1. Dagopvang voor honden
  2. Amstelveen

Dagopvang hond, Amstelveen

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
ZackZ

1. Zack

5.8 km
vanaf
€ 50
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Furry Friends Best Friend

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
ZackZ

1. Zack

Furry Friends Best Friend5.8 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 50
/dag
MarvinM

2. Marvin

0.8 km
vanaf
€ 20
/dag

Zorgzame hondenoppas die jouw hond behandelt als familie

Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
MarvinM

2. Marvin

Zorgzame hondenoppas die jouw hond behandelt als familie0.8 km
Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 20
/dag
JacksonJ

3. Jackson

6.3 km
vanaf
€ 30
/dag

Reliable Dog Handler | 10 Yrs Exp

Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
JacksonJ

3. Jackson

Reliable Dog Handler | 10 Yrs Exp6.3 km
Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 30
/dag
CamilleC

4. Camille

5.6 km
vanaf
€ 18
/dag
1 beoordeling

Mwah doggos, you are so beautiful!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met White Swiss Shepherd Umaima
CamilleC

4. Camille

Mwah doggos, you are so beautiful! 5.6 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met White Swiss Shepherd Umaima
vanaf
€ 18
/dag
ViktoriiaV

5. Viktoriia

6.3 km
vanaf
€ 35
/dag
1 beoordeling

Professional cuddler & responsible sitter 🐶🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
ViktoriiaV

5. Viktoriia

Professional cuddler & responsible sitter 🐶🐾6.3 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/dag
TheresaT

6. Theresa

6.3 km
vanaf
€ 20
/dag

Dog mom available to help with your fur baby! 🐾

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Dachshund Rosie
TheresaT

6. Theresa

Dog mom available to help with your fur baby! 🐾6.3 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Dachshund Rosie
vanaf
€ 20
/dag
KathrinK

7. Kathrin

5.5 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling


Loving pet care in a calm, green environment

Woont samen met 1 hond, 2 katten
Woont samen met mix Baloo
KathrinK

7. Kathrin


Loving pet care in a calm, green environment5.5 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond, 2 katten
Woont samen met mix Baloo
vanaf
€ 20
/dag
CharlotteC

8. Charlotte

4 km
vanaf
€ 30
/dag

Looking forward to care for your pet! 🥰

Antwoordt meestal binnen een dag
CharlotteC

8. Charlotte

Looking forward to care for your pet! 🥰4 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/dag
WillemijnW

9. Willemijn

6.1 km
vanaf
€ 36
/dag

Loving care for your dog - liefdevolle zorg voor jouw hond

Antwoordt meestal binnen een dag
WillemijnW

9. Willemijn

Loving care for your dog - liefdevolle zorg voor jouw hond6.1 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 36
/dag
Fatih MehmetF

10. Fatih Mehmet

1.4 km
vanaf
€ 50
/dag

Reliable Dog Lover with 24 Years of Hands-On Experience

Fatih MehmetF

10. Fatih Mehmet

Reliable Dog Lover with 24 Years of Hands-On Experience1.4 km
vanaf
€ 50
/dag
HansH

11. Hans

6.1 km
vanaf
€ 35
/dag

When pets are happy, we’re happy.

Antwoordt meestal binnen een dag
HansH

11. Hans

When pets are happy, we’re happy.6.1 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/dag
VeraV

12. Vera

5.9 km
vanaf
€ 50
/dag

Meer dan een uitlaatservice, een fijn moment 🐾

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Labrador Donna
VeraV

12. Vera

Meer dan een uitlaatservice, een fijn moment 🐾5.9 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Labrador Donna
vanaf
€ 50
/dag
LynnL

13. Lynn

6.1 km
vanaf
€ 25
/dag

me, myself, and I(ggy) Luigi🐾

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Italian greyhound Luigi
LynnL

13. Lynn

me, myself, and I(ggy) Luigi🐾6.1 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Italian greyhound Luigi
vanaf
€ 25
/dag
SophieS

14. Sophie

6.1 km
vanaf
€ 35
/dag

Twee studenten met een groot hart voor honden

SophieS

14. Sophie

Twee studenten met een groot hart voor honden6.1 km
vanaf
€ 35
/dag
PariaP

15. Paria

5.6 km
vanaf
€ 28,5
/dag

A friendly animal lover ready to help!

Antwoordt meestal binnen een uur
PariaP

15. Paria

A friendly animal lover ready to help!5.6 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 28,5
/dag
UnaU

16. Una

5.2 km
vanaf
€ 40
/dag

Considerate Calm Friendly Dog Lover

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
UnaU

16. Una

Considerate Calm Friendly Dog Lover5.2 km
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 40
/dag
EuniceE

17. Eunice

2.8 km - Amstelveen
vanaf
€ 40
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Loving and reliable care for your furry best friend! 🐾

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
EuniceE

17. Eunice

Loving and reliable care for your furry best friend! 🐾2.8 km - Amstelveen
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 40
/dag
ElliE

18. Elli

3 km - Amstelveen
vanaf
€ 30
/dag

A caring friend for your pet!

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
ElliE

18. Elli

A caring friend for your pet!3 km - Amstelveen
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
JanineJ

19. Janine

6.4 km
vanaf
€ 17
/dag
2 beoordelingen

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 13 dagen geleden
JanineJ

19. Janine

6.4 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 13 dagen geleden
vanaf
€ 17
/dag