1. Dagopvang voor honden
  2. Bavel

Dagopvang hond, Bavel

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
MihaelaM

1. Mihaela

18.1 km
vanaf
€ 20
/dag
Nieuwe oppas

A calm, loving home for your cat♥️

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
MihaelaM

1. Mihaela

Nieuwe oppas
A calm, loving home for your cat♥️18.1 km
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
ElenaE

2. Elena

12.7 km
vanaf
€ 25
/dag
3 beoordelingen

🐈🐕 Uit liefde voor dieren 🐕🐈‍⬛

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
ElenaE

2. Elena

🐈🐕 Uit liefde voor dieren 🐕🐈‍⬛12.7 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
LiekeL

3. Lieke

15.8 km
vanaf
€ 25
/dag
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Hondenoppas in Tilburg en omgeving, katten ook welkom:)

Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
LiekeL

3. Lieke

Hondenoppas in Tilburg en omgeving, katten ook welkom:)15.8 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
"Lieke has taken good care of my dog. Was flexible and quick in the communication! "
Kalliopi-KyriakiK
Beoordeling door Kalliopi-Kyriaki
vanaf
€ 25
/dag
Steven & MarianaS

4. Steven & Mariana

17 km
vanaf
€ 25
/dag
2 beoordelingen

Animal lover available to take care of your pet!

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
Steven & MarianaS

4. Steven & Mariana

Animal lover available to take care of your pet!17 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
"Steven and Mariana are very good nice people who have a ❤️ for animals. I have taken my dear little dog Lady there for a few days now and she immediately feels completely at home. If you explain to them how to treat your pet and feed and take care of it, they will do it exactly as you ask and in between they may also send some pictures of how your pet is doing. She can walk around freely at their home. It is possible that your pet sleep on the couch and hop around in the back garden. There are no cars in front of their house but they have grass ideal to let your animal out of there safely! Thank you very much to take care my Lovely dog Lady. She is more then 18 years old now…WoW🍀🐾🐾 ❤️Born 05-05-2008❤️"
RichardR
Beoordeling door Richard
vanaf
€ 25
/dag
DavyD

5. Davy

5.5 km
vanaf
€ 25
/dag
28 beoordelingen
11
terugkerende gasten

Davy

Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
DavyD

5. Davy

Davy5.5 km
(28 beoordelingen)
11 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
"Davy is an excellent dog sitter, a very calm young man that seems to genuinely love animals. We were very happy with his services. We left our beagle with him for the day, he sent us videos of our dog regularly, both in his home and on outings. His communication plus the meet and greet was very easy, he was flexible with time drop off and luckily, he accommodated us at short notice, so we were able to take our daughter to Efteling for her birthday. Thank you Davy for helping us out, we will definitely use your services again. "
EvaE
Beoordeling door Eva
vanaf
€ 25
/dag
RyleeR

6. Rylee

5.5 km
vanaf
€ 20
/dag
12 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Experienced dog lover ready to care for your furry friends!

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
RyleeR

6. Rylee

Experienced dog lover ready to care for your furry friends!5.5 km
(12 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Rylee is een hele leuke en lieve oppas. Mijn hond heeft het altijd leuk bij haar en komt altijd ontspannen terug."
GillesG
Beoordeling door Gilles
vanaf
€ 20
/dag
Fruzsina & KrisztianF

7. Fruzsina & Krisztian

16.3 km
vanaf
€ 35
/dag
25 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Caring for Pets Like They’re Our Own 🐶🐱

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
Fruzsina & KrisztianF

7. Fruzsina & Krisztian

Caring for Pets Like They’re Our Own 🐶🐱16.3 km
(25 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Fruzsina & Krisztian are the perfect hosts. They took excellent care of our puppy Lola. We loved the communication with them and how flexible and considerate they were. Very loving with the dog, can only recommend them!"
GillesG
Beoordeling door Gilles
vanaf
€ 35
/dag
SelinS

8. Selin

12.3 km
vanaf
€ 25
/dag

Love to love and take care of dogs ❤️

Laatst gecontacteerd: gisteren
Woont samen met 1 hond
SelinS

8. Selin

Love to love and take care of dogs ❤️ 12.3 km
Laatst gecontacteerd: gisteren
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 25
/dag
JimJ

9. Jim

18.3 km
vanaf
€ 20
/dag
14 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Veel liefde en aandacht

Woont samen met 3 katten
JimJ

9. Jim

Veel liefde en aandacht18.3 km
(14 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Woont samen met 3 katten
"Fijne oppas voor onze pup Lola. Het is een gezellig plekje, waar we weten dat ze goed opgevangen wordt. Goede communicatie. "
LisetteL
Beoordeling door Lisette
vanaf
€ 20
/dag
JenitaJ

10. Jenita

5.1 km
vanaf
€ 20
/dag
20 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Gezellige Beestenboel

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
JenitaJ

10. Jenita

Gezellige Beestenboel 5.1 km
(20 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
"Onze hond heeft een heerlijke dag gehad bij Jenita. Ze communiceert heel goed en komt afspraken na. Ze heeft veel ervaring met honden en heeft super goed voor Bibi gezorgd. Die komt graag weer terug. "
RobbertR
Beoordeling door Robbert
vanaf
€ 20
/dag
FeeF

11. Fee

3.7 km
vanaf
€ 25
/dag
13 beoordelingen

Liefdevolle hondenliefhebber!

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
FeeF

11. Fee

Liefdevolle hondenliefhebber! 3.7 km
(13 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/dag
BiancaB

12. Bianca

5.1 km
vanaf
€ 30
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Enthousiaste dierenliefhebber past graag op

Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
BiancaB

12. Bianca

Enthousiaste dierenliefhebber past graag op5.1 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"Bianca is een heel fijne oppas. Ze weet waar ze mee bezig is, heeft een erg leuke connectie met mijn hond en heeft aandacht voor alle details om je hond een perfecte dag te bezorgen. Leuk contact en goede communicatie, zeer aan te raden."
GillesG
Beoordeling door Gilles
vanaf
€ 30
/dag
SharonS

13. Sharon

2.9 km
vanaf
€ 30
/dag

Dagopvang met teckeltje, gezelschap voor kleine honden

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
SharonS

13. Sharon

Dagopvang met teckeltje, gezelschap voor kleine honden2.9 km
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 30
/dag
LukeL

14. Luke

18.3 km
vanaf
€ 28
/dag
1 beoordeling

Liefde voor dieren. Tilburg, woonhuis met bos in de buurt

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
LukeL

14. Luke

Liefde voor dieren. Tilburg, woonhuis met bos in de buurt18.3 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 28
/dag
NathalieN

15. Nathalie

18.1 km
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling

Ik zorg voor jouw hond, kat of paard als je even weg bent.

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
NathalieN

15. Nathalie

Ik zorg voor jouw hond, kat of paard als je even weg bent.18.1 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/dag
DebbieD

16. Debbie

16.2 km
vanaf
€ 10
/dag

De liefste oppas voor uw kleine hondjes

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
DebbieD

16. Debbie

De liefste oppas voor uw kleine hondjes16.2 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
FennaF

17. Fenna

4.9 km
vanaf
€ 30
/dag
2 beoordelingen

Gek op lieve viervoeters 🥰

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
FennaF

17. Fenna

Gek op lieve viervoeters 🥰4.9 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/dag
DuruD

18. Duru

15.9 km
vanaf
€ 15
/dag

Your Animal Lover Pet Walker in Tilburg 🐾💗

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
DuruD

18. Duru

Your Animal Lover Pet Walker in Tilburg 🐾💗15.9 km
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
MelisM

19. Melis

16.6 km
vanaf
€ 30
/dag
1 beoordeling

Trustworthy Dog-Sitter

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
MelisM

19. Melis

Trustworthy Dog-Sitter16.6 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
SabrineS

20. Sabrine

15.9 km
vanaf
€ 27
/dag

Hey!

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
SabrineS

20. Sabrine

Hey!15.9 km
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 27
/dag