Hoogwoud11.3 km
vanaf
€ 15
/dag
EmineE

5. Emine

17.8 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

A big cat lover :)

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
EmineE

5. Emine

A big cat lover :)17.8 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 20
/dag