1. Dagopvang voor honden
  2. Diemen

Dagopvang hond, Diemen

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
NikaN

1. Nika

2.5 km
vanaf
€ 30
/dag
13 beoordelingen

Lifelong animal lover & trusted pet helper 🐈🐕

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
NikaN

1. Nika

Lifelong animal lover & trusted pet helper 🐈🐕2.5 km
(13 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
GiuliaG

2. Giulia

3 km
vanaf
€ 30
/dag
1 beoordeling

Hi! I’m Giulia and I’m a pet lover!

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
GiuliaG

2. Giulia

Hi! I’m Giulia and I’m a pet lover!3 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
Juan JoseJ

3. Juan Jose

3.3 km
vanaf
€ 30
/dag
1 beoordeling

Your paw-tential trustworthy petsitter 🙌

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
Juan JoseJ

3. Juan Jose

Your paw-tential trustworthy petsitter 🙌3.3 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
JennaJ

4. Jenna

3.1 km
vanaf
€ 20
/dag

Professional Pet lover 🥰

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
JennaJ

4. Jenna

Professional Pet lover 🥰3.1 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
JulianJ

5. Julian

2.7 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

Hi! I'm Julian

Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
JulianJ

5. Julian

Hi! I'm Julian 2.7 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/dag
SaraS

6. Sara

2.7 km
vanaf
€ 30
/dag

Looking forward to take care of your dog in Amsterdam east!

Laatst actief: 10 dagen geleden
SaraS

6. Sara

Looking forward to take care of your dog in Amsterdam east!2.7 km
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
milanM

7. milan

3.2 km
vanaf
€ 15
/dag

Dierenvriend in Amsterdam Oost

Antwoordt meestal binnen een dag
milanM

7. milan

Dierenvriend in Amsterdam Oost3.2 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/dag
CamilaC

8. Camila

1.8 km
vanaf
€ 20
/dag

Love for all dogs!

Antwoordt meestal binnen enkele uren
CamilaC

8. Camila

Love for all dogs!1.8 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 20
/dag
GeertG

9. Geert

0.4 km - Diemen
vanaf
€ 25
/dag

Oppas + lieve labrador mix❤️

Woont samen met 1 hond
Woont samen met labrador/boxer lizzy
GeertG

9. Geert

Oppas + lieve labrador mix❤️0.4 km - Diemen
Woont samen met 1 hond
Woont samen met labrador/boxer lizzy
vanaf
€ 25
/dag
tugceT

10. tugce

2.6 km - Amsterdam
vanaf
€ 35
/dag

Loving & Trusteorthy Pet Sitter - Just like home🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
tugceT

10. tugce

Loving & Trusteorthy Pet Sitter - Just like home🐾2.6 km - Amsterdam
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/dag
JoelJ

11. Joel

2.5 km
vanaf
€ 30
/dag
2 beoordelingen

Caring and active dog lover/owner in Amsterdam

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Norwich Terriër Ziggy
JoelJ

11. Joel

Caring and active dog lover/owner in Amsterdam2.5 km
(2 beoordelingen)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Norwich Terriër Ziggy
vanaf
€ 30
/dag
PanagiotaP

12. Panagiota

3.3 km
vanaf
€ 35
/dag

Dogs rule 🐾 - Enthusiastic and reliable sitter and walker

PanagiotaP

12. Panagiota

Dogs rule 🐾 - Enthusiastic and reliable sitter and walker3.3 km
vanaf
€ 35
/dag
CharlotteC

13. Charlotte

3.2 km
vanaf
€ 50
/dag
2 beoordelingen

Lieve zorgzame single op zoek naar een lieve kat

Antwoordt meestal binnen een dag
CharlotteC

13. Charlotte

Lieve zorgzame single op zoek naar een lieve kat3.2 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/dag
NavyaN

14. Navya

1.2 km
vanaf
€ 40
/dag

Loving Care When You Can’t Be There!

NavyaN

14. Navya

Loving Care When You Can’t Be There! 1.2 km
vanaf
€ 40
/dag
FloraF

15. Flora

2.7 km
vanaf
€ 19
/dag
1
terugkerende gast

Experienced and caring sitter - They will love it here!

FloraF

15. Flora

Experienced and caring sitter - They will love it here!2.7 km
1 terugkerende gast
vanaf
€ 19
/dag
MikkiM

16. Mikki

3.3 km
vanaf
€ 50
/dag

ik pas met alle liefde op jouw hondje ❤️

MikkiM

16. Mikki

ik pas met alle liefde op jouw hondje ❤️3.3 km
vanaf
€ 50
/dag
BattitteB

17. Battitte

3.3 km - Amsterdam
vanaf
€ 12
/dag
3 beoordelingen

Futur best friend of your animal !

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
BattitteB

17. Battitte

Futur best friend of your animal ! 3.3 km - Amsterdam
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 12
/dag
FeyzaF

18. Feyza

2.4 km
vanaf
€ 32
/dag
2 beoordelingen

Animal lover 🐾 I’ll care for your pets like my own

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
FeyzaF

18. Feyza

Animal lover 🐾 I’ll care for your pets like my own2.4 km
(2 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 32
/dag
AlexandraA

19. Alexandra

2.8 km - Amsterdam
vanaf
€ 50
/dag
2 beoordelingen

Calm, Caring & Experienced Pet Companion

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
AlexandraA

19. Alexandra

Calm, Caring & Experienced Pet Companion2.8 km - Amsterdam
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/dag