1. Dagopvang voor honden
  2. Bodegraven

Dagopvang hond, Bodegraven

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
TristanT

1. Tristan

15.1 km
vanaf
€ 18
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Hier is het ook een vakantie voor je hond

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
TristanT

1. Tristan

Hier is het ook een vakantie voor je hond15.1 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
vanaf
€ 18
/dag
TalíaT

2. Talía

19.9 km
vanaf
€ 40
/dag
12 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Looking to spend Pawsome time with fluffy friends! 🐾

Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
TalíaT

2. Talía

Looking to spend Pawsome time with fluffy friends! 🐾19.9 km
(12 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"The experience with Talia was great. She took amazing care of my dog and sent photos regularly, which gave me peace of mind. Her apartment was clean and cozy, and the front garden was a perfect place for my dog. It’s clear that Talia genuinely loves animals and treats them with so much care and attention. I highly recommend her!"
KeesK
Beoordeling door Kees
vanaf
€ 40
/dag
HilalH

3. Hilal

15.2 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Tail Wags, Treats, and a Cozy Spot to Stay

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
HilalH

3. Hilal

Tail Wags, Treats, and a Cozy Spot to Stay15.2 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Liefste Rottweiler en koppel. Ze waren heel geduldig en lief voor Grijs en Venus en Grijs hebben heerlijk gespeeld. Geen seconde maakte ik mij zorgen! "
ElviraE
Beoordeling door Elvira
vanaf
€ 20
/dag
JoostJ

4. Joost

19.7 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Betrouwbare hondenoppas in Utrecht

Antwoordt meestal binnen enkele uren
JoostJ

4. Joost

Betrouwbare hondenoppas in Utrecht19.7 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Onze hond voor een dag en nacht met gerust hart achter gelaten. Ook fijn dat er leuke updates tussendoor werden gedeeld"
MariëlleM
Beoordeling door Mariëlle
vanaf
€ 20
/dag
IvaI

5. Iva

19.9 km
vanaf
€ 43
/dag
53 beoordelingen
22
terugkerende gasten

Experienced sitter

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
IvaI

5. Iva

Experienced sitter19.9 km
(53 beoordelingen)
22 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
"I am very happy to have found Iva on Pawshake! She took good care of our puppy Dizzy. She is a sensitive dog and Iva is very attentive towards her. Our communication about Dizzy and the appointments went very well. Dizzy seemed to like her stay and will gladly return!"
MariekeM
Beoordeling door Marieke
vanaf
€ 43
/dag
NilayN

6. Nilay

1.2 km
vanaf
€ 15
/dag

Your Dog's Home Away From Home

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
NilayN

6. Nilay

Your Dog's Home Away From Home1.2 km
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 15
/dag
DjunahD

7. Djunah

6.6 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
DjunahD

7. Djunah

6.6 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
RubenR

8. Ruben

6.7 km
vanaf
€ 25
/dag

Golden Retriever Raya zoekt een speelmaatje!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
RubenR

8. Ruben

Golden Retriever Raya zoekt een speelmaatje! 6.7 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 25
/dag
FedericaF

9. Federica

19.9 km
vanaf
€ 22
/dag
1 beoordeling

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
FedericaF

9. Federica

19.9 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 22
/dag
ClaudiaC

10. Claudia

13.5 km
vanaf
€ 25
/dag

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
ClaudiaC

10. Claudia

13.5 km
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
VincentV

11. Vincent

18.4 km
vanaf
€ 15
/dag

Zonder zorgen is jouw huisdier in goede handen bij mij!

Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
VincentV

11. Vincent

Zonder zorgen is jouw huisdier in goede handen bij mij! 18.4 km
Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/dag
MarvinM

12. Marvin

7.9 km
vanaf
€ 50
/dag

Dierenvriend in hart en nieren

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
MarvinM

12. Marvin

Dierenvriend in hart en nieren7.9 km
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 50
/dag
NickN

13. Nick

17.7 km
vanaf
€ 28
/dag

Betrouwbare hondenoppas en echte dierenliefhebber

Antwoordt meestal binnen een dag
NickN

13. Nick

Betrouwbare hondenoppas en echte dierenliefhebber17.7 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 28
/dag
GinevraG

14. Ginevra

19.8 km
vanaf
€ 25
/dag
12 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Experienced sitter and lifelong animal lover!

Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
GinevraG

14. Ginevra

Experienced sitter and lifelong animal lover!19.8 km
(12 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
MichelleM

15. Michelle

16.5 km
vanaf
€ 35
/dag
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Your pup's favorite home away from home! :)

Woont samen met 2 honden
Woont samen met Pug Micca
MichelleM

15. Michelle

Your pup's favorite home away from home! :)16.5 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 2 honden
Woont samen met Pug Micca
"Michelle is incredibly responsible and it’s clear that she truly loves animals. She is very kind, welcoming, and her home is spacious and comfortable, which made me feel at ease right away. Communication with her was always clear, easy, and pleasant. I felt confident leaving my dog in her care and would absolutely book with her again! "
AnnaA
Beoordeling door Anna
vanaf
€ 35
/dag
SomyaS

16. Somya

18.1 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Your dog’s home away from home 🐶 🏡

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Maltipoo Pogo
SomyaS

16. Somya

Your dog’s home away from home 🐶 🏡 18.1 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Maltipoo Pogo
vanaf
€ 20
/dag
laraL

17. lara

19.5 km
vanaf
€ 20
/dag
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

vriendin voor elke viervoeter

Antwoordt meestal binnen een dag
laraL

17. lara

vriendin voor elke viervoeter 19.5 km
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
"Lara is toegevoegd aan onze favoriete oppasadresjes voor Tommie!😊 We hebben lekker veel foto's ontvangen en Tommie heeft onwijs veel kunnen spelen in de tuin en op het omheinde hondenveldje in de buurt. 🐶"
JudithJ
Beoordeling door Judith
vanaf
€ 20
/dag
ArtemisA

18. Artemis

18.8 km
vanaf
€ 30
/dag
1 beoordeling

Fur-tunately Yours 🐾

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
ArtemisA

18. Artemis

Fur-tunately Yours 🐾18.8 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
"Artemis took really good care of my dachshund for one day. Fast response and great communication. I definitely recommend her"
SebastianS
Beoordeling door Sebastian
vanaf
€ 30
/dag
IsinayI

19. Isinay

17.9 km
vanaf
€ 30
/dag
3 beoordelingen

Experienced and Reliable Pet Sitter🐾Home Away From Home

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
IsinayI

19. Isinay

Experienced and Reliable Pet Sitter🐾Home Away From Home17.9 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
"Isinay is honestly amazing with Medo. I was really nervous about leaving him since his separation anxiety, but she totally got it and kept him so calm and happy the whole time. She's super reliable and genuinely cares about him like he's her own dog. I felt so much better knowing he was with someone who actually gets it. Definitely booking her again!"
SebastianS
Beoordeling door Sebastian
vanaf
€ 30
/dag
Robin EliseR

20. Robin Elise

7.4 km
vanaf
€ 50
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Liefdevolle oppas voor uw dieren

Antwoordt meestal binnen een dag
Robin EliseR

20. Robin Elise

Liefdevolle oppas voor uw dieren 7.4 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
"5 star all round. Absolutely will use Robin again. Can't thank you enough for looking after Taco and for being flexible. "
CharliC
Beoordeling door Charli
vanaf
€ 50
/dag