1. Dagopvang voor honden
  2. Haarlem

Dagopvang hond, Haarlem

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
LucyL

1. Lucy

12.7 km
vanaf
€ 30
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Dog lover living in Zaandam!

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
LucyL

1. Lucy

Dog lover living in Zaandam!12.7 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
"Lucy and Julian are amazing, great vibes, and you can see how the love dogs. Rexje really enjoyed his stay with them and I could see that hé was so comfortable with them and really take care of. They keep me updated with pictures. Couldn’t wish for a better petsitter and I can only recommend them! "
LydiaL
Beoordeling door Lydia
vanaf
€ 30
/dag
AnaA

2. Ana

0.8 km
vanaf
€ 40
/dag
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Big heart for animals, experienced dog owner 🐕✨

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
AnaA

2. Ana

Big heart for animals, experienced dog owner 🐕✨ 0.8 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
"Ana was great. She was super nice with Mosca and very reliable. Thank you 🌼"
BelindaB
Beoordeling door Belinda
vanaf
€ 40
/dag
LisaL

3. Lisa

0.6 km
vanaf
€ 40
/dag
14 beoordelingen
7
terugkerende gasten

Happy Days Pet Care

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
LisaL

3. Lisa

Happy Days Pet Care0.6 km
(14 beoordelingen)
7 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
"We are super happy with Lisa's daycare service. She was responsive in planning the stay and very attentive and patient with our pup, Charlie. We are looking forward to booking her again. "
MaranonM
Beoordeling door Maranon
vanaf
€ 40
/dag
KritikaK

4. Kritika

12.5 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Caring WFH dog sitter. Experienced with dogs from puppyhood

Laatst actief: gisteren
KritikaK

4. Kritika

Caring WFH dog sitter. Experienced with dogs from puppyhood12.5 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst actief: gisteren
"Kritika took a great care and was sending constant updates. Would recommend!"
TonyT
Beoordeling door Tony
vanaf
€ 15
/dag
ChoC

5. Cho

11 km
vanaf
€ 25
/dag
6 beoordelingen

Calm Dog & Cat Sitter 🐶🐱

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
ChoC

5. Cho

Calm Dog & Cat Sitter 🐶🐱11 km
(6 beoordelingen)
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Wij zijn super tevreden over Cho als hondenoppas 🐾 Vanaf het eerste contact voelde het vertrouwd. Cho is zorgzaam, betrouwbaar en stuurde regelmatig updates en foto’s, waardoor wij met een gerust gevoel weg konden. Onze hond voelde zich duidelijk op zijn gemak en kwam blij en ontspannen terug. Je merkt echt dat Cho liefde heeft voor dieren. Wij zouden zonder twijfel opnieuw boeken en raden Cho zeker aan 😊"
BiancaB
Beoordeling door Bianca
vanaf
€ 25
/dag
RomyR

6. Romy

11 km
vanaf
€ 25
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Owner away? I will walk, sit and play!

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
RomyR

6. Romy

Owner away? I will walk, sit and play!11 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
"Romy is so good with our dog, Freedia. Freedia adores her. Freedia feels safe and comfortable with Romy. Romy was recommended to us by another dog owner, and we could not be happier and fortunate to have her as our doggy sitter. "
MattM
Beoordeling door Matt
vanaf
€ 25
/dag
Nikki & RinusN

7. Nikki & Rinus

1.5 km
vanaf
€ 35
/dag
24 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Your Best Friend’s Second Best Friend.

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
Nikki & RinusN

7. Nikki & Rinus

Your Best Friend’s Second Best Friend.1.5 km
(24 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
"Nikki and Rinus are such kind and caring sitters that make dogs feel safe and loved. They kept me updated throughout the whole day and took my dog on long walks in the park, which I really appreciated. I’d highly recommend them for anyone looking for caring dog sitters. "
CerenC
Beoordeling door Ceren
vanaf
€ 35
/dag
SandraS

8. Sandra

0.7 km
vanaf
€ 33
/dag
10 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Walks, Cuddles & Care

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
SandraS

8. Sandra

Walks, Cuddles & Care0.7 km
(10 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
"Alles top. Wij waren happy. We gaan zeker nog eens boeken bij Sandra. "
MilanM
Beoordeling door Milan
vanaf
€ 33
/dag
ThaisT

9. Thais

13 km
vanaf
€ 30
/dag
2 beoordelingen

Caring Pet Sitter with a Warm Home & Daily Walks

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
ThaisT

9. Thais

Caring Pet Sitter with a Warm Home & Daily Walks13 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"My dog is pretty shy in the beginning, but she fell in love instantly with Thais and her dog Athena. Guusje felt at home and at ease, and didn't even want to come back home with me when I picked her up. Think that is the biggest compliment someone can get! So very happy and grateful for the way Thais took care of my pup."
LaurénaL
Beoordeling door Lauréna
vanaf
€ 30
/dag
AnaA

10. Ana

10.3 km
vanaf
€ 30
/dag
10 beoordelingen
1
terugkerende gast

Loving Pet Care in My Home 🐾

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
AnaA

10. Ana

Loving Pet Care in My Home 🐾10.3 km
(10 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
"Ana was fantastic with our „princess“ Birba. She took the time to ask a lot of questions in advance, which gave us a lot of confidence and showed her interest in our puppy. She kept us updated with great photos and feedback during the day. Birba had an amazing time, with lots of cuddles. We’ll definitely book again. Thanks Ana!"
ClaudiaC
Beoordeling door Claudia
vanaf
€ 30
/dag
MaríaM

11. María

0.6 km
vanaf
€ 30
/dag
7 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Can’t wait to meet your furry baby 🤩!

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
MaríaM

11. María

Can’t wait to meet your furry baby 🤩!0.6 km
(7 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
"Luna had a great time with Maria, came home to a happy & healthy dog and a clean home :)"
KevinK
Beoordeling door Kevin
vanaf
€ 30
/dag
KrisztinaK

12. Krisztina

12.7 km
vanaf
€ 25
/dag
2 beoordelingen

Nature walks or cozy indoor stays - I can do both;)

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
KrisztinaK

12. Krisztina

Nature walks or cozy indoor stays - I can do both;)12.7 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"My dog Maisie had an amazing day with Krisztina. She made my little doggie feel like home and send me pictures and updates during the day. I definitely recommend her services. "
NicolasN
Beoordeling door Nicolas
vanaf
€ 25
/dag
Marcela and PieterM

13. Marcela and Pieter

10.9 km
vanaf
€ 20
/dag
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

We love pets❤️

Antwoordt meestal binnen enkele uren
Marcela and PieterM

13. Marcela and Pieter

We love pets❤️10.9 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Marcela en Pieter zijn echte hondenliefhebbers en weten wat ze doen! Zij stelde zelf een kennismakingsmoment voor, zodat Karam aan hen en het huis kon wennen. Karam vond het geweldig bij Marcela en Pieter! En ook ik ben fan. Marcela en Pieter communiceren goed en sturen tussentijds updates. Ze zijn ook flexibel met tijden. Het zijn écht hele fijne mensen met een grote liefde voor honden. "
MeralM
Beoordeling door Meral
vanaf
€ 20
/dag
DaphneD

14. Daphne

8.4 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Experienced Petsitter looking for Occasionally needed Help

Antwoordt meestal binnen enkele uren
DaphneD

14. Daphne

Experienced Petsitter looking for Occasionally needed Help8.4 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Daphne took excellent care of my Ivy. She ensured that Ivy settled in well and had everything she needed. She frequently sent me photos and brief updates. A definite highlight for Ivy was the fun and games at the dog beach. Ivy is already looking forward to her next visit with Daphne."
DikyD
Beoordeling door Diky
vanaf
€ 20
/dag
NaysaN

15. Naysa

10.2 km
vanaf
€ 32
/dag
181 beoordelingen
52
terugkerende gasten

Lovely Pet sitter in Amsterdam New West

Antwoordt meestal binnen een dag
NaysaN

15. Naysa

Lovely Pet sitter in Amsterdam New West10.2 km
(181 beoordelingen)
52 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
"Happy to have found Naysa as our new sitter for Milo. He had his first try out day care day and she clearly takes good care of the pets. Good communication. Provides a lot of relief so we can enjoy our holiday properly. Thanks Naysa! "
Steph & SanderS
Beoordeling door Steph & Sander
vanaf
€ 32
/dag
Ilya and MayaI

16. Ilya and Maya

2.7 km
vanaf
€ 35
/dag
19 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Dog Sitter in a Village – Where Comfort Meets Adventure!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Ilya and MayaI

16. Ilya and Maya

Dog Sitter in a Village – Where Comfort Meets Adventure!2.7 km
(19 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Teddy had a great time at Ilya and Maya’s! She’ll be back ❤️"
MarshaM
Beoordeling door Marsha
vanaf
€ 35
/dag
SaraS

17. Sara

3.4 km
vanaf
€ 37
/dag
16 beoordelingen
8
terugkerende gasten

More than a walk is that your dog feel like at home with me

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
SaraS

17. Sara

More than a walk is that your dog feel like at home with me3.4 km
(16 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Sara is very friendly and easy to communicate with. Our dog Chico had a great time with Sara and she was very kind and lovely with him since the beginning. Chico is a bit anxious and she did everything for him to feel at home. The updates and photos she shared during my dog's stay kept me at ease. I totally recommend her to anyone in need of a caring and reliable pet sitter."
AndreA
Beoordeling door Andre
vanaf
€ 37
/dag
LaureL

18. Laure

1.9 km
vanaf
€ 40
/dag
2 beoordelingen

French expat dog lover in Haarlem | Sporty, run or long walk

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
LaureL

18. Laure

French expat dog lover in Haarlem | Sporty, run or long walk1.9 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 40
/dag
YanaY

19. Yana

11.6 km
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling

Loving care for your dog, just like at home

Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
YanaY

19. Yana

Loving care for your dog, just like at home11.6 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
LeanneL

20. Leanne

11.7 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Zorgzame oppas voor honden en katten

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
LeanneL

20. Leanne

Zorgzame oppas voor honden en katten11.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 20
/dag