1. Dagopvang voor honden
  2. Bussum

Dagopvang hond, Bussum

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
Marroney and EduardaM

1. Marroney and Eduarda

11.6 km - Almere
vanaf
€ 20
/dag
9 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Happy dogs

Laatst actief: 12 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
Marroney and EduardaM

1. Marroney and Eduarda

Happy dogs11.6 km - Almere
(9 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 12 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"I could not be happier with Maria and Marroney. They are excellent pet sitters. I contacted them from the UK as I needed help in Amsterdam with my husky, we had planned a day at Efteling theme park and needed someone to care for our dog. Maria and Marroney were perfect in their communication and care of Lola. We will definitely use their service again when we come back to Amsterdam. They sent photos of Lola and even made a very beautiful caricature of her. Thank you so much! "
RaquelR
Beoordeling door Raquel
vanaf
€ 20
/dag
AmritaA

2. Amrita

14.8 km
vanaf
€ 32
/dag
3 beoordelingen

Where your pet feels safe, seen, and cared for

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: gisteren
AmritaA

2. Amrita

Where your pet feels safe, seen, and cared for14.8 km
(3 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: gisteren
vanaf
€ 32
/dag
Rick en IsabelleR

3. Rick en Isabelle

3.3 km
vanaf
€ 30
/dag
16 beoordelingen
7
terugkerende gasten

Lieve Dierenoppas; Een Bosfeessie Voor Uw Lieve Beessie

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
Rick en IsabelleR

3. Rick en Isabelle

Lieve Dierenoppas; Een Bosfeessie Voor Uw Lieve Beessie 3.3 km
(16 beoordelingen)
7 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 30
/dag
SaejoS

4. Saejo

13.5 km
vanaf
€ 15
/dag
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Pet sitter in Ams Zuid Oost area

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: vandaag
SaejoS

4. Saejo

Pet sitter in Ams Zuid Oost area13.5 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 15
/dag
BobB

5. Bob

6.3 km
vanaf
€ 20
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Bob | Ervaren, betrouwbare dierenoppas – regio Muiderberg

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
BobB

5. Bob

Bob | Ervaren, betrouwbare dierenoppas – regio Muiderberg6.3 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/dag
IsacI

6. Isac

13.3 km
vanaf
€ 22
/dag
7 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Gezin met hart voor honden – uw hond voelt zich thuis

Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
IsacI

6. Isac

Gezin met hart voor honden – uw hond voelt zich thuis13.3 km
(7 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 22
/dag
YueY

7. Yue

15 km
vanaf
€ 30
/dag
5 beoordelingen

Purrfect & Reliable Cat (and Dog!) Sitter in Amsterdam 🐾

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
YueY

7. Yue

Purrfect & Reliable Cat (and Dog!) Sitter in Amsterdam 🐾15 km
(5 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
NandiN

8. Nandi

13.2 km
vanaf
€ 42
/dag
3 beoordelingen

Voor een blij beestje én een gerust hart 🐶🐱🐰

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
NandiN

8. Nandi

Voor een blij beestje én een gerust hart 🐶🐱🐰13.2 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 42
/dag
sercemS

9. sercem

12.8 km
vanaf
€ 50
/dag

“Loving Care While You’re Away”

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
sercemS

9. sercem

“Loving Care While You’re Away”12.8 km
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 50
/dag
JuliaJ

10. Julia

13.3 km
vanaf
€ 30
/dag
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Dog instructor based in Amsterdam

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
JuliaJ

10. Julia

Dog instructor based in Amsterdam13.3 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 30
/dag
SterreS

11. Sterre

11.7 km
vanaf
€ 40
/dag
1 beoordeling

Voormalig dierenartsassistente zoekt wandelmaatje/oppashond!

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
SterreS

11. Sterre

Voormalig dierenartsassistente zoekt wandelmaatje/oppashond!11.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 40
/dag
LindaL

12. Linda

5.7 km
vanaf
€ 30
/dag
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

pet love❤️

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
LindaL

12. Linda

pet love❤️5.7 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
IlseI

13. Ilse

5.3 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Oppas met aandacht voor je hond.

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
IlseI

13. Ilse

Oppas met aandacht voor je hond. 5.3 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
QuintyQ

14. Quinty

13 km
vanaf
€ 50
/dag
1 beoordeling

Dierenvriend

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
QuintyQ

14. Quinty

Dierenvriend13 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 50
/dag
JulianJ

15. Julian

13.8 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

Hi! I'm Julian

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
JulianJ

15. Julian

Hi! I'm Julian 13.8 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/dag
OlgaO

16. Olga

13.7 km
vanaf
€ 20
/dag
3 beoordelingen

Caring Pet Sitter & Experienced Pet Owner in IJburg

OlgaO

16. Olga

Caring Pet Sitter & Experienced Pet Owner in IJburg13.7 km
(3 beoordelingen)
vanaf
€ 20
/dag
AliA

17. Ali

13.3 km
vanaf
€ 50
/dag

Het is één Hart dat we mensen met dieren verbinden.

Antwoordt meestal binnen een dag
AliA

17. Ali

Het is één Hart dat we mensen met dieren verbinden.13.3 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/dag
AndriyA

18. Andriy

7.6 km
vanaf
€ 25
/dag

Dagopvang met gastvrije omgeving

AndriyA

18. Andriy

Dagopvang met gastvrije omgeving7.6 km
vanaf
€ 25
/dag
RomyR

19. Romy

6 km - Hilversum
vanaf
€ 20
/dag

Betrouwbare hondenliefhebber met hart voor uw hond!

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
RomyR

19. Romy

Betrouwbare hondenliefhebber met hart voor uw hond!6 km - Hilversum
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 20
/dag
LeticiaL

20. Leticia

13.3 km
vanaf
€ 30
/dag
2 beoordelingen

Your Pet’s Second Family - 🏡 w/ backyard

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
LeticiaL

20. Leticia

Your Pet’s Second Family - 🏡 w/ backyard 13.3 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag