1. Kattenoppas
  2. Zaanstad

Kattenoppas, Zaanstad

Een lieve kattenoppas verzorgt je kat aan huis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
YanaY

1. Yana

5.3 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Loving care for your dog, just like at home

Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
YanaY

1. Yana

Loving care for your dog, just like at home5.3 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
SebastianS

2. Sebastian

4.6 km
vanaf
€ 30
/dag
Nieuwe oppas

Airbnb voor kat, hond, reptiel, vogels en andere dieren

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
SebastianS

2. Sebastian

Nieuwe oppas
Airbnb voor kat, hond, reptiel, vogels en andere dieren4.6 km
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 30
/dag
Sid &S

3. Sid &

3.7 km
vanaf
€ 10
/dag

Professional dog cuddlers (with serious shelter experience!)

Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Sid &S

3. Sid &

Professional dog cuddlers (with serious shelter experience!)3.7 km
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
ArpitaA

4. Arpita

5.8 km
vanaf
€ 13
/dag

Furry Guests Welcome! 🐶🐱💗

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
ArpitaA

4. Arpita

Furry Guests Welcome! 🐶🐱💗5.8 km
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 13
/dag
RebeccaR

5. Rebecca

4.1 km
vanaf
€ 15
/dag
3 beoordelingen

Zandaam & AMS | Tail Wags Guaranteed 🐶🐱

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
RebeccaR

5. Rebecca

Zandaam & AMS | Tail Wags Guaranteed 🐶🐱4.1 km
(3 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
NedaN

6. Neda

6.5 km - Wijdewormer
vanaf
€ 25
/dag
Nieuwe oppas
1 beoordeling

Hondenuitlaat & Kattenzorg - Zorgzame Huisbezoeken

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
NedaN

6. Neda

Nieuwe oppas
Hondenuitlaat & Kattenzorg - Zorgzame Huisbezoeken6.5 km - Wijdewormer
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
SelmaS

7. Selma

4 km
vanaf
€ 10
/dag

Caring, loving and reliable care for your best friend🐾


Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
SelmaS

7. Selma

Caring, loving and reliable care for your best friend🐾
4 km
Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 10
/dag
EmmaE

8. Emma

4.8 km
vanaf
€ 12,5
/dag

Lieve en betrouwbare oppas voor uw huisdier

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
EmmaE

8. Emma

Lieve en betrouwbare oppas voor uw huisdier4.8 km
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
vanaf
€ 12,5
/dag
SamanthaS

9. Samantha

3.6 km
vanaf
€ 15
/dag

Actieve wandelingen en liefdevolle zorg. spelen en knuffelen

Laatst actief: 14 dagen geleden
SamanthaS

9. Samantha

Actieve wandelingen en liefdevolle zorg. spelen en knuffelen3.6 km
Laatst actief: 14 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
NienkeN

10. Nienke

2.9 km
vanaf
€ 15
/dag

knuffelen, verzorgen en verwennen!

Antwoordt meestal binnen een dag
NienkeN

10. Nienke

knuffelen, verzorgen en verwennen! 2.9 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/dag
DemiD

11. Demi

4.8 km
vanaf
€ 20
/dag

Knuffelen, wandelen, spelen dichtbij 't Jagersplas!

DemiD

11. Demi

Knuffelen, wandelen, spelen dichtbij 't Jagersplas!4.8 km
vanaf
€ 20
/dag
ElisaE

12. Elisa

5.8 km
vanaf
€ 15
/dag
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Treating every pet with attention, respect, and affection

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
ElisaE

12. Elisa

Treating every pet with attention, respect, and affection5.8 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
"Goede communicatie, flexibel, betrouwbaar en dagelijkse updates. Heel fijn!"
NienkeN
Beoordeling door Nienke
vanaf
€ 15
/dag
CatarinaC

13. Catarina

3.8 km
vanaf
€ 20
/dag
2 beoordelingen

I'm Cat(arina) but I love dogs 🐶❤️

CatarinaC

13. Catarina

I'm Cat(arina) but I love dogs 🐶❤️3.8 km
(2 beoordelingen)
vanaf
€ 20
/dag
Guilherme and SamaraG

14. Guilherme and Samara

4.7 km
vanaf
€ 20
/dag
6 beoordelingen

My motivation as pet sitter is my deep love of animals

Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
Guilherme and SamaraG

14. Guilherme and Samara

My motivation as pet sitter is my deep love of animals4.7 km
(6 beoordelingen)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
"Our experienxe with Guilherme was perfect ! Our Mandarynka is happy, relaxed, and content after coming back home .It was so clear that they didn't just feed her—they spent time with her, played with her, and made her feel loved and safe. As pet owners, that is the greatest gift we could have asked for. Our home was also in great condition, and we truly appreciated the care and respect you showed for everything. I will happily recommend your pet-sitting services to my friends and anyone looking for someone trustworthy and caring. Guilherme is genuinely responsible, kind, and dedicated people, and we couldn't have asked for better care. Thank you again from the bottom of our hearts. We are so grateful for everything you did, and we hope to see you again in the future. ❤️"
AleksandraA
Beoordeling door Aleksandra
vanaf
€ 20
/dag
ElaE

15. Ela

6.5 km
vanaf
€ 25
/dag
10 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Your Pet's Happy Place!

Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
ElaE

15. Ela

Your Pet's Happy Place!6.5 km
(10 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 25
/dag
BharatiB

16. Bharati

5.5 km
vanaf
€ 40
/dag
8 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Reliable Pet Lover in Zaandam centrum

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
BharatiB

16. Bharati

Reliable Pet Lover in Zaandam centrum 5.5 km
(8 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"I booked Bharati for two visits a day for our guinea pigs for almost a week. During the meet and greet, I realised I had actually made a mistake by booking the wrong dates. Bharati was very kind and accommodating about the mistake, and was able to help out for the new dates at short notice. She took good care of our guinea pigs throughout the week and I received photo updates after every visit. The house was in good shape when we returned. Overall, a responsible and trustworthy person who I would absolutely contact again when we're away. I wholeheartedly recommend her to other pet owners! "
AyshaA
Beoordeling door Aysha
vanaf
€ 40
/dag
Noa jadeN

17. Noa jade

3.8 km
vanaf
€ 10
/dag

Ervaren honden oppas met veel tijd en persoonlijke zorg!!

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
Noa jadeN

17. Noa jade

Ervaren honden oppas met veel tijd en persoonlijke zorg!!3.8 km
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 10
/dag
SimoneS

18. Simone

5.2 km
vanaf
€ 15
/dag
28 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Pets’ Lover - The best choice in Zaandam 🌟 🌟 🌟

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
SimoneS

18. Simone

Pets’ Lover - The best choice in Zaandam 🌟 🌟 🌟 5.2 km
(28 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Simone took care of our two cats for 3 weeks. Our cats are very scared with new people. Simone took his time and made our cats comfortable. Both our cats loved him and waited for him to greet him at the door :) He gave regular timely updates on WhatsApp and always took care of whatever we mentioned. We will definitely contact Simone again to take care of our cats!"
PurnimaP
Beoordeling door Purnima
vanaf
€ 15
/dag
AlperenA

19. Alperen

3.2 km
vanaf
€ 15
/dag
1
terugkerende gast

Your Pet's Perfect Pal: Reliable, Caring, and Always There!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Beagle - King Charles Zuzu
AlperenA

19. Alperen

Your Pet's Perfect Pal: Reliable, Caring, and Always There!3.2 km
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Beagle - King Charles Zuzu
vanaf
€ 15
/dag
MarcelaM

20. Marcela

3.8 km
vanaf
€ 20
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Attentive and loving pet sitter 💕

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
MarcelaM

20. Marcela

Attentive and loving pet sitter 💕3.8 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
"Marcela is a very attentive and knowledgeable cat-sitter, whom my Lexi-cat adores."
CaitlinC
Beoordeling door Caitlin
vanaf
€ 20
/dag