1. Dagopvang voor honden
  2. De Bilt

Dagopvang hond, De Bilt

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
JolineJ

1. Joline

6.9 km
vanaf
€ 32
/dag

Betrouwbare huisdierenoppas en uitlater in Utrecht :)

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
JolineJ

1. Joline

Betrouwbare huisdierenoppas en uitlater in Utrecht :) 6.9 km
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 32
/dag
JenniferJ

2. Jennifer

5.8 km
vanaf
€ 25
/dag

More than just a walk

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
JenniferJ

2. Jennifer

More than just a walk5.8 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
MerelM

3. Merel

5.2 km
vanaf
€ 25
/dag
2 beoordelingen

Lieve zorgzame oppas voor honden en katten!

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
MerelM

3. Merel

Lieve zorgzame oppas voor honden en katten!5.2 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
NandiN

4. Nandi

5.1 km
vanaf
€ 42
/dag
3 beoordelingen

Voor een blij beestje én een gerust hart 🐶🐱🐰

Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
NandiN

4. Nandi

Voor een blij beestje én een gerust hart 🐶🐱🐰5.1 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 42
/dag
SimgeS

5. Simge

9.2 km
vanaf
€ 40
/dag

Simsim Pet House: 5+ Years of Expert Care for Your Dog

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
SimgeS

5. Simge

Simsim Pet House: 5+ Years of Expert Care for Your Dog9.2 km
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/dag
HabipH

6. Habip

8.5 km
vanaf
€ 30
/dag

Dog and cat lover

Laatst actief: 7 dagen geleden
HabipH

6. Habip

Dog and cat lover8.5 km
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
EmmaE

7. Emma

6.2 km
vanaf
€ 50
/dag

Enthousiaste diergeneeskundestudent met hart voor dieren!

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
EmmaE

7. Emma

Enthousiaste diergeneeskundestudent met hart voor dieren! 6.2 km
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 50
/dag
HanneH

8. Hanne

6.6 km
vanaf
€ 20
/dag

Ik pas graag op jouw hond(en) of kat(ten)!

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
HanneH

8. Hanne

Ik pas graag op jouw hond(en) of kat(ten)!6.6 km
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/dag
MeganM

9. Megan

4 km
vanaf
€ 20
/dag
2 beoordelingen

Jouw huisdier krijgt bij mij net zoveel aandacht als thuis

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
MeganM

9. Megan

Jouw huisdier krijgt bij mij net zoveel aandacht als thuis4 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
StéphanieS

10. Stéphanie

4.9 km
vanaf
€ 25
/dag

Dog lover dedicated to happy healthy dogs and cats!

Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
StéphanieS

10. Stéphanie

Dog lover dedicated to happy healthy dogs and cats!4.9 km
Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/dag
LotteL

11. Lotte

4.7 km
vanaf
€ 18
/dag
2 beoordelingen

Hondenoppas in Utrecht

Antwoordt meestal binnen een dag
LotteL

11. Lotte

Hondenoppas in Utrecht 4.7 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 18
/dag
yiY

12. yi

3.9 km
vanaf
€ 20
/dag
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Cat boarding🐱

Antwoordt meestal binnen een dag
yiY

12. yi

Cat boarding🐱3.9 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/dag
LeonieL

13. Leonie

5.3 km
vanaf
€ 20
/dag

Oppas met aandacht, wandelplezier en knuffels

Antwoordt meestal binnen een uur
LeonieL

13. Leonie

Oppas met aandacht, wandelplezier en knuffels5.3 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 20
/dag
Monique HeleenM

14. Monique Heleen

4.7 km
vanaf
€ 30
/dag

Liefdevolle hondenoppas met alle tijd, rust en aandacht

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
Monique HeleenM

14. Monique Heleen

Liefdevolle hondenoppas met alle tijd, rust en aandacht4.7 km
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/dag
DagaD

15. Daga

6.4 km
vanaf
€ 50
/dag
7 beoordelingen

Pet lover! 💙💙🐶🐈🐈‍⬛

Antwoordt meestal binnen enkele uren
DagaD

15. Daga

Pet lover! 💙💙🐶🐈🐈‍⬛6.4 km
(7 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/dag
Sander (wilhelmus johannes)S

16. Sander (wilhelmus johannes)

7.5 km
vanaf
€ 30
/dag

Huiselijke Toypoedel opvang - al 30 jaar dog lover

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Toypoedel Koosje
Sander (wilhelmus johannes)S

16. Sander (wilhelmus johannes)

Huiselijke Toypoedel opvang - al 30 jaar dog lover7.5 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Toypoedel Koosje
vanaf
€ 30
/dag
LaetitiaL

17. Laetitia

4.6 km
vanaf
€ 40
/dag

Een enthousiaste en nette dierenliefhebber met veel ervaring

Antwoordt meestal binnen enkele uren
LaetitiaL

17. Laetitia

Een enthousiaste en nette dierenliefhebber met veel ervaring4.6 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 40
/dag
GinnaG

18. Ginna

5.6 km
vanaf
€ 30
/dag

Dierenliefhebber - veel ervaring met honden en katten

Antwoordt meestal binnen een dag
GinnaG

18. Ginna

Dierenliefhebber - veel ervaring met honden en katten5.6 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/dag
JoukeJ

19. Jouke

5.5 km
vanaf
€ 40
/dag
3 beoordelingen

Relaxte Utrechtse dierenoppas!

Antwoordt meestal binnen enkele uren
JoukeJ

19. Jouke

Relaxte Utrechtse dierenoppas!5.5 km
(3 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 40
/dag
SatineS

20. Satine

4.1 km - Utrecht
vanaf
€ 40
/dag
Nieuwe oppas

Reliable and outdoorsy pet caretaker

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
SatineS

20. Satine

Nieuwe oppas
Reliable and outdoorsy pet caretaker4.1 km - Utrecht
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/dag