1. Dagopvang voor honden
  2. Eemnes

Dagopvang hond, Eemnes

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
Sri Chandana MadhuriS

1. Sri Chandana Madhuri

14.3 km
vanaf
€ 40
/dag
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Kind, Punctual & Hygienic Pet Care for Your Furry Friends

Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Sri Chandana MadhuriS

1. Sri Chandana Madhuri

Kind, Punctual & Hygienic Pet Care for Your Furry Friends14.3 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
"Madhuri was amazing. She and Rupert went on many walks and she also sent a lot of photos. Rupert came home content and tired :)"
NiekN
Beoordeling door Niek
vanaf
€ 40
/dag
DaphneD

2. Daphne

16.7 km
vanaf
€ 20
/dag
3 beoordelingen

Liefdevolle en betrouwbare oppas

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
DaphneD

2. Daphne

Liefdevolle en betrouwbare oppas16.7 km
(3 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
MarinkeM

3. Marinke

8.5 km
vanaf
€ 25
/dag

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
MarinkeM

3. Marinke

8.5 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
Bo-JaneB

4. Bo-Jane

13.9 km
vanaf
€ 25
/dag
1
terugkerende gast

De allerleukste hondenoppas in Almere met 6 jaar ervaring

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
Bo-JaneB

4. Bo-Jane

De allerleukste hondenoppas in Almere met 6 jaar ervaring13.9 km
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/dag
ElineE

5. Eline

5.1 km
vanaf
€ 35
/dag

liefdevolle oppas met veel thuiswerk- en wandeltijd❤️

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
ElineE

5. Eline

liefdevolle oppas met veel thuiswerk- en wandeltijd❤️5.1 km
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 35
/dag
EvrydikiE

6. Evrydiki

17.8 km
vanaf
€ 25
/dag

🐾Experienced cat and dog petsitter 🐾

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
EvrydikiE

6. Evrydiki

🐾Experienced cat and dog petsitter 🐾17.8 km
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
MerelM

7. Merel

18.6 km
vanaf
€ 25
/dag
2 beoordelingen

Lieve zorgzame oppas voor honden en katten!

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
MerelM

7. Merel

Lieve zorgzame oppas voor honden en katten!18.6 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
DominiqueD

8. Dominique

14.2 km - Almere
vanaf
€ 20
/dag

Dagje(s) uit voor jouw huisdier? Hier ben je welkom

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
DominiqueD

8. Dominique

Dagje(s) uit voor jouw huisdier? Hier ben je welkom14.2 km - Almere
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
ElisaE

9. Elisa

6.1 km
vanaf
€ 20
/dag

Ik leen graag even jouw huisdier

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
ElisaE

9. Elisa

Ik leen graag even jouw huisdier6.1 km
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
RalucaR

10. Raluca

16.8 km
vanaf
€ 35
/dag

Experienced petsitter with love and experience with shibas.

RalucaR

10. Raluca

Experienced petsitter with love and experience with shibas. 16.8 km
vanaf
€ 35
/dag
AmberA

11. Amber

13.6 km
vanaf
€ 30
/dag

A Loving Home Away From Home for Your Pet

AmberA

11. Amber

A Loving Home Away From Home for Your Pet13.6 km
vanaf
€ 30
/dag
BarisB

12. Baris

16.7 km
vanaf
€ 50
/dag
1
terugkerende gast

Experienced Former Dog Owner with 15 Years of Experience

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
BarisB

12. Baris

Experienced Former Dog Owner with 15 Years of Experience16.7 km
1 terugkerende gast
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 50
/dag
NarmadhaKarthikeyanN

13. NarmadhaKarthikeyan

14.9 km
vanaf
€ 25
/dag
9 beoordelingen

Where pets feel loved and cared

Laatst actief: 9 dagen geleden
NarmadhaKarthikeyanN

13. NarmadhaKarthikeyan

Where pets feel loved and cared14.9 km
(9 beoordelingen)
Laatst actief: 9 dagen geleden
"Nova was a bit shy at first, but soon I got a photo that Nova felt completely at home. Both have been super good to Nova and I received photos and videos of Nova during her stay. It is definitely recommended. You can feel the love they have for the animals. If we need a dog sitter for Nova, we will definitely contact them again."
MarjanM
Beoordeling door Marjan
vanaf
€ 25
/dag
MelanieM

14. Melanie

14.8 km
vanaf
€ 38
/dag
15 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Hoog maar gezellig en droog in Amersfoort

MelanieM

14. Melanie

Hoog maar gezellig en droog in Amersfoort 14.8 km
(15 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
"Ontzettend fijn hoe Melanie in de bres sprong voor mijn net geopereerde hondje. Met betrokkenheid en empathie hielp zij mij uit de brand door als uitzondering bij mij thuis op te passen. Melanie is iemand waar je je hondje in zeer kwetsbare toestand met een gerust hart aan kan toevertrouwen. Ze bood hem veiligheid, goede zorg en liefde. Plassen en een snack eten ging goed in zijn wankele toestand. Mijn hondje voelde zich duidelijk vertrouwd bij haar. Kortom, Melanie is een topper! Femke"
FemkeF
Beoordeling door Femke
vanaf
€ 38
/dag
KatarinaK

15. Katarina

7.1 km
vanaf
€ 45
/dag
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Your petsitting solution 🐾

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
KatarinaK

15. Katarina

Your petsitting solution 🐾7.1 km
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Katarina was lovely, we had great communication and she was great to our little Ozzy!"
MarisolM
Beoordeling door Marisol
vanaf
€ 45
/dag
shayanS

16. shayan

9.4 km
vanaf
€ 25
/dag
9 beoordelingen
1
terugkerende gast

Work-from-home sitter with playful golden & fenced yard

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
shayanS

16. shayan

Work-from-home sitter with playful golden & fenced yard9.4 km
(9 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
"We had such a great experience with Shayan! He was incredibly caring, reliable, and attentive throughout the my dogs stay stay. We received updates, photos, and messages, which gave us so much peace of mind while we were away. He kept us well informed and made sure we always knew how our dog was doing. It was clear that our dog was happy, comfortable, and well cared for. We really appreciated the communication and attention to detail. We would absolutely recommend them to anyone looking for a trustworthy and caring pet sitter! "
RobertR
Beoordeling door Robert
vanaf
€ 25
/dag
LauraL

17. Laura

19.4 km
vanaf
€ 15
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Lieve zorgzame oppas biedt ruimte aan lieve oppashond

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
LauraL

17. Laura

Lieve zorgzame oppas biedt ruimte aan lieve oppashond19.4 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
"Laura heeft nu meermaals op Sellie gepast. Samen met Bohdi haar hond krijgt Sellie dan een fijne wandeling en de nodige aandacht. Laura is flexibel en komt afspraken na. Echt een aanrader voor als je je hondje aan iemand wilt toevertrouwen. "
LindaL
Beoordeling door Linda
vanaf
€ 15
/dag
JanetJ

18. Janet

6.9 km
vanaf
€ 25
/dag
75 beoordelingen
39
terugkerende gasten

Janet & Lara

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
JanetJ

18. Janet

Janet & Lara6.9 km
(75 beoordelingen)
39 terugkerende gasten
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"This was the first time leaving Ziggy at a doggy sitter so we were a bit nervous, but Janet took amazing care of Zigs. She send us pictures throughout the day which was very reassuring. We felt like he didn’t even miss us which proves how well Janet took care of him. Would definitely recommend Janet"
MaartjeM
Beoordeling door Maartje
vanaf
€ 25
/dag
MarcM

19. Marc

16.8 km
vanaf
€ 40
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Walker, sitter, animal lover!

Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
MarcM

19. Marc

Walker, sitter, animal lover!16.8 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 40
/dag
ShamimaS

20. Shamima

14 km - Amersfoort
vanaf
€ 30
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Your Pets Companion

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
ShamimaS

20. Shamima

Your Pets Companion14 km - Amersfoort
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"She is a nice and responsible sitter. She took a lot of pictures of Belfie and My dog was super happy with her."
NegarN
Beoordeling door Negar
vanaf
€ 30
/dag