1. Dagopvang voor honden
  2. Hoofddorp

Dagopvang hond, Hoofddorp

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
ozgeO

1. ozge

11.5 km - Haarlem
vanaf
€ 50
/dag
1 beoordeling

Runner + Dog Lover = Perfect Walking Partner

Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
ozgeO

1. ozge

Runner + Dog Lover = Perfect Walking Partner11.5 km - Haarlem
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
vanaf
€ 50
/dag
ZackZ

2. Zack

10.1 km
vanaf
€ 50
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Furry Friends Best Friend

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
ZackZ

2. Zack

Furry Friends Best Friend10.1 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 50
/dag
MaleniM

3. Maleni

6.5 km
vanaf
€ 50
/dag
1 beoordeling

Mel's doggy day care <3

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
MaleniM

3. Maleni

Mel's doggy day care <3 6.5 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 50
/dag
SalvatoreS

4. Salvatore

8.6 km
vanaf
€ 40
/dag
2 beoordelingen

Your pet’s cozy second home in Haarlem 🐶🐾

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
SalvatoreS

4. Salvatore

Your pet’s cozy second home in Haarlem 🐶🐾8.6 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
vanaf
€ 40
/dag
MarinaM

5. Marina

5.2 km
vanaf
€ 30
/dag
2 beoordelingen

Your Fur Baby’s New Best Friend

Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
MarinaM

5. Marina

Your Fur Baby’s New Best Friend5.2 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 30
/dag
AmyA

6. Amy

9.2 km
vanaf
€ 28
/dag

Animal Lover Living on edge of Elswout

Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
AmyA

6. Amy

Animal Lover Living on edge of Elswout 9.2 km
Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 28
/dag
AliceA

7. Alice

8.7 km
vanaf
€ 30
/dag
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Every furry friend is welcome! 🐶🐱🐰🤍

Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
AliceA

7. Alice

Every furry friend is welcome! 🐶🐱🐰🤍8.7 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/dag
JillJ

8. Jill

10.6 km
vanaf
€ 50
/dag
5 beoordelingen

Happy paws

Laatst actief: 13 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 2 katten
JillJ

8. Jill

Happy paws10.6 km
(5 beoordelingen)
Laatst actief: 13 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 2 katten
vanaf
€ 50
/dag
MarvinM

9. Marvin

10.7 km
vanaf
€ 20
/dag

Zorgzame hondenoppas die jouw hond behandelt als familie

Laatst actief: 13 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
MarvinM

9. Marvin

Zorgzame hondenoppas die jouw hond behandelt als familie10.7 km
Laatst actief: 13 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 20
/dag
BeneditaB

10. Benedita

10.5 km
vanaf
€ 20
/dag

Big Heart for Small Paws: Lifelong Love for All Dogs&Cats

Antwoordt meestal binnen een dag
BeneditaB

10. Benedita

Big Heart for Small Paws: Lifelong Love for All Dogs&Cats10.5 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/dag
CamilleC

11. Camille

10.2 km
vanaf
€ 18
/dag
1 beoordeling

Mwah doggos, you are so beautiful!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met White Swiss Shepherd Umaima
CamilleC

11. Camille

Mwah doggos, you are so beautiful! 10.2 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met White Swiss Shepherd Umaima
vanaf
€ 18
/dag
ViktoriiaV

12. Viktoriia

10.9 km
vanaf
€ 35
/dag
1 beoordeling

Professional cuddler & responsible sitter 🐶🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
ViktoriiaV

12. Viktoriia

Professional cuddler & responsible sitter 🐶🐾10.9 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/dag
TheresaT

13. Theresa

10.9 km
vanaf
€ 20
/dag

Dog mom available to help with your fur baby! 🐾

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Dachshund Rosie
TheresaT

13. Theresa

Dog mom available to help with your fur baby! 🐾10.9 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Dachshund Rosie
vanaf
€ 20
/dag
CaitlinC

14. Caitlin

10.6 km
vanaf
€ 35
/dag
1 beoordeling

Experienced International Pet Sitter Where Pets are Family

Antwoordt meestal binnen enkele uren
CaitlinC

14. Caitlin

Experienced International Pet Sitter Where Pets are Family10.6 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 35
/dag
WillemijnW

15. Willemijn

9.2 km
vanaf
€ 36
/dag

Loving care for your dog - liefdevolle zorg voor jouw hond

Antwoordt meestal binnen een dag
WillemijnW

15. Willemijn

Loving care for your dog - liefdevolle zorg voor jouw hond9.2 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 36
/dag
Fatih MehmetF

16. Fatih Mehmet

11 km
vanaf
€ 50
/dag

Reliable Dog Lover with 24 Years of Hands-On Experience

Fatih MehmetF

16. Fatih Mehmet

Reliable Dog Lover with 24 Years of Hands-On Experience11 km
vanaf
€ 50
/dag
SophieS

17. Sophie

11 km
vanaf
€ 35
/dag

Twee studenten met een groot hart voor honden

SophieS

17. Sophie

Twee studenten met een groot hart voor honden11 km
vanaf
€ 35
/dag
PariaP

18. Paria

10.2 km
vanaf
€ 28,5
/dag

A friendly animal lover ready to help!

Antwoordt meestal binnen een uur
PariaP

18. Paria

A friendly animal lover ready to help!10.2 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 28,5
/dag
BobbieB

19. Bobbie

8.2 km - Amsterdam
vanaf
€ 30
/dag

Honden Liefhebber

Antwoordt meestal binnen een dag
BobbieB

19. Bobbie

Honden Liefhebber 8.2 km - Amsterdam
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/dag