1. Dagopvang voor honden
  2. Bosch en Duin

Dagopvang hond, Bosch en Duin

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
EmmaE

1. Emma

10.9 km
vanaf
€ 25
/dag
2 beoordelingen

Loving & Cosy Boutique Pet B&B in the Countryside

Woont samen met 3 honden
Woont samen met German pointer Huxley
EmmaE

1. Emma

Loving & Cosy Boutique Pet B&B in the Countryside 10.9 km
(2 beoordelingen)
Woont samen met 3 honden
Woont samen met German pointer Huxley
"Emma is wonderful! I have an anxious dachshund who sometimes struggles with new people / new environments - Emma was very patient and understanding, and her two lovely dogs kept him company which helps his confidence ♥️ 10/10 experience, absolutely recommend 🙌🏼 "
KaitlynK
Beoordeling door Kaitlyn
vanaf
€ 25
/dag
QichunQ

2. Qichun

8.7 km
vanaf
€ 15
/dag
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Golden Retriever ♥

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
QichunQ

2. Qichun

Golden Retriever ♥8.7 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
RobinaR

3. Robina

9.9 km
vanaf
€ 15
/dag
5 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Dierenliefhebber in omgeving Utrecht

Antwoordt meestal binnen enkele uren
RobinaR

3. Robina

Dierenliefhebber in omgeving Utrecht9.9 km
(5 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Super oppas! Aanrader "
LindaL
Beoordeling door Linda
vanaf
€ 15
/dag
VatsalaV

4. Vatsala

8.8 km - Utrecht
vanaf
€ 34
/dag
1 beoordeling

A Couple who loves taking care of dogs!

VatsalaV

4. Vatsala

A Couple who loves taking care of dogs! 8.8 km - Utrecht
(1 beoordeling)
vanaf
€ 34
/dag
MayurM

5. Mayur

10.9 km - Utrecht
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling

An animal lover. PETA member.

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
MayurM

5. Mayur

An animal lover. PETA member.10.9 km - Utrecht
(1 beoordeling)
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
"Mayur took great care of our two dachshunds. He was very professional, friendly & caring. Our dogs clearly had a great time at his place. Thank you Mayur for taking care of our kids, and thank you for being flexible and making our day worry-free."
Christiaan & HannesC
Beoordeling door Christiaan & Hannes
vanaf
€ 25
/dag
TaisT

6. Tais

8.9 km - Utrecht
vanaf
€ 35
/dag
19 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Loving home for your pet!

Antwoordt meestal binnen een dag
TaisT

6. Tais

Loving home for your pet!8.9 km - Utrecht
(19 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/dag
AnaA

7. Ana

10.7 km
vanaf
€ 40
/dag
8 beoordelingen
1
terugkerende gast

Happy to meet your pet! ☺️

Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
AnaA

7. Ana

Happy to meet your pet! ☺️10.7 km
(8 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Ana was great, took care of my dog very well and constantly kept me updated during the day! :)"
LoganL
Beoordeling door Logan
vanaf
€ 40
/dag
MelinM

8. Melin

8.7 km
vanaf
€ 25
/dag
15 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Rustig en liefdevolle logeerplek

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
MelinM

8. Melin

Rustig en liefdevolle logeerplek8.7 km
(15 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/dag
JennyJ

9. Jenny

10.6 km
vanaf
€ 50
/dag
1 beoordeling

Abroad Student Missing Her 4 Cats from home

Laatst actief: 12 dagen geleden
JennyJ

9. Jenny

Abroad Student Missing Her 4 Cats from home 10.6 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 12 dagen geleden
"We were very happy with the day sit if our young dog at Jenny’s place. "
JemmaJ
Beoordeling door Jemma
vanaf
€ 50
/dag
JuulJ

10. Juul

9.1 km
vanaf
€ 38
/dag
1 beoordeling

Julia & Eva – betrouwbare hondenoppas in Utrecht

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
JuulJ

10. Juul

Julia & Eva – betrouwbare hondenoppas in Utrecht9.1 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 38
/dag
ElineE

11. Eline

3.1 km - Zeist
vanaf
€ 30
/dag
7 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Betrouwbare en liefdevolle zorg voor elke dier

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
ElineE

11. Eline

Betrouwbare en liefdevolle zorg voor elke dier3.1 km - Zeist
(7 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 30
/dag
MeganM

12. Megan

8.1 km
vanaf
€ 20
/dag
2 beoordelingen

Jouw huisdier krijgt bij mij net zoveel aandacht als thuis

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
MeganM

12. Megan

Jouw huisdier krijgt bij mij net zoveel aandacht als thuis8.1 km
(2 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 20
/dag
StéphanieS

13. Stéphanie

9.2 km - Utrecht
vanaf
€ 25
/dag

Dog lover dedicated to happy healthy dogs and cats!

Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
StéphanieS

13. Stéphanie

Dog lover dedicated to happy healthy dogs and cats!9.2 km - Utrecht
Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/dag
EmmaE

14. Emma

10.5 km - Utrecht
vanaf
€ 50
/dag

Enthousiaste diergeneeskundestudent met hart voor dieren!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
EmmaE

14. Emma

Enthousiaste diergeneeskundestudent met hart voor dieren! 10.5 km - Utrecht
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 50
/dag
EdwardE

15. Edward

4.7 km
vanaf
€ 40
/dag
2 beoordelingen

Liefdevol gezin voor jouw hond in De Bilt

Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
EdwardE

15. Edward

Liefdevol gezin voor jouw hond in De Bilt 4.7 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
vanaf
€ 40
/dag
LisaL

16. Lisa

9 km
vanaf
€ 28
/dag
2 beoordelingen

Echte dierenvriend met geduld & aandacht!

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
LisaL

16. Lisa

Echte dierenvriend met geduld & aandacht! 9 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 28
/dag
NandiN

17. Nandi

5.6 km
vanaf
€ 42
/dag
3 beoordelingen

Voor een blij beestje én een gerust hart 🐶🐱🐰

Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
NandiN

17. Nandi

Voor een blij beestje én een gerust hart 🐶🐱🐰5.6 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 42
/dag
sercemS

18. sercem

7.2 km
vanaf
€ 50
/dag

“Loving Care While You’re Away”

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
sercemS

18. sercem

“Loving Care While You’re Away”7.2 km
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 50
/dag
GabriellaG

19. Gabriella

10.5 km
vanaf
€ 20
/dag

Dieren oppas/ uitlaatservice

Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
GabriellaG

19. Gabriella

Dieren oppas/ uitlaatservice 10.5 km
Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/dag
LotteL

20. Lotte

9 km
vanaf
€ 18
/dag
2 beoordelingen

Hondenoppas in Utrecht

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
LotteL

20. Lotte

Hondenoppas in Utrecht 9 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 18
/dag