1. Kattenoppas
  2. Spaarndam

Kattenoppas, Spaarndam

Een lieve kattenoppas verzorgt je kat aan huis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
BethB

1. Beth

5.1 km
vanaf
€ 15
/dag

Brit who loves being outside and spending time with animals

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
BethB

1. Beth

Brit who loves being outside and spending time with animals5.1 km
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
LaureL

2. Laure

5.4 km
vanaf
€ 15
/dag
2 beoordelingen

French expat dog lover in Haarlem | Sporty, run or long walk

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
LaureL

2. Laure

French expat dog lover in Haarlem | Sporty, run or long walk5.4 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
KarolinaK

3. Karolina

6.6 km
vanaf
€ 13
/dag

Flexible remote marketer who can pet sit at your home ☺️

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
KarolinaK

3. Karolina

Flexible remote marketer who can pet sit at your home ☺️6.6 km
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 13
/dag
FiorellaF

4. Fiorella

4 km
vanaf
€ 20
/dag

Cat sitter in Haarlem Zuilderpolder

Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 3 katten
FiorellaF

4. Fiorella

Cat sitter in Haarlem Zuilderpolder 4 km
Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 3 katten
vanaf
€ 20
/dag
AylaA

5. Ayla

4.9 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Liefdevolle oppas met meer dan 5 jaar ervaring

Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
AylaA

5. Ayla

Liefdevolle oppas met meer dan 5 jaar ervaring 4.9 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 20
/dag
PinkyP

6. Pinky

3.4 km
vanaf
€ 10
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Animals Lover = Reliable, Loving sitter

Laatst actief: 12 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
PinkyP

6. Pinky

Animals Lover = Reliable, Loving sitter3.4 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 12 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 10
/dag
AliceA

7. Alice

3.7 km
vanaf
€ 20
/dag

Cat lover with years of experience caring for pets

Woont samen met 3 katten
AliceA

7. Alice

Cat lover with years of experience caring for pets3.7 km
Woont samen met 3 katten
vanaf
€ 20
/dag
AnastasiiaA

8. Anastasiia

4.3 km
vanaf
€ 15
/dag

Safe pet care from a dog lover with behavior experience

AnastasiiaA

8. Anastasiia

Safe pet care from a dog lover with behavior experience4.3 km
vanaf
€ 15
/dag
DylianaD

9. Dyliana

5.1 km
vanaf
€ 12
/dag

Veel knuffels, aandacht en liefde terwijl jij weg bent

DylianaD

9. Dyliana

Veel knuffels, aandacht en liefde terwijl jij weg bent5.1 km
vanaf
€ 12
/dag
ChristineC

10. Christine

4.5 km
vanaf
€ 13
/dag

Reliable & Passionate Dog Walker in Haarlem

Laatst gecontacteerd: vandaag
ChristineC

10. Christine

Reliable & Passionate Dog Walker in Haarlem 4.5 km
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 13
/dag
MelisM

11. Melis

4.3 km
vanaf
€ 15
/dag
25 beoordelingen
3
terugkerende gasten

I'm not just a pet sitter, I give love.

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
MelisM

11. Melis

I'm not just a pet sitter, I give love.4.3 km
(25 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
"excellent pet sitter. she carefully handled our 20 year old cat’s special needs. very careful with details and really good communicator. thank you for taking care of our cat!"
cagriC
Beoordeling door cagri
vanaf
€ 15
/dag
SophiaS

12. Sophia

2.7 km
vanaf
€ 13
/dag
5 beoordelingen

hoi, ik ben sophia en pas graag op uw diertje!

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
SophiaS

12. Sophia

hoi, ik ben sophia en pas graag op uw diertje! 2.7 km
(5 beoordelingen)
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
"Groot hart voor dieren :) mijn katten waren erg blij met Sophia en ik zelf ook! Ze is flexibel, reageert snel en fijn in de omgang met mijn katten"
AstridA
Beoordeling door Astrid
vanaf
€ 13
/dag
MylenaM

13. Mylena

4.7 km
vanaf
€ 24
/dag
13 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Care and love for pets ❤️

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
MylenaM

13. Mylena

Care and love for pets ❤️4.7 km
(13 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Mylena did a great job of taking care of our pets and communicating along the way!"
VadenV
Beoordeling door Vaden
vanaf
€ 24
/dag
ElaineE

14. Elaine

4.1 km
vanaf
€ 18
/dag
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Take care your pet makes me happy

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Schnauzer Coen
ElaineE

14. Elaine

Take care your pet makes me happy4.1 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Schnauzer Coen
"Elaine took real good care of our cats. Clear communication, trustworthy. "
MarijkeM
Beoordeling door Marijke
vanaf
€ 18
/dag
AnaA

15. Ana

4.1 km
vanaf
€ 25
/dag
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Pets Care With Love

Antwoordt meestal binnen een uur
AnaA

15. Ana

Pets Care With Love 4.1 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een uur
"My cat was well taken care of by Ana as usual!"
MartaM
Beoordeling door Marta
vanaf
€ 25
/dag
YinanY

16. Yinan

3.7 km
vanaf
€ 18
/dag
20 beoordelingen
12
terugkerende gasten

Trustworthy, Experienced, Neighbourhood pet care

Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
YinanY

16. Yinan

Trustworthy, Experienced, Neighbourhood pet care3.7 km
(20 beoordelingen)
12 terugkerende gasten
Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"Yinan has been really consistent with the visits and communication. We will reach out to her again when we need a cat sitter again!"
GigiG
Beoordeling door Gigi
vanaf
€ 18
/dag
AmandineA

17. Amandine

4.3 km - Haarlem
vanaf
€ 13
/dag
1
terugkerende gast

Furry children dog walker 🐶

Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: vandaag
AmandineA

17. Amandine

Furry children dog walker 🐶4.3 km - Haarlem
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 13
/dag
MadalinaM

18. Madalina

4.8 km
vanaf
€ 18
/dag
12 beoordelingen

Ik help je graag met je pet, binnen of buiten!

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
MadalinaM

18. Madalina

Ik help je graag met je pet, binnen of buiten! 4.8 km
(12 beoordelingen)
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Nala, onze kat, heeft doorgaans niet veel op met vreemden en verdwijnt wanneer er gasten zijn. Toen Mada langskwam voor een kennismaking gebeurde dat niet. Integendeel, Nala liet zich voorzichtig gewillig benaderen en zelfs aaien. Het klikte, goed teken! Mada is vriendelijk en pikte snel op wat met Nala de bedoeling was. Tijdens onze vakantie kregen we af een toe een foto toegestuurd. Bij thuiskomst had ik een zichtbaar tevreden kat. En neem van mij aan, wanneer Nala ontevreden is laat ze dat beslist merken."
Lucio TL
Beoordeling door Lucio T
vanaf
€ 18
/dag
DemiD

19. Demi

5.3 km - Haarlem
vanaf
€ 13
/dag
3 beoordelingen

Reliable Pet Sitter in Haarlem 🐶🐱 Walks, Visits & Love

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
DemiD

19. Demi

Reliable Pet Sitter in Haarlem 🐶🐱 Walks, Visits & Love5.3 km - Haarlem
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"I’m very happy with Demi. She looked after our Ragdoll cat Mickey for a few days. Very good communication and most importantly I could tell Mickey was very relaxed when I got home. So Demi is a great cat sitter!"
SuusS
Beoordeling door Suus
vanaf
€ 13
/dag
InesI

20. Ines

3.6 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Dedicated Animal Lover for some fur-tastic Pet Sitting!

Antwoordt meestal binnen enkele uren
InesI

20. Ines

Dedicated Animal Lover for some fur-tastic Pet Sitting! 3.6 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Ines is honest and trustworthy. She enjoys contact with cats, and my cats trusted her quickly! "
Nina Paula (Nika)N
Beoordeling door Nina Paula (Nika)
vanaf
€ 15
/dag