1. Dagopvang voor honden
  2. Berkel en Rodenrijs

Dagopvang hond, Berkel en Rodenrijs

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
SaraS

1. Sara

6.3 km
vanaf
€ 23
/dag
8 beoordelingen
1
terugkerende gast

more than 25 years experience with pets.

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
SaraS

1. Sara

more than 25 years experience with pets.6.3 km
(8 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Sara is fantastic! Contact was easy, she responded fast. All went very smooth, got regular updates on how it was going. She knows her way with dogs very well. Druppel had a fantastic day! "
GeeskeG
Beoordeling door Geeske
vanaf
€ 23
/dag
MiryamM

2. Miryam

6.6 km
vanaf
€ 25
/dag
2 beoordelingen

🐾 Care, affection and lots of green space for your dog

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
MiryamM

2. Miryam

🐾 Care, affection and lots of green space for your dog6.6 km
(2 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/dag
SimoneS

3. Simone

8.3 km
vanaf
€ 45
/dag

🐾 Loving and Reliable Dog and Cat Care

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
SimoneS

3. Simone

🐾 Loving and Reliable Dog and Cat Care8.3 km
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 45
/dag
ValeriaV

4. Valeria

6.7 km
vanaf
€ 15
/dag
2 beoordelingen

Dierenliefhebber biedt oppas en wandelingen!

Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
ValeriaV

4. Valeria

Dierenliefhebber biedt oppas en wandelingen!6.7 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
KrisK

5. Kris

5.8 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

Warm hugs and a furry co-host for your small/med dogs & cats

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
KrisK

5. Kris

Warm hugs and a furry co-host for your small/med dogs & cats5.8 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 15
/dag
DoraD

6. Dora

8.1 km
vanaf
€ 30
/dag

Professional belly rubber & your pets new best friend 🐾

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
DoraD

6. Dora

Professional belly rubber & your pets new best friend 🐾8.1 km
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
SarahS

7. Sarah

8.1 km
vanaf
€ 35
/dag

your dog's new bestie as a volunteer at a shelters 🐾

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
SarahS

7. Sarah

your dog's new bestie as a volunteer at a shelters 🐾8.1 km
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 35
/dag
NatashaN

8. Natasha

8.4 km
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Lifelong Animal Lover & Rescue Advocate

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
NatashaN

8. Natasha

Lifelong Animal Lover & Rescue Advocate 8.4 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
VivekaV

9. Viveka

8.3 km
vanaf
€ 23
/dag

Loving and experienced dogsitter for your furry bestie

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
VivekaV

9. Viveka

Loving and experienced dogsitter for your furry bestie8.3 km
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 23
/dag
PolinaP

10. Polina

7.1 km
vanaf
€ 38
/dag

Care with Love for your 4 legged friends

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
PolinaP

10. Polina

Care with Love for your 4 legged friends7.1 km
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 38
/dag
Carmen & RodC

11. Carmen & Rod

7.7 km
vanaf
€ 30
/dag
5 beoordelingen

2 Parents + 2 Daughters = 4 Legged heaven!

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
Carmen & RodC

11. Carmen & Rod

2 Parents + 2 Daughters = 4 Legged heaven!7.7 km
(5 beoordelingen)
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 30
/dag
JaneJ

12. Jane

6.4 km
vanaf
€ 30
/dag

🐶Caring, Attentive Dog lover-Treating dog like family!

Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
JaneJ

12. Jane

🐶Caring, Attentive Dog lover-Treating dog like family!6.4 km
Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 30
/dag
MaxenceM

13. Maxence

7.9 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

Lifelong animal lover ; cat & dog care, walks & stays.

Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
MaxenceM

13. Maxence

Lifelong animal lover ; cat & dog care, walks & stays.7.9 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
SophieS

14. Sophie

7.9 km
vanaf
€ 30
/dag
1 beoordeling

Animal lover with a big heart and helping hand

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
SophieS

14. Sophie

Animal lover with a big heart and helping hand 7.9 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/dag
ZeynepZ

15. Zeynep

6.2 km
vanaf
€ 30
/dag
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced Pet Parent Offering Loving Care for Cats & Dogs

Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 1 kat
ZeynepZ

15. Zeynep

Experienced Pet Parent Offering Loving Care for Cats & Dogs6.2 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 1 kat
vanaf
€ 30
/dag
AgustinA

16. Agustin

6.2 km
vanaf
€ 20
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Enthousiaste hondenoppas (26j) & oud asiel-vrijwilliger

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
AgustinA

16. Agustin

Enthousiaste hondenoppas (26j) & oud asiel-vrijwilliger6.2 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
JulieJ

17. Julie

8.1 km
vanaf
€ 20
/dag

Een warm tweede thuis voor jouw huisdier 🐾

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
JulieJ

17. Julie

Een warm tweede thuis voor jouw huisdier 🐾8.1 km
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
MichellaM

18. Michella

8.5 km
vanaf
€ 18
/dag
1 beoordeling

Caring dog sitter in Rotterdam - experienced

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
MichellaM

18. Michella

Caring dog sitter in Rotterdam - experienced 8.5 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 18
/dag
SofyS

19. Sofy

8.4 km
vanaf
€ 28
/dag
1 beoordeling

Caring for Your Pet as One of Our Own

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
SofyS

19. Sofy

Caring for Your Pet as One of Our Own 8.4 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 28
/dag
EleniE

20. Eleni

7.7 km
vanaf
€ 30
/dag

A Pawsitive Dog Keeper

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
EleniE

20. Eleni

A Pawsitive Dog Keeper7.7 km
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag